Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicjasc1234

Kwas hialuronowy, opinie.

Polecane posty

Gość Kalispera
A ile tam kosztuje taka aplikacja kwasu hialuronowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purzka
strzykawka kwasu 1 ml w jakiejś tam promocji kosztuje teraz 1050zl, wcześniej 1400 więc jest trochę taniej a zakładam że na czoło taka ilość wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no po 30 należało by już coś zadziałać tylko najlepiej w jakimś dobrym gabinecie medycyny estetycznej, który oceni kondycje naszej skóry i zaproponuje właściwą dla nas ochronę. Polecam dr Majcherczyk z gabinetu Dream-med. Bardzo dobry specjalista w zakresie zmarszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie mam pytanie, wolę zapytać was przed wizytą w gabinecie. Chciała bym powiększyć nieco kwasem hialuronowym górną wargę, ale gdzieś w necie czytałam, że można być uczulonym na kwas i co wtedy? Czy robione są jakieś próby? Polecicie kogoś z Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie kiedy następuje degradacja wstrzykniętego kwasu hialuronowego?Słyszałam,że przez ok 3 tygodni kwas wiąże wodę, a potem powoli następuje degradacja.Czy efekt wypełnienia mija z tygodnia na tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kieronina
Nie martw się, usta się ladnie wchłoną i efekt będzie dużo lepszy za jakis czas. Ja tez powiekszałam sobie usta i na początku były bardzo nabrzmiale, ale lekarz powiedział mi, że to jeszcze sie wchłodnie, no i tak było. Robiłam sobie zabieg w dermedika w krakowie, naprawdę profesjonalnie wszystko wyglądało. A teraz, kiedy usta juz doszły do siebie po zabiegu efekt jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem pacjentką pani doktor Marzeny Majcherczyk z Dream-med. Bardzo kompetentna osoba, potrafi doradzić ale też odradzić dany zabieg jeśli nie jest na niego odpowiedni czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta33
Fajnie się kwas hialuronowy sprawdził jeśli chodzi o podniesienie u mnie kącików usta. Zabieg zrobiła dr Agnieszka Ledniowska. Mogę ją polecić, jest sympatyczna, uśmiechnięta, zawsze doradzi itp. Mogłam o wszystko podpytać przed samym zabiegiem, także potem nie było dla mnie żadnych niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wybierajcie tanich ofert i sprawdźcie lekarza. ja miałam kwas wstrzykiwany do ust i do nosa (miałam taki kształt który można bylo wyprostowac bezoperacyjnie) mineły ponad 2 lata a efekt nadal jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mucha mucha w mucholocie jak w prawdziwym samolocie do krakowa sobie leci a za oknem slonko swieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karokozak
Dobre mam doświadczenia jak na razie z panią Aleksandrą z gabinetu Imeiaa. Lokal jest na Dubois w Opolu, łatwo trafić. Miła osoba, z dużą wiedzą i jeszcze większą cierpliwością. Przed swoim pierwszym zabiegiem z kwasem to miałam milion pytań do – i też sporo obaw. Wszystko mi wyjaśniono bardzo czytelnie, więc ten pierwszy stres zdecydowanie opadł. Sam efekt jest super, wyglądam młodziej ale co ważniejsze efekt jest naturalny. W zasadzie jakbym nie mówiła, że byłam w gabinecie to pewnie ludzie by nawet nie wiedzieli, że tam coś było wstrzykiwane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagnasob
Dobre mam doświadczenia jak na razie z panią Aleksandrą z gabinetu Imeiaa. Lokal jest na Dubois w Opolu, łatwo trafić. Miła osoba, z dużą wiedzą i jeszcze większą cierpliwością. Przed swoim pierwszym zabiegiem z kwasem to miałam milion pytań do – i też sporo obaw. Wszystko mi wyjaśniono bardzo czytelnie, więc ten pierwszy stres zdecydowanie opadł. Sam efekt jest super, wyglądam młodziej ale co ważniejsze efekt jest naturalny. W zasadzie jakbym nie mówiła, że byłam w gabinecie to pewnie ludzie by nawet nie wiedzieli, że tam coś było wstrzykiwane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, jak długo kwas hialuronowy utrzyma się w skórze, zależy od wielu czynników - od stylu życia, diety, stosowania używek (u palaczy będzie trzymał krócej). Ja miałam zabieg robiony z Juvederm i widziałam efekt przez ponad dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katnissD12
Kwas hialuronowy jest super alternatywą dla zabiegów chirurgicznych. Sama zdecydowałam się na modelowanie nosa preparatem Regenyal. Miałam mały garbek, który ponoć nie był bardzo widoczny, ale jednak ja go zawsze zauważałam i mi to przeszkadzało (myślę że inni też, ale wierzę, że mam po prostu miłych znajomych ;) ). Teraz nosek jest prosty i od razu wzrosła samoocena :) Zabieg był prosty i całkiem bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwas hialuronowy to gwarancja pięknej i świetlistej cery. Ostatnio używam też na włosy ale na efekty pewnie trzeba troszkę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszulkaT
lepszy kwas hialuronowy niż botox według mnie :) Ja robiłam wypełnienie ust w Łodzi w gabinecie Dream-Med. Usta mają bardzo ładny kształt, nie miałam też żadnych dolegliwości zaraz po zabiegu. Koleżanki chwalą, że od jakiegoś czasu wyglądam promiennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwasu hialuronowego nie wstrzykiwałam, ale używam codziennie kwasu w żelu - jako środek wspomagający działanie kremów nawilżających. Najlepszy jest kwas potrójny: https://iwos.pl/twarz-szyja/2546-kwas-hialuronowy-potrojny.html, który akurat posiadam. Dodaję go do kremów nawilżających i faktycznie skóra stała się bardziej nawilżona. Wolę takie zabiegi od inwazyjnych. Bałabym się, że po wstrzyknięciu kwasu coś pójdzie nie tak i będę wyglądała jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitka1213
No ja bym sie nie odważyła sama aplikować sobie kwas hialuronowy ale jak kto woli. Oddalam się w ręce ekspertów z klinki Dr Legrand w Krakowie i nie żałuję. Moja skóra wygląda zdecydowanie młodziej i nie mam żadnych niepożądanych efektów ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wszystkie sprawdzone porady i opinie :) Na pewno się przydadzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucja33ss
Od jakiegoś czasu chodzę na zabiegi odmładzające do Imeiaa to jest przy Duboisa w Opolu. Komfortowe warunki, profesjonalna obsługa, szeroki zakres usług. Ja zaczynałam od zabiegów na twarz z kwasem hialuronowym, a ostatnio miałam też lipolizę robioną na ciało i zarówno w pierwszym jak i w drugim wypadku efekty są -wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisko
Lekarze zarabiają kasę Nie każdy zastanawia się nad konsekwencjami Posiadanie dyplomu uważają za wystarczające kwalifikacje i uprawnienia Natomiast tu zawsze chodzi o solidność i doświadczenie Sam kurs i dyplom ukończenia studiów medycznych nie świadczy o umiejętnościach Jedni mają talent inni nie..Jesli lekarka wypełnia kwasem twarz 24latki,to,przepraszam,jest idiotką nastawioną wyłącznie na zarobek Gdzie tu etyka? A tyle krzyczą na temat kosmetologów! bo niejednokrotnie są w tym lepsi,ostrożni Jak widzę panią stomatolog robiącą botoks,to zastanawiam się jakim kieoskim jest lekarzem skoro musi dorabiać w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po wizycie w Eskulap Estetyka mam bardzo dobre opinie na temat kwasu hialuronowego i powiększania ust taką metodą. Dzięki kwasowi mam teraz ładne i zmysłowe usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan_be
Dobry gabinet to faktycznie duża część sukcesu, nawet jeśli kwas hialuronowy jest względnie bezpieczną metodą ;) ale jak trafimy na dobrego specjalistę, to naprawdę teraz robią cuda. Ja wprawdzie robiłam wypełnienie zmarszczek Regenyalem, czyli dość typowo, ale widziałam, że dziewczyny nawet modelowanie twarzy sobie robią tym sposobem :) jak coś to sprawdzone placówki z swojej okolicy znajdziecie w tej szukajce: http://misjame.pl/znajdz-gabinet/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś pytał o Łódź. Więc osobiście nabrałam doświadczenia z gabinetami w Łodzi. Dziewczyny generalnie o to chodzi, żeby lekarz był dobrym specjalistą i oprócz tego, że jest profesjonalistą z polecenia (bo komuś coś tam zrobił i wygląda super) to musi szczerze i rzetelnie podchodzić do pacjenta do tego stopnia, że szczerze może odradzić jakiś zabieg. I chwała im za to! Ja mogę śmiało zarekomendować panią dr Majcherczyk z Dream-Med. Jest szczera do bólu ale przez to zyskała u mnie zaufanie i autorytet. Szczerze polecam jak kwas to tylko u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katewerko
Ja zabieg związany z modelowaniem twarzy wykonywałam w Centrum Zdrowej skóry Damian. Dodatkowo teraz Damian.pl otwiera nową działalność kosmetyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia3
Na takich zabiegach nie ma co oszczedzac. To ingerencja w nature wiec lepiej robic to u profesjonalistow. Ja trafilam do dziewczyn z madame art i po przeprowadzeniu szczegolowego wywiadu mialam odpowiednio dopasowane ml. Zalezalo mi na naturalny efekcie i taki uzyskalam. Zadne wglebienia mi sie nie pojawily, a jestem juz 4 miesiace po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam wstrzykiwany kwas hialuronowy i jest bardzo fajny efekt. Moja znajoma miała z kolei botoks i też ładnie wygląda więc to wszystko zależy od tego w jakiej ilości i czy lekarz ma wprawną rękę. Ja wybrałam dr Zawodnego bo to sprawdzony lekarz w Szczecinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona776
Kwas hialuronowy to faktycznie dobra alternatywa dla zabiegów chirurgicznych. Ja modelowałam policzki preparatem Regenyal. Nie zmieniło to rysów, a jednak twarz wygląda promienniej i od razu wzrosła samoocena :) Zabieg był prosty i całkiem bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×