Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

inwazyjka1987

Ile wydajecie miesiecznie na kosmetyki? co kupujecie?

Polecane posty

oksrednio 100zl po co w chuj żeli na raz kupujesz jak potem polowe wywalasz?;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee same buty to juz
tez tak kiedyś mialam, ale jak policzyłam ile kasy na to idzie... a zarabiam mało, wiec zaczełam oszczedzac: teraz kupuje tylko, jak mi sie cos konczy. wiec mam wszystkiego 1 sztuke i 2 w zapasie, jesli pierwsza sie konczy. wydaje mniej o wiele kasy i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to nie oblesne jest
chodzilo mi raczej o to, ze jakosc kosmetyku w ogole nie ma nic wspolnego z cena. znam ciebie za 7 zl za sztuke ktore sa tak zajebiste, ze trzymaja mi sie nawet bez bazy kilka godzin, a znam takie ktore kosztuja paredziesiat zeta za sztuke a juz w opakowaniu sie sypia niemilosiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to nie oblesne jest
cienie* poza tym kupujac loreala czy burżuja to placisz za reklame, nie za jakosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ile wydaje na kosmetyki bo niektore produkty starczaja mi dluzej niz miesiac. Szampon john f , glissKur pluss odrzywka. Krem do twarzy na dzien/noc plus tonik i maseczki...itd Wiekszosc z nich starcza na 2m ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnooooszę
Mała Blondynko a jakich kosmetyków do włosów używasz że tyle kasy miesięcznie wydajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjoijoi
Nie wiem jak dajesz rade wydawac miesiac w miesiac 5 stow. Kosmetyki dobrych firm maja to do siebie, ze sa wydajne, wiec jak kupisz cos w 1, 2 miesiacu, to starczy ci to na kolejne 2. Widocznie masz za duzo kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjoijoi
odrzywka radze kupic slownik ortograficzny zamiast kolejnego kremu. Mysle, ze pielegnacja intelektu jest wazniejsza od pielegnacji urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VorreiChiacchierare
Uhuhu. To niezłą sumkę wydajesz co miesiąc kobieto. Ja nigdy nie liczyłam ile sama przeznaczam na ten cel. Raczej nie jestem typen osoby, która skupuje masowe ilości kosmetyków, dając się ponieść emocjom i promocjom ;). Zwykle wybieram te ze średniej półki. A,że jestem studentką, która sama się utrzymuje to staram się dokonywać przemyślanych wyborów. Na szczęscie zdrowo się odżywiam i nie mam problemów z cerą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale w mity wierzycie naiwniaki
ile kosztuje krem ktorego uzywazie? dzien, noc, pod oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tusz 40zł, podkład 50zł, cienie lub błyszczyk 30zł, szampony ze 3, maseczki ze 3 odżywka, balsamy, serum, perfumy 150, kremik i się uzbiera ok.500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanowczo za dużo. Obiektywnie. A subiektywnie lubię to:) Podobnie jak zakupy butów, ciuchów, bielizny i porcelany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczęłam oszczędzać i już nie wydaje nic bo wszystkiego mam zapasy :P ale jestem ciekawa ile wydają inni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest takie powiedzonko
a ile tego teraz macie? ja zaraz policze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest takie powiedzonko
o kurwa, dziewczyny, koniec zakupów :O:O:O sama pielęgnacja: żele pod prysznic - 4 (2 nieruszone) peelingi do ciała - 4 (1 nieruszony) żele typu 2w1 - żel do ciała+szampon - 2 (1 nieruszony) szampony - 2 odżywki do włosów - 8 :O peelingi do stóp - 2 (krem do stóp tylko 1) balsamy i oliwki do ciała - 24 opakowania różnych produktów :O:O:O preparaty do mycia twarzy - 11 różnych rodzajów :O mydła - 9 w zapasie i jedno używane :O specyfiki do twarzy (kremy, oliwki, hydrożele) - 9 :O +niezliczona ilość różnych soli do kąpieli oraz 6 żeli łagodzących do skóry i nawilżających :O i mam 9 opakowań (!) kremów do depilacji :O:O ja pierdolę, jak nie policzyłam to nie zdawałam sobie sprawy ze swojego dramatu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest takie powiedzonko
pocieszcie mnie ze ktoras ma wiecej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żele-6 peelingi do buzi-4 peelingi ogółem szampony-5 odżywek-9 balsamy-10 żele do mycia buzi-8 maseczki, peelingi i inne kremy do stóp-6 kremy-12 plus płyny do kąpieli, sole, kulki i inne, mydła w płynie, maseczki do twarzy no i cała kolorówka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więcej nie mam :D ale jestem na detoxie i niedługo będę miała wszystkiego po jeden plus ewentualnie 1 zapas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tja, powinnyśmy się leczyć:P Ja kremów do rąk mam 8. Wszystkie używam . :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest takie powiedzonko
maseczek do twarzy mam - 38 w saszetkach + w tubkach, + glinki 3 opakowanka (małe saszetki), znalazłam też zapas 5 odżywke w saszetkach do włosów i jeden olejek do twarzy w butelce i olejek w ampułkach dermagal. matko :O maseczek mam duzo bo wiekszosc to l'biotiki zajebiste maski sa a promocja byla to kupiłam więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest takie powiedzonko
Anouk wyobraz sobei ze z tych balsamow, kremow do twarzy zeli do twarzy ja tez wszystkiego uzywam :O porazka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaa554342
oj ja się boję liczyć samych żeli pod prysznic w zapasie mam z 15 :( + w użyciu 4 o reszcie mi się nawet pisać nie chce peelingów w zapasie chyba z 9 + 3 zaczęte kremów do stóp 5 3 peelingi do stóp reszty mi się nie chce wymieniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest takie powiedzonko
moj? ja nie mam partnera, widac te wszystkie kosmetyki nic nie daja :D :O troche to smutne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też. Mam wszystkie kolory mydeł Ziai:( dla dzieci zapachy też:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×