Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blackwater1981

Dzień dobry wszystkim.

Polecane posty

Jedni mnie zaraz zgnoją, inni każą wypierdalać,a jeszcze inni napiszą pod moim adresem kilkaset epitetów,których nie będe tu cytował. Jedno jest pewne. Po okresie niebytu na tym forum, wrociłem jako zupełnie inny człowiek. Tamten blackwater to już przeszłość ! Jedyne co po nim pozostało, to cała masa błędów ortograficznych, no ale wszystkiego od razu nie naprawie. Zacząłem od charakteru, a nad pisownią będe się starał pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzień dobry:)
Hej, gdzie jest ten topik co chłopak wstawił zdjecie a noxelia podpierdolila i zrobil sie dym, bo zjawil sie jej byly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Dzień dobry:) Hej, gdzie jest ten topik co chłopak wstawił zdjecie a noxelia podpie**olila i zrobil sie dym, bo zjawil sie jej byly? korva ciekawie bylo, chyba usuniety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedziel spod monopolowego
lubelak , może byś tak chłopaka zrobił, bo córkę to parasolką można zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopa jej(matrvej) miękła jak musiala przepraszac za swoje zachowanie. koles ma podobno jej zdjecia i video jak robi sobie dobrze. twierdzi ze wysylala do niego takie rzeczy. :D usmialam sie po pachy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Szczebrzszynie chrząszcz brzmi w trzcinie, W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie . . . 100 razy ?! PS chcesz mnie zabić po urlopie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedziel spod monopolowego
za pierwszym razem mi się udało, przepisu nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] lubelak dokładnie daj przepis na chłopaka przy dziewczynce siekierę pod łózko :P a najlepszy sposób to robić do skutku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackwater1981 Nie chce kopiować. Chce być w pożądku wobec PS jakj chcesz byc w porzadku to "porządek" napisz jeszcze z 300 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przy dziewczynce siekierę pod łózko a najlepszy sposób to robić do skutku " :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Jakoś nie chce mi się "ryzykować" kolejny raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie chce mi się "ryzykować" kolejny raz lubelak wymiękasz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×