Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość makaron.

Praca w Yves Rocher

Polecane posty

Gość makaron.

Hej :) Czy orientuje się ktoś może na czym polega praca konsultantki w sklepie firmowym Yves Rocher? Znalazłam taką ofertę pracy w Gdańsku, ale skoro jest tutaj rozdzielenie na konsultantkę - ekspedientkę i samą konsultantkę to co robi konsultantka? A w ogóle pracował ktoś? Warto? :) Z góry serdecznie dziękuję za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yveska
ja pracowałam, praca jak w każdym innym sklepie, ale niestety trafiłam na beznadziejny zespół, nie dogadałam się z dziewczynami, byłam murzynem od noszenia kartonów i wciaż słyszałam chamskie uwagi. firma sama w sobie wygladała na fajną i polecam spróbować- obyś trafiła na lepsze osoby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaron.
Dziękuję bardzo :) A może ktoś coś jeszcze wie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malypsina
praca w sumie łatwa i przyjemna, w zasadzie wymagan zadnych. tylko przyjmujesz towar rozkladasz go na polki, obslugujesz klientki, doradzasz cos, posprzatac trzeba jak wszedzie. w sumie to nic nie robisz takiego megawymagajacego. praca mila i przyjemna ale weekendy wykanczajace, po 10 i 12 h. ja akurat trafilam na niezbyt mila kierowniczke, ale to tylko czlowiek, mozesz trafic na kogos fajnego. i placa niestety malo, na poczatek zlecenie za 1000 zl na reke a pozniej 1450 brutto. po 3 mc masz 1650 brutto. i troche niesprawiedliwie rozdzielane premie, starsze dziewczyny zawsze dostaja o wiele wiele wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yveska a w którym YR pracowałaś? ja mam zacząć na zastępstwo.. ale nie wiem czy chce mi się iść na tam na "chwilę".. Raczej szukam stałej pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj odradzam - żenada, za takie pieniądze nie warto strzępić sobie nerwów z głupimi współpracownicami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsza praca jaką miałam . Zdecydowanie odradzam. Tylko nieprzyjemne komentarze współpracowników i wieczne pretensje plus bycie murzynem od dźwigania kartonów z zamówieniem i słuchaniem narzekania klientów na promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×