Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubionamańka

nie umiem znaleźć pracy

Polecane posty

Gość zagubionamańka

Szukam pracy już od roku i nic mi nie wychodzi. Wysyłałam już mnóstwo CV i nic, prawie nikt się nie odzywa, albo po rozmowie już nie dzwonią bo na stanowisko jest chętnych 500 osób. Powoli kończą mi się oszczędności, nie mam jakiś wymagań co do zarobków, byle by mieć za co żyć. Mam wykształcenie policealne związane z reklamą. Najgorzej jest z brakiem doświadczenia którego wymagają od ciebie wszędzie a nie ma go nawet jak zdobyć, urząd pracy nie ma pieniędzy na jakieś szkolenia czy kursy, a ja też ich nie mam, rodzice tez mi nie pomogą. Nie wiem już co mam robić poradźcie co mam robić. Mieszkam niedaleko Katowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukac szukac i szukac
nie poddawac sie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40latka.
a ładna jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna_ona
A wysyłasz cv tylko przez internet i tylko tam gdzie jest ogłoszenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukaj pracy gdziekolwiek narazie, może na jakiś produkcjach, itp. Tam jest zawsze praca, można trochę pociągnąć i już masz za co żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40latka.
dokładnie, można trochę pociągnąć i już masz za co żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonlight.it
Mogę Ci zaoferować pracę w klubie nocnym we Włoszech. Praca od zaraz. Pojedziesz, zarobisz kapitał na start i może spróbujesz tutaj od początku jeszcze raz? Jeżeli jesteś zainteresowana: 503865826, clubmoonlight.it@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel*z*ławeczki
W Polsce stręczycielstwo jest przestępstwem, określonym w art. 204 1, a także 3 i 4 Kodeksu karnego, zagrożonym karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel*z*ławeczki
Stręczycielstwo nakłanianie innych osób do prostytucji, w wielu państwach uznane za działanie karalne w rozumieniu prawa karnego. W Polsce stręczycielstwo jest przestępstwem, określonym w art. 204 1, a także 3 i 4 Kodeksu karnego, zagrożonym karą do 3 lat pozbawienia wolności. Kara surowsza (od roku do 10 lat pozbawienia wolności) przewidziana jest w wypadkach, kiedy osoba uprawiająca prostytucję jest małoletnia lub uprowadzona za granicę w celu uprawiania prostytucji. Stręczyciel, nakłaniając inne osoby do prostytucji, czerpie z tego także zyski. Potocznie określany jest mianem alfonsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonlight.it
Podziwiam za szybką reakcję (pan zdaje się nawet do mnie dzwonił ;) ) ale nie jest to stręczycielstwo tylko oferta legalnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rynku pracy najbardziej poszukiwanym zawsze był, jest i będzie ten sam typ pracownika. Z jednej strony musi być bardzo mądrym, żeby skutecznie rozwiązywać najbardziej skomplikowane zadania, z drugiej zaś strony - musi być totalnym idiotą, żeby zgadzać się na otrzymywanie za to takich śmiesznych pieniędzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G-a2011
Dla tych co chcą zarabiać przez Internet polecam webinar "Jak zarabiac na programach partnerskich" pod tym linkiem: http://tinylink.pl/15grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goliatek
TO wszystko co mówicie to są bzdury .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprzyjemnie jest
Mam taki sam problem =/ CV powysyłane , internet codziennie przeglądany , gazety przeglądane i NIC. Stażu brak , pracy brak - aż czasami przychodzą myśli , żeby faktycznie skorzystać z takich ofert ww ( nigcht club ) =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×