Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość FELIADE

prezent dla męża na urodziny- prosze o świeże pomysły

Polecane posty

Gość .autorka wątku.
Hehe - moj wątek nie umarł a ka zdążyłam sie rozwiesc a to dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maraskos
Pisał ktoś o wiertarce. Bardzo dobry pomysł, który sama kilka dni temu zrealizowałam. Siedziałam na forach przez 2 tygodnie. Ostatnie kupiłam wklejając nazwę - WIERTARKO-WKRĘTARKA LITOWO - JONOWA WAK-Li 10 DB marki Celma. Mądrzejsi na forach dla majsterkowiczów twierdzili, że nic lepszego, przynajmniej w moim budżecie nie ma. Wkrótce się dowiem czy dobrze wybrałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zestaw wędkarski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że dobrym prezentem jest coś do samochodu, ja kupiłam mężowi zestaw do pielęgnacji wnętrza i dywaniki samochodowe w http://www.pfi24.com/ - mąż ma stare bmw i lubi sobie przy nim coś robić, więc stwierdziłam, że to będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ciekawie zaprojektowane dywaniki do auta?? Osobiście kupiłam do swojego auta dywaniki samochodowe w www.twoje-dywaniki.pl . Szczerze mogę polecić tego producenta chociażby za elastyczność zakupów. Dywaniki samochodowe mogą być stworzone według indywidualnego projektu i co najważniejsze nie trzeba kupować całego komplety lecz wystarczy pojedyncza sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber666
teraz w temacie mundialu to moze jakis niedrogi tv do waszego pokoju albo gdzies gdzie bedzie mogl w spokoju pooglądac bez dzieci? :D my mamy w domu ten model http://www.electro.pl/Telewizor_LG_42LA620S-s735929.html i spradza sie swietnie :) nie jest drogi wiec spokojnie moze byc na prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnym i sprawdzonym prezentem, funkcjonalnym dodatkiem do każdego mieszkania będą maty ochronne POLITRADER. Mój tata bardzo ucieszył się, kiedy dałam mu taką właśnie matę na imieniny. Sama mam je w domu i jestem z nich zadowolona - zakładasz taką matę pod krzesło obrotowe lub jakiś inny mebel ruchomy (barek, stolik itp) albo kładziesz na blat biurka pod laptopa i dzięki temu unikasz zarysowań i innych zniszczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAlinaaa
KOLOROWA PINIATA z prezencikami do rozbicia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAlinaaa
Ja tą PINIATĘ kupiłam na allegro i wypełniłam prezentami i słodyczami, mąż rozbijał i był w szoku, zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze baniak do pedzenia winka? Jakiś karnet na sport który lubi,bilety na mecz czy co tan oglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAlinaaa
PINIATA, kupiłam mężowi Piniatę Gacka na urodziny na allegro. Baaardzo się cieszył :) :) :) :) Cukierki tam wsypałam i prezenty. Rozbijał i był mega szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baniak - PINIATA , też pomysł! A może różowy króliczek piniata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak twój mąż ale mój lubi wszystko co związane z samochodem i ucieszyłby się gdybym mu kupiła nowe dywaniki do samochodu. Kiedyś mu kupiłam dywaniki gumowe w sklepie http://www.pfi24.com/ i był bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pier.. spamery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jakis gadzet? spojrz tutaj www.maroka.pl maja naprawde mega duza oferte i mozesz sprawdzic co moga dla ciebie zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stan1
Ja od żony dostaję różności od biletów na kabaret czy koncert, po przydatne rzeczy na co dzień. Ponieważ dużo podróżuję dostałem wieszak do auta, ładowarkę do telefonu a ostatnio torbę na laptopa z tego sklepu http://sklep.solier.pl/pol_m_Aktowki-i-nesesery-135.html. Za niedługo kolejna impreza i tym razem sam zażyczyłem sobie torbę z tego sklepu na pewno się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolacja przy swiecach albo w restauracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna mu kupić kosmetyki, gps, cokolwiek. Ja kupiłam kiedyś motocykl z www.ccw.com.pl natomiast jeśli lubi motocykl emożesz też kupić akcesroia:) np kask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina771
Na ostatnie urodziny mojego męża wpadłam na genialny pomysł. W młodości lubił łowić ryby, jednak z wiekiem ciągle brakowało mu czasu :) Kupiłam mu wędkę i teraz znajduje trochę czasu dla siebie :) Polecam zajrzeć tutaj http://wedkarz.pro/ , trwa akurat promocja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×