Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość barbossa

straszne sny(zmuszanie do seksu i inne)- pomoc w interpretacji

Polecane posty

Gość barbossa

Już od jakiegoś czasu mam okropne sny, nie jestem pewna czy każdej nocy bo wszystkich nie pamiętam, lub nie chcę pamiętć. Dzisiaj rano obudzilam się dosłownie chora. Ból głowy i obrzydzenie pomieszane z jakąś bezradnością i strachem. Sen I : (z tego co zapamiętałam) Jestem w pokoju ( nie wiem czy własnym), jest dziwnie ponuro, duszno, widzę tylko łóżko i czerwone światło na ścianie jak w jakims klubie dla narkomanów. Przychodzi mężczyzna ( chyba dobrze zbudowany), nie wiem kim jest i nie widzę jego twarzy. Zmusza mnie od stosunku ale czuje się tak jakby się nie odbył ( na ciele) tylko wstyd i beznadziejność. Wtedy on każe mi kochać się z jakąś dziwczyną (wszstko w przeraźliwych maskach w czarnym kolorze) trzymam coś dziwnego w ręku ale nie wiem co. Nie ma go wtedy w pokoju, przychodzi inna dziewczyna i pyta dlaczego to robię, ja odpowiadam , że on mi kazał i nie przestaje. Ale to chyba nie jest dziewczyna, nie wiem. Wydawało mi sie ze facet. Przychodzi tamtem i już czułam paniczny strach i to obrzydzenie, kazał mi przynieść coś z garażu ( mojego), wychodzę jakby z mojego pokoju i własnym korytrzem wychodzę na mój podwórek. Jestem taka przerażona....ale idę do garażu i szukam....szukam ale sama nie wiem czego. Czas leci ale boje się wracać i mysle o ucieczce. Wracam....nie pamiętam tej częsci. Później stoje przy półce w kuchnikiedy moja mama zmywa naczynia. Serce mi wali a ja chcę jej powiedzieć o tym co się stało. I wykrztuszam z siebie, że to mój ojciec....ona jakby zastygła, wszedł ojciec. Przeraziłam sie i wzięłam nóź. Płakałam. Wtedy on powiedział że to nie prawda i pokazał mi ręce. Wyrzuciłam noź z reki. Miał na nich co w rodzaju postepujacej choroby ( nie wiem jak to opisać), wyglądało jak strupy z pajęczej sieci na całych rękach i niewielki błekitny tatuaż a dłoni ( nie pamiętam co na nim było...chyba flagi), kazał mi spojrzeć na swoje ręce i miałam to samo. -Obudziłam się rano kiedy mój tato wychodizł do pracy i poczułam jakiś lęk i odpychające uczucie. Mimo, że nic mi nie zrobił. Nie wiem o czym świadczy.Mam 16 lat (jestem dziewicą) nie ma pojęcia jak mam to interpretować. Czy to jakieś przykre doświadczenia z dzieciństwa? Nic złego sobie nie przypominam co mogło by wywrzeć na mnie jakieś piętno. Jedyne co utkwiło mi w pamięci to kłótnie rodziców ( moja mama zaszła w ciąże w wieku 20 lat i musiała wyjśc za mąż, było im ciężko, 2 dzieciaki itd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×