Zarchiwizowany
Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.
Odezwac sie do niego??
Przez
Gość Ipro79, w Po 30-tce (Życie dojrzałe)
-
Popularne
-
- 51 odpowiedzi
- 310 wyświetleń
-
- 6 odpowiedzi
- 156 wyświetleń
-
- 9 odpowiedzi
- 176 wyświetleń
-
- 12 odpowiedzi
- 122 wyświetleń
-
Kto się ze mną zgodzi że Cristiano Ronaldo i Portugalia są o wiele lepsze od Leo Messiego i Argentyny?
Przez Kamiennykrąg, w Życie uczuciowe
- 42 odpowiedzi
- 605 wyświetleń
-
