Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicjasc1234

Kwas hialuronowy, opinie.

Polecane posty

Gość gość
Ja polecam oprócz zabiegów stosować też kwas hialuronowy od wewnątrz w postaci tabletek na przykład. Ja takie stosuje, kupiłam w Hepatica i u siebie zauważyłam poprawę. Koleżanka miała zabieg i też stosuje takie tabletki i u niej jeszcze polepszyły efekty zabiegu, wiec myśle że sie opłaca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolona z powiększenia ust kwasem. Przez dzień usta są wielkie ale później są piękne. Klijentka Estetik Laser w Gorzowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Ja czekałam do 40 stki, bo nie mogłam się zdecydować, ale jak zobaczyłam moją rówieśniczkę, która w ciągu 3 miesięcy zrobiła się po prostu naturalnie piękna !!!! to się od razu zdecydowałam. Poszłam do jej lekarki. Jestem też piękna :))) Polecam dr Beata Matuschke. Babka jej fajna i robi bardzo naturalnie; nie jakieś sztuczne dzioby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy i tak będzie miał zmarszczki ale kwas jeśli ujędrnia skórę to jasne można sobie wstrzymać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiednio wstrzyknięty kwas nie ma prawa powodować jakiś bruzd czy zmiany owalu twarzy. Jest to substancja, która zupełnie się wchłania w organizmie i nie pozostawia żadnych zmian. Dodatkowo nawilża. Ja wykonałam sobie usta w Klinice Anna Pikura we Wrocławiu. Pani lekarka miała pewną rękę, zabieg trwał bardzo krótko. Moje usta przez pierwsze kilka dni wyglądały na lekko opuchnięte. Natomiast teraz po miesiącu są piękne i wyglądają mega naturalnie. Zabieg wykonany w profesjonalnym salonie jest w 100% bezpieczny i przynosi wspaniałe efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę Ci opowiedzieć jak było bo jakiś czas temu byłam na takim zabiegu w klinice http://med-one.pl. Pomijając dyskomfort jaki odczuwasz na skórze to dla efektu końcowego zdecydowanie warto. Widać, że odmłodniałam a sama czuję się dużo lepiej w swojej skórze więc zamierzam na nowo podbijać świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnika1
kwas jest super, efekty sa od razu, nie wygląda to nienaturalnie i utrzymują się fajnie długo, ja chodzę do http://www.mediderm.com.pl/ i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WenA234
Efekty utrzymują się TYLKO długo jeśli dostarczamy kwas hialuronowy naturalnie. Najprostszą metodą jest droga doustna. Firma hepatica produkuje go w kapsułkach. Pamiętajcie najlepiej jest naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a takie łykanie tabl. na stałe nie powoduje jakiegoś upośledzenia organizmu w produkcji kw. hialuronowego? jak odstawimy tabletki to czy organizm nie bedzie zbyt rozleniwiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabiegi kwasem. Ja podczas swojego zabiegu używałam kremu znieczulajacego że strony www.naporost.pl krem z lidokainą jest potrzebny że względu na ból naklocia igła i dalszą penetrację w skórę. Kupilam ten krem znieczulający i widziałam że dla pani kosmetyczki krem o tak dużym stężeniu lidoakina jest nowością. Bo mój miał 9,6% a ona do tej pory stosowała 3,2% więc różnica była znacząca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co dla osób ktore nie moga miec takich zabiegów, jakas alternatywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio na powiększanie ust bardzo modne stały się takie silikonowe nakładki na wargi, które zasysają i potem przez 4 h efekt sie utrzymuje - osobiście jakoś nie jestem za tym pomimo faktu, że jest to niedroga zabawka. Cóz.. spotkałam się tez z tym, że dziewczyny niektóre pisały, że lekarz dobrał im zły kwas hialuronowy i dziewczyna po kilku dniach nie miała praktycznie widocznego efektu jakby ten kwas wyparował ze skóry, także warto wybierac osoby które rzeczywiście mają dobre opinie w necie. Ja chodzę do centrum Estetyki co prawda na depilację laserową aczkolwiek czekając w kolejce wiem, ze sporo kobiet udaje sie tam na powiększanie ust - http://www.beauty.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast zastrzyków z kwasem hialuronowym wolę Radiesse. Raz - bo efekt jest bardzo naturalny (poza wypełnieniem zliftingowana jest skóra, ponieważ produkuje się więcej kolagenu). Dwa - efekt jest na dwa lata i dłuzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klikina Knakiewiczów jest godna polecenia. Moja siostra miała tam robione usta. Efekt utrzymuje się już pół roku i ma się utrzymać jeszcze do 9 miesięcy albo nawet roku. Wygląda naprawde pięknie, ma takie usta o jakich marzyła:) Sama też mam niewielkie usta i waham się czy iść na zabieg czy nie:) Siostra zawsze była tą, która miała największe kompleksy z tego powodu, ale jak na nią patrze to też mi się zaczynają marzyć takie pełne usteczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kwas hialuronowy i efekt także jest naturalny Trzeba trafić w dobre ręce. Są tu jakieś pani z Wrocławia, które były u dr Nielepkowicz? Ja uważam się za szczęściarę, że do niej trafilam. Niedługo wybieram się na botoks na lwią zmarszczkę również do tej pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w Łodzi kogo polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinaaa1
Mezoterapie igłową wykonuje się właśnie kwasem z dodatkiem różnego rodzaju koktajli. Tutaj http://fabskin.pl/zabiegi-mezoterapia-iglowa/ można dowiedzieć się więcej. Poza tym służy on jako wypełniacz. Smarowanie nim twarzy na niewiele się zda, ponieważ nie wchłania się przez skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakim kwasem miałyście robiony zabieg? Ja miałam usta wypełniane Princes volume i jestem zadowolona, nie mam grudek ani wypukleń, jak niektórzy opisują. Zastanawiam się nad modelowaniem nim kości policzkowych, czy któraś miała wykonany taki zabieg. Usta robiłam w Krakowie w klinice MTTEtstetica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxxddd
W przypadku wypełniania niedoskonałości kwasem to dużo zależy od samej kosmetyczki. Niektóre nie potrafią tego robić i później wychodzą z gabinetów kobiety wyglądające straszne. Ja mam zaufanie do pani z salonu Estelium. Mega dokładnie i fachowo mi robiła kwas na zmarszczki czołowe. Mimo że bruzdy były dość spore to udało się uzyskać idealny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kwasem hialuronowym miałam wypełniane zmarszczki nosowo wargowe jak również zmarszczki na czole. Efektem byłam zachwycona... Za drugim razem bruzdy nosowo wargowe znów wypełniane miałam kwasem natomiast zmarszczki na czole zostały "potraktowane" Botoxem i też byłam bardzo zadowolona z efektów :) Kwas hialuronowy to naturalny składnik i nie ma się czego bać :) Mi nie wykonywała zabiegu żadna kosmetyczka (jak to było wcześniej opisane) tylko pani dr Dąbrowska od medycyny estetycznej z http://cziu.pl/ i może dlatego się nie obawiam bo jak idę na zabieg to wiem, że będę w dobrych rękach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda! Odpowiednio wstrzyknięty kwas nie powoduje żadnych bruzd czy zmiany owalu twarzy. Kwas hialuronowy jest substancją zupełnie wchłanialną i nie pozostawia żadnych zmian. Rewelacyjnie nawilża skórę i to widać. Ja wykonałam sobie usta w gabinecie medycyny estetycznej Dream-Med w Łodzi. Pani lekarka miała pewną rękę a sam zabieg trwał bardzo krótko. Moje usta przez pierwsze 7-10 dni wyglądały na lekko opuchnięte, ale później cieszyłam się pełną górną wargą, bo miałam bardzo wąską w porównaniu do dolnej. Teraz moje usta wyglądają mega naturalnie. Zabieg wykonany w profesjonalnym salonie jest w 100% bezpieczny i przynosi oczekiwane moim zdaniem efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purzka
kwas hialuronowy jest moim zdaniem na pewno lepszą opcją niż botox bo on tylko wypełnia zmarszczki i nie ma żadnej ingerencji w mięśnie twarzy. Sama się zastanawiam czy sobie nie zaaplikować czegoś takiego w okolicy czoła bo 30 na karku i te zmarchy już robią się widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To akurat gabinet z Krakowa - http://revision.com.pl/cennik/ Ceny wcale nie są specjalnie zróżnicowane, bardziej chodzi o to, żeby wykonaniem tego zajmował się odpowiedni fachowiec z doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bayleis
no, kwas hialuronowy to fajna sprawa ale też trzeba sobie iść do jakiejś sensownej kliniki a nie robić takie zabieb byle gdzie bo jak się potem widuje te gwiazdy po wypełniaczach to sporo z nich wygląda naprawdę strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purzka
no wiem właśnie, mam już obczajoną vesune w krakowie http://vesuna.pl , ma dobre opinie i ceny raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemola
Wg mnie z kwasem hialuronowym nie należy przesadzać , tylko "poprawiać się" delikatnie, żeby potem nie wyglądać głupio :D za dobrą klinikę uważam Viva-Derm w Wa-wie, ja byłam na wypełnianiu ust za pomocą zabiegu Neauvia i efekt jest taki, jakiego oczekiwałam, czyli widać różnicę, ale nie wyglądam sztucznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×