Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicjasc1234

Kwas hialuronowy, opinie.

Polecane posty

Gość ShapeOfMyFeart

oliffka, oczywiście że wypełnianie ust jest jak najbardziej w porządku. a jakim preparatem Miałaś> Ja miałam Restylane Kysse 0,5ml na całe usta. No tak mi zasugerowała pani dr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

Działam kwasem hialuronowym odkąd byłam na szkoleniu w Anti-Age Academy, kurs mnie zainspirował tak bardzo, że teraz szukam co nowszych technik kosmetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaa

Też polecam kwas hialuronowy, ale ultramałocząsteczkowy, przykład e-naturalne.pl/pl/p/Kwas-hialuronowy-Mini-HA-ultramaloczasteczkowy-proszek/607. Dużo zastosowań. Smaruję często piersi kremem z tym kwasem i wizualne powiększenie odczuwasz. Zupełnie inaczej skóra wygląda. Jak masz cerę ze skłonnością do zmarszczek to naprawdę niczego lepszego na rynku kosmetycznym nie znajdziesz. Smarujesz się tym latem i masz ochronną powłokę na cały dzień. Robię z reguły toniki i mleczka z tego. Zastanawiam się, żeby nie rozszerzyć na jakiś żel, ale jeszcze się nie nauczyłam robić czegoś takiego. Trzymasz w lodówce i jakość zostanie na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta

1. Nie jestem stara, ale zmarszczki już mnie dobijają, czuję się przez nie jak staruszka! Podjęłam decyzję - idę na botoks. A wcześniej ostatnia deska ratunku, czyli preparaty od Rustylane, koleżanka polecała. Spotkaliście się z nimi, co myślicie? Podobno mają wzięcie u lekarzy medycyny estetycznej, więc coś musi być na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

O Rustylane nie słyszałam, ale sama miałam Restylane. To naprawdę bardzo dobrej jakości kwas hialuronowy. Robiłam nim usta - wyszło bardzo naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drastyczniedobra@gmail.com
Dnia 28.09.2018 o 20:12, Gość gość napisał:

Miałam opadające kąciku ust i w Klinice Magnuccy zaproponowali mi na to kwas hialuronowy, powiem , ze efekt wyszedł na prawde super, skóra się naprężyła i nawet zniknęły mi te drobne zmarszczki które tam miałam, Klinika warta polecenia, maja super ekipę lekarzy.

Pani Pożarkowska (ostrzyknięta jak Pamela Anderson menadżerka kliniki)... już by sobie Pani darowała wciskanie kitu. Super ekipa lekarzy - partaczy bez doświadczenia pracujących po pseudo klinikach w całej Polsce. Serdecznie zapraszam wszystkich pokrzywdzonych pacjentów do kontaktu: drastyczniedobra@gmail.com. Mam już jedną Panią po nieudanej labioplastyce, która musiała przejść reoperację w innej klinice. Zastanówcie sie dwa razy, zanim zdecydujecie się na jakikolwiek zabieg. Stracone pieniądze, zdrowie i nerwy. Pragnę zaznaczyć, że negatywne opinie klinika skrupulatnie usuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×