Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicjasc1234

Kwas hialuronowy, opinie.

Polecane posty

Gość gość
Nie każdy może wykonać kwas. Są osoby na niego uczulone. Najlepiej jest zrobić na początek próbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś podnosił kąciki ust u doktor Nielepkowicz we Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kwas hialuronowy nie ma uczuleń, bo to naturalny składnik naszego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwas hialuronowy dobry jest w kremach, żelach na podrażnienia i skaleczenia, ale nie jestem zwolenniczką jego wstrzykiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chyba wolała wypełniać zmarszczki kwasem hialuronowym niż botoxem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja planowałam w Bjeda Medical wypełnić sobie zmarszczki, zwłaszcza kurze łapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera 80
Widzę, że dużo negatywnych opinii na temat wstrzykiwania. Jestem trochę w szoku, bo ja np. byłam bardzo zadowolona z tego, że zdecydowałam się na kwas, a nie botoks. Myślałam, że z tym nie ma takich problemów. Jestem już po 2 zabiegach. I 3 chyba tuż, tuż :) Jakby ktoś nie wiedział gdzie to wykonać to polecam warszawskiego melitusa. Nie był to tani zabieg, ale może przez to jestem teraz zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwas hialuronowy to faktycznie dobra i innowacyjne zastosowanie. Używa go już dość sporo kobiet nawet w moim środowisku i myślę, że jego działanie jest na prawdę imponujące. Ja swój kwas wraz z przyjaciółkami z pracy zamawiam na www.topdrogeria.pl warto bo od jakiejś tam kwoty wysyłka jest za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrość i tyle kobiety nie podoba ci się dbanie o siebie to przykre ktoś ciebie w domu oklamuje .... pozdrawiam jestem za dbaniem o siebie już po 20 roku życia. .. a po 50 będziesz wyglądać jak 30 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje kwas hialuronowy w troche innej odsłonie, bardziej ginekologicznej: http://www.hydrovag.pl/O_produkcie/Co_to_jest_HydroVagr ale działanie kwasu pozostaje to samo, tzn nawilżanie, wiązanie wody. Jeśli ktoś ma problem z suchością nie tylko cery ale tez np pochwy to kwas hialuronowy jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem kwas hialuronowy jest bardziej przyjazny niż botoks. Znam koleżanki, które robiły botoks i dziwnie to wyglądało czasem, ale to może to kwestia wiedzy lekarza. Ja robiłam sobie zabieg kwasem hialuronowym w euro-klinice w siemianowicach śląskich i efekt jest bardzo zadowalający. Po prostu twarz 40 latki wygląda młodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaKolmen
Wszystko zależy od umiejętności lekarza, przede wszystkim trzeba sprawdzić gabinet, nie bać się pytać o kwalifikacje. Ja długo szukałam swojego gabinetu. Moja Pani doktor Lorkowska Czosnyka jest genialna! przyjmuje w Bydgoszczy i Gdyni, polecam, dzięki niej wyglądam młodziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również mam bardzo złe doświadczenie z kwasem hialuronowym. Myślę, że gdybym miała wstrzyknięty restylane, to nie byłoby problemu, ale nie był to restylane. Nie wchłonął się, a minęło już 2,5 roku. Wiele zależy od umiejętności lekarza, ale nie tylko. Nie warto żałować pieniędzy na dobry, sprawdzony kwas hialuronowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dobry, to który ? Jak masz jakieś doświadczenie, to napisz, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycjaj
No ja nie mam doświadczenia jeśli chodzi o kwas na usta czy ogólnie twarz ale tak jak ktoś już wspomniał kwas u mnie świetnie działa na suchość pochwy.... niby jest to temat wstydliwy ale dotyka myślę naprawdę dużej liczby kobiet. Tylko właśnie!!!!! Pamiętajcie o dobrym lekarzu, który robi to nie dla pieniędzy! Ja osobiście polecam http://www.rzepka.lek-med.pl/rehabilitacja-po-porodzie.html w Sulechowie. Pan doktor to świetny człowiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dobry sprawdzony kwas hialuronowy, który posiada certyfikaty FDA. Sprawdzony lekarz, polecony przez kogoś, kto korzystał już dawno, nie 6 m-cy temu. Nie wstrzykujcie sobie nowości, bo możecie mieć pecha i na całe życie zostać okaleczonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowaaa
Ja uwielbiam kwas hialuronowy ale..... ten w tabletkach do łykania. Cenowo wydawałoby się że wychodzi to dosyć drogo ale widząc rezultaty uważam, że warto zainwestować w swój wygląd. A dodatkowo oprócz delikatnego wygładzenia zmarszczek, napięcia oraz zwiększenia nawodnienia skóry pozytywnie wpływa na stawy :) http://pharmovit.pl/supplements/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzajcie, co wam wstrzykują. Tylko dobry lekarz i dobry kwas hialuronowy daje gwarancję udanego zabiegu. Ja tego skrupulatnie nie dopilnowałam i do końca życia pozostały mi tylko leki p/bólowe i neurolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety, jak ktoś nie wie co lekarz mu wstrzykuje, to czyja to wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firmy jak wprowadzają nowość na rynek, to mówią że przeprowadzone były gruntowne badania w randomizowanych ośrodkach, cokolwiek to znaczy. Jak kto głupi, to wierzy, albo doskonale zdaje sobie sprawę z niebezpieczeństwa użycia takiego preparatu i liczy na doskonałe zyski. Nagłaśniają w gazetach o cudownym działaniu, a potem martwi się ten kogo to bezpośrednio dotyczy, czyli ostrzyknięty. Lekarz ma gdzieś twoje skutki uboczne, dalej rozwija swój interes i wytrwale czepia się kosmetologów. Krok w kierunku nowego prawa? Nowe prawo powinno zmienić się owszem, ale wyłącznie w kierunku, by nie wstrzykiwać kobietom preparatów, które są nowością na rynku i służą głównie po to, by sprawdzić ich działanie, a robią to głównie lekarze. A jak byle jaki produkt, który jest w trakcie badań, nawet renomowanej firmy to kupić go może każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I okaleczonych osób coraz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a co myślcie na temat kwasu hialuronowego Curamed Beuty Line? słyszałam różne opinie.. a wy czego przeważnie używacie do mezoterapii igłowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I okaleczonych coraz więcej i więcej. Pilnujcie się drogie Panie. Tylko kwas hialuronowy, który posiada certyfikat FDA. Nie pozwólcie sobie na nic innego jeśli chcecie być zdrowe. Tylko sprawdzone i zbadane wypełniacze. Żadne inne g...o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola4334
Nie wiem czy wiecie, ale przed zabiegiem trzeba unikać przyjmowania niektórych leków miedzy innymi takich jak aspiryna. ja tam o wszystko pytałam lekarza nawet kilkukrotnie. Kwas hialuronowy to dobrodziejstwo- trzeba jedynie umiejętnie z tego dobrodziejstwa korzystać. http://www.innaklinika.pl/oferta/32-kwas-hialuronowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przed zabiegiem zrobić badania krwi. Sama korzystam z www.badamysie.pl bo rejestrując się przez stronę na badania do laboratorium i są bez skierowania i za darmo, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka kwitnąca
Najlepszym kwasem hialuronowym jest stylage m, co potwierdza nagroda tegoroczna perła dermatologii estetycznej. Ja powiększałam sobie nim usta w gabinecie Skinfinity w Manufakturze w Łodziwww.facebook.com/skinfinity.medycyna.estetycz na i efekt utrzymuje mi się już 12 miesięcy, a wcześniej po princess volume miałam efekt na 3 miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy może ktoś polecić sprawdzoną klinikę ze Szczecina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najwiekszy problem mialam z tym bólem podczas wkłuwania igły:) Dziwnie sie czułam, bolało a kosmetyczka nie wiedziała do końca o co chodzi. Poszukałam w sieci i okazalo sie ze jest coś takiego jak znieczulenie skóry lidokainą. Najtaniej i z szybka wysyłką kupiłam lidokaine na www.naporost.pl i dopiero wtedy przestalam miec ten problem z bólem :) Pozdrawiam z Bytomia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapw
Dziewczyny, mysle nad tym zabiegiem ale w Bialymstoku. Wstrzykiwala sobie ktoras to w bialymstoku? Jakis lekarz godny polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×