Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziurawa skarpeta

komu udalo sie poznac w UK normalnego faceta/dziewczyne

Polecane posty

Gość Michau1992
niekoniecznie lepiej byc samemu, czlowiek nie jest stworzony do zycia w samotnosci potrzebuje drugiej polowki do zrozumienia i akceptowania cudzych bledow jak i swoich, bo nie kazdy jest idealny ale tez nie beznadziejny, jezeli komus nie pasuje w drugiej osobie kilu wad ktore ona posiada on antomaist inne ktorych nie zauwaza to lepiej sie rozstac niz brnac w to dalej i zyc w nieszczesciu, bachory? a czy dzieci sa winne ze osoba po prostu ma je z kims nieodpowiednim? dzieci nie sa niczemu winne bo to dorosli sprawuja nad nimi opieke i czy ojciec jest inny czy nie powinnien je akceptowac... a rodzicie powinni dbac o nie az do kocna zycia, ciezko jest znalezc osobe ktora zrozumie drugiego czlowieka, to jest smutne i prawdziwe :( ja narazie nikogo nie szukam bo po co miec kgoos nieodpowiedniego i sie nie potrzebnie meczyc, kiedys moze jeszcze bedzie lepiej czas pokaze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nikogo nie szukam. Tzn mam potencjalnego faceta na horyzoncie i on ze mną chce być ale nie jestem do końca przekonana. Jestem sama już 4 lata, mam 27 lat i czuję się bardzo wypalona. Wypalona tymi wszystkimi gierkami które prowadzą ludzie. Eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cel NWO osiągnięty
niech wszyscy będą sami bo jest przeludnienie i nie potrzeba nowych ludzi, a jedyny sposób na to jest brak związków i dać kobietom kariery i kase na szoppingi, wtedy nie będą chciały dzieci. Jeszcze w afryce i azji dawać szczepionki które zabijają i powodują choroby, w tym sterelizacje i wszystko gra. cel NWO osiągnięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ty mieczaku "potrzebujesz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem od nikogo zalezna i to jest piekne, nikt mnie nie zdradzi i nie zrani. Poza tym nie bede sie uzerac z rozwrzeszczanymi bachorami. Ja sie na ten chujowy swiat nie prosilam. I tak nic sensu nie ma bo kazdy zdechnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W UK to jeszcze macie wieksze prawdopodobienstwo znalezienia rodaka do zwiazku. Ja mieszkam w USA i dopiero mam ciezko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialam poznac kogos inteligentnego i wrazliwego i zalozylam konto na jednym z protali 'katolickich'. No i niestety, dla wszystkich bezdzietnych mezczyzn na poziomie przeszkoda nie do przejscia jest moj rozwod na koncie (dzieci nie mam). I gdzie mam szukac swojego Polaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze to dziwi nie Twoje zdziwienie. Jesteś rozwiedziona, szukasz na katolickim portalu i się dziwisz, że dla nich to problem. Dla wierzącego faceta to coś, co Cię skreśla od razu. Ja swojego znalazłam na wakacjach, później przeniosłam się do niego do Anglii. Gdyby cokolwiek się stało i nagle zabrakłoby mojego męża, to na pewno nie próbowałabym się już związać z Polakiem. Nie ta mentalność trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ale na tym portalu sa tez rozwodnicy. W profilu okresla sie tez stosunek do rozwodu, malzenstwa, wiary. Jasno mam napisane, ze jestem rozwiedziona. I pisza do mnie mili panowie - niby zainteresowani, ale tylko dla rozrywki chyba, bo po (czasami dosc dlugiej) wymianie maili stwierdzaja, ze jednak nie ma szans na cos wiecej z uwagi na moj rozwod. Spodziewalam sie, ze nie bedzie latwo tam kogos poznac, ale taka postawa zniecheca do dalszych poszukiwan. Ja nie jestem fundamentalistka katolicka, ale cenie sobie wartosci chrescijanskie. Gdzie wiec mam szukac kogos dla siebie? A co do mentalnosci (czesci) Polakow to sie zgodze. Z drugiej strony jednak obcokrajowiec tez mnie nie zrozumie. Takie to chyba przeklenstwo osob, ktore wyjechaly i sa - parafrazujac slowa Nosowskiej - zbyt polskie dla zagranicy, a dla Polski - zbyt zagraniczne. Wierze jednak, ze gdzies jest taki Ktos, z otwartym umyslem i podobna do mojej wrazliwoscia, z ktorym moglabym stworzyc udany zwiazek. Gratuluje udanego malzenstwa i zycze, aby Twoj maz byl z Toba jak najdluzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W UK to jeszcze macie wieksze prawdopodobienstwo znalezienia rodaka do zwiazku. Ja mieszkam w USA i dopiero mam ciezko... Zgłoś Gdzie w tym USA mieszkasz że nie ma polaków, na jakiejś pustyni? Albo szukasz księcia z bajki to takiego nie znajdziesz nawet na marsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez religii można żyć
gość dziś szukasz na portalu religijnym i oczekujesz że znajdziesz kogoś normalnego? ludzie religijni mają wyprane mózgi i bardzo wązkie horyzonty, nie oczekuj cudów ani tolerancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiś tam kowalski
gość dziś co do mentalności polaków to poszukaj kogoś kto się wychował za granicą i nie ma tych typowo polskich nawyków wyniesionych z kraju, choć niektóre nawyki są pomocne gdzie by nie był ale bez tych negatywnych można żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie w tym USA mieszkasz że nie ma polaków, na jakiejś pustyni? Albo szukasz księcia z bajki to takiego nie znajdziesz nawet na marsie. x Tak, mieszkam na pustyni - to nie zart. Tutaj jest bardzo malo Polakow, to nie Chicago czy Nowy Jork, ani nawet Los Angeles. A ci, ktorzy sa, sa albo za mlodzi, albo za starzy (emeryci), albo zonaci. bez religii można żyć dziś gość dziś szukasz na portalu religijnym i oczekujesz że znajdziesz kogoś normalnego? ludzie religijni mają wyprane mózgi i bardzo wązkie horyzonty, nie oczekuj cudów ani tolerancji x No wlasnie sie o tym przekonuje. O, naiwna... Wiec gdzie mam szukac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś na której pustyni mieszkasz? chcesz ludzi na pustyni poznawać? chyba żartujesz. Na Twoim miejscu poszukałbym kogoś z kim możesz pisać listy, nie emaile ale zwykłe listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michau1992
nie wyzywaj od mieczakow bo sam tutaj na tym portalu jestes , wiec dwie opcje albo hejtowac albo szukac kobiety , wiec prosze cie swoje aluzje "mieczaka" schowaj w kieszen bo nie kazdy chce czytac takie bzdety , btw. ja jestem wrazliwy ale nie okazuje tego na codzien bo to by tylko zniszczylo moja reputacje , wole poznac sie na osobe bedac twardy a dopiero sie dla niej otworzyc, a w boga nie wierze jestem ateista i dobrze mi z tym przynajmniej nie winnie kogos za moje bledy i vice versa , szukalem sporo ale mialem w zyciu tylko dwa powazne zwiazki "nieudane" przynajmniej tyle ze nie byly z mojej winy x) i dobrze rozkminiasz na pewno jest ktos na tym swiecie normalny ktory nas zrozumie ale kto wie czy w ogole go znajdziemy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zaradnym i godnym zaufania facetem. Mam dwie firmy, jedną w UK i drugą w Polsce, ale jednocześnie nie jestem typem pracoholika. Bardzo dobrze zarabiam, więc daję radę. To informacja dla tych dziewczyn, które będą zainteresowane konkretnym facetem. Mam 40 lat, a szukam młodszej. Szukam kobiety która wygląda atrakcyjnie i ma trochę stylu i ogłady. Piszcie dziewczyny:) krisok@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jeszcze jakieś inne zalety oprócz tego, że dobrze zarabiasz? Sama zarabiam sporo więc fakt, że facet ma kasę ani mnie ziębi ani grzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie mówiąc, jestem ogarnięty. Taki jakiego szukacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukamy? W liczbie mnogiej? Skad ty możesz to wiedzieć? Oh właśnie mi się przypomniało, że mam chłopaka :) Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa masz chlopaka ale w simsach brzydki kaszalocie:D:D:D G to je/bany cwel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba mnie z kimś pomyliłeś. Masz paranoję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam 28 lat i chętnie poznam zaprzyjaźnię się z jakąś dziewczyną ,a w przyszłości kto wie może zaiskrzy :p pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wkxxxx dziś kup sobie lalke z sexshopu jak ten pajac NA to tutaj spamuje od lat, tez nie ma zony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwy do wzięcia
Ja jestem fajny i ciekawy ale leniwy, poznam kobiete która potrafi zarobić, za to potrafie być romantyczny i namiętny, z tym nigdy problemu nie było. Nie wykluczony poważny związek, rodzina itp. Tylko ładne z dobrym dochodem lub z biznesem, to może się załapiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol znalazl chlopaka. Poznali sie jak bingol przyjechal do UK i wynajal czesc pokoiku na Ealing. Byla to milosc od pierwszego spojrzenia i pierwszego aromatu :D je/balo tak okrutnie w tym pokoiku bo mieszkalo tam 5 kolesi :p no ale bingol lubi takie klimaty wiec bez wahania sie wprowadzil. Co sie dzialo pozniej to juz historia, kazdy na kafe poza polska ja zna. Codzienne romantyczne nocki razem, dymanko w osrane doopy, romantyczne kolacje itd oczywiscie zakrapiane duza ilosc alko. bingol ktoregos dnia po powrocie do plu uchlal ryj i opisal wszystko. I podobno plakal z tesknoty :( no ale niestety musial wracac bo pieniadze przechlal i przepalil, i teraz zbiera na kolejny wyjazd, liczy na to ze zdarzy wrocic przed brexitem, zbiera kieszonkowe od matki - 5000groszy miesiecznie. Dlatego czesto pisze o wyplacie 5000zl :D pomylilo mu sie z jego "wyplata" w gr :D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol wszyscy ci zazdroszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol to bohater i patric***a, był w UGeju i już nie wróci, bo pała czarnego za luźno wchodzi mu do doopy po kilku latach ostrego dymanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety to prawda Polacy w Uk to porazka. Mowie z przykroscia glownie o mezczyznach. Nie obrazajcie sie panowie ale mam wiele polskich kolezanek i kazda jest zadbana, madra, odpowiedzialna, za to praktycznie kazdy napotkany polski mezczyzna to w taki czy inny sposob prostak. Ta glupia gadka, ogolona glowa na lyso czego zupelnie nie pojmuje bo nadaje kazdemu od razu zbiorowaty wyglad. Ja wiem ze wielu facetow pracuje fizycznie i ogolenie glowy wydaje sie wygodne ale ja zawsze powtarzam - popatrzcie na zdjecia z czasow 2 wojny, chlopaki w okopach, w partyzantce w lasach, nie bylo biegania do fryzjerow, czasu na nic, a kazdy z nich ogolony, wlos na glowie normlany, jakos tam uczesany, przyciety a dzis kazdy prawie Polak wyglada jak zbir. Wystarczy wejsc na portale randkowe i zobaczyc jak wyglada przecietny Polak, zwlaszcza taki po 30tce w UK - polski przykuc, koszulka bez rekawow i pozowanie przy jakiejs extra furze z lancuchem na szyi, dresy, brzuszysko od piwa, twarz zniszczona chlaniem i kompletnym nie dbaniem o siebie tak ze jak patrze na swoich rownolatkow to jakbym patrzyla na swojego ojca. Ale wymagania to oni maja ochocho! Co drugi profil w ustawieniach ma blokade wiekowa, bo przeciec taki kolezka tylko mloda chce ktora mu jeszcze kilkoro dzieci urodzi. Nie panowie, nie wiem co jest z wami, nei wiem jak to mozliwe ze jedno spoleczenstwo a przepasc miedzy poziomem kobiet i mezczyzn tak ogromna. Kobiety w przewazajacej wiekszosci i fajne i ladne i pracowite i madre a faceci w wiekszosci niestety tragedia. Sa normalni i owszem ale jak wczesniej dziewczyny pisaly, tacy juz dawno zajeci bo fajnych dzeiwczyn maja do wyboru na peczki bo jest ich niestety niewielu. Ja jednak winie za to wszystko polskie matki. Zapatrzone w swoich synkow, nie wymagajace od nich niczego, sluzace im jak paniczom, z mentalnoscia - a to chlopiec, nie musi byc grzeczny, nie musi tego nie musi owego, mamusia zrobi, mamusia zalatwi. Ja juz niestety sie poddalam. Bardzo chcialabym byc z Polakiem ale takim normalnym a nie jakims karkiem z lancuchem na szyi z ogolona glowa i piwkiem w reku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do ogolonych nic nie mam , ale ten lancuch na szyji to juz porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BUAHAHAHA uzaleznienie od kogos i jego widzimisie to najgorsza porazka zyciowa. Wystarczy poczytac co te przyglupy wypisuja i co odpier/dalaja. Lepiej byc samemu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×