Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ipro79

Odezwac sie do niego??

Polecane posty

Gość Ipro79
To Gandalf, co bys zrobil na moim miejscu?W koncu jestes facetem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przykre że straciłaś głowę dla kogoś takiego. On nie ma wobec ciebie oczekiwań innych poza seksem, to dość oczywiste lecz chyba chęć korzyści majątkowych walczy w tobie ze szczątkowym poczuciem winy i każe dla świętego spokoju zadać takie pytanie na tym forum. Miłości nie można kupić lecz poświęcić ją jak najbardziej. Ty decydujesz co jest bardziej ważne prawdziwy związek czy bycie kawałkiem mięsa do zaspokajania potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro79
Mellygion: Matko, jakie korzysci majatkowe?? Nie jestem zadnym kawalkiem miesa, to on byl , ze tak powiem moim "narzedziem"Robil, to, co chcialam, staral sie mnie zaspokoic na wszystkie mozliwe sposoby. Nie wykorzystal mnie, jesli o to chodzi. Sex byl niesamowity i stad moje rozterki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandalf Szalony
podobnie jak to było z żoną na początku nie miałem oczekiwań innych niż spotkania dla seksu i nie różniło się to od wcześniejszych spotkań z innymi kobietami ale jakoś tak ze spotkania na spotkanie, wspólne wyjazdy, itp. (fakt że jej zależało na tym by związek robił się coraz to poważniejszy) wyszło że w końcu jesteśmy razem trochę może z przypadku, ale chyba nie żałujemy mamy wspólne dzieci, wspólny majątek (i kredyty), wspólne życie może nie było to przesadnie romantyczne, obyło się bez wielkich oświadczeń, zabiegania może bez wielkich uniesień ale przecież byliśmy już wtedy dorosłymi, dojrzałymi ludźmi a życie to nie naiwna komendia romantyczna a zaczęło się od dobrego seksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro79
Gandalf:Jak czytam to, to jakos lepiej mi sie robi bo moze jest jeszcze jakas nadzieja. Czyli kobiety tez powinny przejac inicjatywe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandalf Szalony
Gdyby nie przejawiała inicjatywy to pewnie nadal byłaby starą panną. Z jakimś zwierzakiem najwyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Gandalfie Szalony zdajesz sobie sprawe z tego ze tym oststnim zdaniem ani sobie ani zonie najlepszego swiadectwa nie dajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro79
:-):):):):) Ale teztak robiles, ze milczales po spotkaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznalas go w Internecie
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipro
Dziwka nie jestem, ale trzeba byc tepym zeby takie komentarze wyglaszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megaZdzira
Czy Ty czasem nie jesteś z południowej Polski? A w jego numerze telefonicznym są trzy piątki? Bo wiesz, ja tydzień temu wróciłam z urlopu ... On był jakiś dziwny, coś ukrywał... ale wszystko jest na dobrej drodze. a co do tego roku.... to obiecałam mu że za taki czas ureguluję swoje sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandalf Szalony
Niby dlaczego najlepszego świadectwa nie daję? Kobieta wtedy przekroczyła magiczną barierę 30 lat, więc spore szanse miała na staropanieństwo. Była dorosła, więc mogła robić co chciała. Chciała pójśc z facetem do łóżka - szkła, bo dlaczego by nie. A jak spotkała dobrego kandydata na męża, wykazała więcej aktywności i inicjatywy żeby tego nie przepuścić. Gdyby była bierna i czekała na moją inicjatywę w tej sprawie, pewnie by się nie doczekała, bo dla mnie mogło równie dobrze (na początku) skończyć się na seksie. W efekcie nieźle na tym wyszła. To podobnie jak z pracą czy czymkolwiek innym w życiu. Są tacy co czekają na mannę z nieba, a są tacy co podejmują działania. Nie uda się raz, nie uda drugi, uda się trzeci. Bierność raczej nie wróży sukcesu, choć niektórzy mają szczęście. Taktyka "na czystą liliję" czy "na cnotliwą pannę z dobrego domu" może sprawdza się gdy taka panna jest młoda i ma dużo czasu. Ale po 30-dziestce czas na takie działania się kurczy i trzeba wykazać aktywność. W końcu kobieta po 30-dziestce zaczyna odczuwać lata, wkrótce płodność ostro spada i ryzyko urodzenia chorego dziecka. Czasu na założenie rodziny robi się coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megaZdzira
Gandalfie , masz całkowitą rację. Certolenie się i założenia, że idę do łóżka na pierwszej czy na trzeciej randce, to dobre dla panienek w okolicach dwudziestki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana na maxxx
Gandalf to tylko pogratulowac Ci takiej żonki ktora umawiała się na sex spotkanie:-( Coz prawda jest taka ze ejstes wyjątkiem bo noramalny facet szuka porządnej kobiety a nie takiej co wsakuje do lozka na pierwszej randce:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana na maxxx
megazdzira twoja wypowiedz tylko utwierdziła słusznośc twojego pseudonimu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megaZdzira
jak wy wszyscy potraficie osądzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana na maxxx
wedlug mnie rtzeba byc naprawde jakaś MEGAzdzirą zeby wskakiwac do lozka z dopiero co poznanym facetem:-( Pewnie nawet nazwiska jego nie znacie i czy ma żonę czy dzieci a już ladujecie z takim w hotelowym pokoju... Cóz nie ma sie co dziwic ze takie jak wy facet zlewa po 3-5 razach. Pozniej szuka kolejnej łatwej panienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megaZdzira
Ja doskonale wiem kim jestem i nie udaję świętej. I co ciekawsze, dobrze mi z tym. Ale takim jak Ty to bardzo przeszkadza. Szokuje. To znaczy, że wzbudza wielkie emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana na maxxx
megazdzira to jak ci dobrze z tym to ok tylko nie zakladaj tu tak durnowatych topików jak ten. Autorka chyba zyje w jakiejs bajce ze myśli ze puszczajac sie na pierwszej randce ma szanse na cos wiecej:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megaZdzira
Melduję, ze nazwisko znam, adres znam. Stan cywilny znam, dzieci znam. Hotelu nie wynajmujemy bo mamy mieszkanie. Trochę mnie te prezenty zastanowiły, bo ja nic od niego nie biorę. W kazdym razie niewiele korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana na maxxx
wow jeszcze z żonatym :-( nie no wlasnie takie dziewuchy jak wy to przynoszą wstyd dla prawdziwych kobiet:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megaZdzira
ale to nie ja założyłam ten temat i nie jest taki znowu durny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megaZdzira
zaszokowana, ostygnij, on jest wdowcem. To też stan cywilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana na maxxx
wedlug mnie temet jest durny bo jak można się łudzić ze facet bedzie cchiał cos wiecej od kobiety ktora wskakuje mu do łozka na pierwszej randce???:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganadalf Szalony
Ale żonka jest OK. Miała paru facetów - co w tym złego? Przynajmniej ma porównanie i docenia to co teraz ma. Wspólnie funkcjonujemy już ładne parę lat, jak wszyscy kłócimy się i godzimy, w łóżku nadal się układa nieźle, kocha nasze dzieci, ma swoje wady jak każy. Rogów mi nie dorobiła na razie (w każdym razie nic mi o tym nie wiadomo). Chorobą żadną nie zaraziła. Gdyby wtedy nie było łóżka, może znajomość by się nie rozwinęła, bo chyba bym specjalnie o nią wtedy nie zabiegał. A tak od jednego łóżnka do drugiego mieliśmy też coraz więcej nie tylko łóżkowych spotkań i nie tylko łóżkowego spędzania czasu. Ale od łóżka się zaczęło. Co w tym złego? Czy lepiej by było gdyby mną manipulowała udając pseudo-cnotkę? Prawdopodobnie, jak wspominałem, nie było by następnych spotkań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megaZdzira
różnie to bywa i po to jest dyskusja, żeby ustalić pewne prawdopodobieństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana na maxxx
Gandalf a kto mowi o jakiejś manipulacji??? Czy wy macie taki popęd ze bzykacie się po 5 minutach spotkania...czy naprawde tak ciezko wam wytrzymać kilka spotkań??Dla mnie ejst to niepojęte. Najpierw warto się poznac a pozniej wskakiwac do łózka. A co do ciebie to dobrze wiesz ze jestes wyjątkiem i ze faceci takie kobiety najczesciej szybko porzucają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up!
Zszokowana - a Ty myślisz że tylko to co Ty uważasz za słuszne istotnie jest słuszne? ;) Każdy ma swoje zdanie... odmienne od Twojego nie jest wcale złym. Naucz się tego wreszcie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megaZdzira
zaszokowana, daj spokój, a może ktoś chce się poznać najpierw właśnie z tej strony. I to wcale nie jest takie wyjątkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandalf Szalony
A po co czekać? Bo taki savoir-vivre? Takie konwenanse? Chyba w XIX wieku. Jak dwoje dorosłych ludzi ma ochotę na seks, to dlaczego muszą to odkładać na za dwa miesiące? W końcu to nie jest ich pierwszy raz, by "czekać na odpowiedni moment". Co w tym takiego złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×