Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inka80....//

co podać do sałatki z ananasa i kurczaka????

Polecane posty

Gość inka80....//

Urodziny mojego dwulatka. Co oprócz tortu i sałatki z kurczaka i ananasa mogę jeszcze podać Osób niewiele ( tylko teściowa i chrzestni). Co konkretnie do tej sałatki mogę podać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze jakieś przystawki
jajka faszerowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sztućce by należało podać. No chyba że Chińczyki to patyki takie bo oni łyżek czegoś się boją!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
nie oni sie boja lyzek tylko ty patykow ciuliku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos na cieplo
może?? a będzie wódka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy w jakich porach to
spotkanie. Po Twoim menu sądzę, że raczej popołudniowe, bo nie podajesz nic konkretnego do jedzenia. I teraz pytanie czy to ma być takie spotkanie przy kawie/ winku czy wolałabyś ich czymś ugościć dłużej niż godzinkę. Jak ma być to taka kawka i już, to sądzę, ze powinnaś dodać do tego jeszcze jedna sałatkę, tylko coś już bez majonezu bardziej w stron greckiej. Tu warto pokombinować też z koreczkami - w internecie jest sporo ciekawych przepisów. Ja do sałatki dodałabym grzanki czosnkowe- mało roboty, a każdy zawsze zajada. Dorzuć na stół drobiazgi typu orzeszki, suszone morele, pistacje. Ja lubię i często robię deskę serów i wędlin. Oczywiście nie podaje tu sera morskiego i sopockiej;] Uwierz mi ludzie lubię popróbować, za kiełbasą dojrzewającą teraz wszyscy przepadają;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka80....//
Spotkanie raczej popołudniowe, po pracy.... Zastanawiam się czy bigos byłby alternatywą na ciepło. Kulinarnie uzdolniona nie jestem a do tego przecież od rana będę w pracy. Alkoholi nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka80....//
alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawszedousług
Kawa...a co do kawey? Sałatka z kurczaka...hmm, ja to zawsze podawałem ciastka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka80....//
oczywistą oczywistością jest, że do kawy tort i jeszcze jakieś ciasto ( jeszcze nie zdecydowałam konkretnie jakie) i ciasteczka ( jeśli nie upiekę to kupię w cukierni). Napiszcie co z tym bigosem ???? i kiedy mam go podać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menu od sasa do lasa :O Jakaś
pseudo-sałatka pewnie ociekająca majonezem; do kompletu bigos; jeszcze podaj sushi i może lasanię? :O Nie potrafisz skomponować jednolitego menu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie dowody?
no do dupy to menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego od razu
pseudo-salatka? najlepiej tylko dowalać komuś, bo jakoś nic Twoja wypowiedz nie wniosła do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie dowody?
szaszłyki zrób alko koreczki moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka80....//
Gdybym była taka mądra jak co poniektórzy tutaj to nie zakładałabym tematu. Nie jestem ani kucharką ani organizatorką przyjęć wiec każda uwaga ( nawet ta negatywna) jest dla mnie cenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka80....//
szaszłyki to na ciepło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze może być bigos
albo zrób piersi z kurczaka na to pieczarki z cebulką , majonez i ser zółty to zapiecz w piekarniku i podaj jaką sprostą surówke do tego i chleb albo bagietke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro spotkanie po pracy
to wg mnie albo postaw na kawę i słodkości - zmieszaj może słodkie ze słonym. Ta sałatka wszytsko tu rozwala, ale rozumiem, ze chcesz gości czymś nakarmić stąd ten bigos. Trochę to wszystko cięzkie, bo tort pewnie z masą, potem sałatka z majonezem, jeśli to ta którą kojarzę;] a potem kapucha? O nie. Piszesz, ze idziesz tego dnia do pracy, więc jeśli nie chcesz tylko podać ciast i do tego owoców i przekąsek typu orzechy, ale chciałabyś czymś i nasycić gości pewnie też po pracy, to ja proponuję zapiekankę albo właśnie te piersi wspomniane i szaszłyki. Wszystko przyprawiasz i bach do lodówki wieczór wcześniej, a po powrocie z pracy tylko wrzucasz w piekarnik. Już bardziej od tego bigosu widze jakieś pałki z kurczaka, a najlpeiej piersi pieczone w rękawie. Rzecz bajecznie prosta i smaczna. Na pewno lżejsza niż bigos;/Bigos to ja widze pod alkohol, a i owszem, ale do kawy, latem? To danie takie typowo zimowe wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż za polot
A ja myślę, że szkoda zachodu, bo skoro nie podajesz alkoholi to i tak nikt nie będzie jadł, przyjdą, wypiją kawę i wyjdą. Zwłaszcza jeśli to impreza w tygodniu po pracy. Ja bym podała tylko ten tort, jakieś owoce (sezon), orzeszki i kawę. Do picia jakaś lemoniada. Chociaż ja podałabym też białe wino i jakieś przekąski (tartinki, mini-sałatki, itp.) , ale ile można wypić kawy, a co za tym idzie - ile można pod tę kawę zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż za polot
A bigos w środku lata - no comments :) A jeśli jesteś uparta na tego ananasa - kup ŚWIEŻEGO, pokrój, podziel na części i tak podaj, a nie mamałygę z kurczaka i majonezu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TY WYZEJ...
najpierw podaj tort kawa napoje soki co tam masz potem postaw sałatkę o ktorej napisalas, kup dobre paróweczki takie cieniutkie na cieplo podaj, mozesz zrobic salatkę z pomidorów, papryki cebuli i ogorkow zielonych, albo zamiast tej sałatki na cieplo moze byc tez leczo ;) Szybko i tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro spotkanie po pracy
kup ciasto francuskie w biedronce i zawiń w nie parówki, oprusz ciasto np. papryką i zapiecz ok 20 minut i masz proste, a fajne danie jesli skusisz się na te parówki z postu wyżej;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfvbn
TY WYZEJ...------>:D:D:D dobra jestes :D skrytykowalas bigos (poniekad slusznie) , a sama parowki zaproponowalas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka80....//
Więc zostaje tort, kawa, jakieś ciasto, ciastka, coś na słono na stół i zrobię te piersi zapiekane z pieczarkami i serem. Na koreczki też się zdecyduję ( chleb, szynka, ser, ogórek) Co dalej, co do tych piersi??? jakaś sałatka? jaka???i co jeszcze do tego???? deser???lody z galaretką i owocami????? Dziękuję za pomysły, naprawdę pomocne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy w jakich porach to
Ja bym do tych piersi zaserwowawała lekką sałatkę: vinegret, mix sałat, pomidor, ogórek i szczypiorek. Zrobiła bagietki czosnkowe i tyle. Lody sobie odpuść, po co Ci deser skoro serwujesz słodkości? I tak cały tort pewnie nie zostanie zjedzony, gdzie ciasta i przekąski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze może być bigos
inka 80--> do tej piersi serwowałam surówke z pekińskiej, marchewka starta, cebula w kostke, papryka w kostke, kukurydza i majonez-->pyszna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze może być bigos
faktycznie z lodów można zrezygnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka80....//
Z ciast będzie tylko tort i jeszcze jedno jakieś upiekę ( coś bez masy, może sernik) + ciastka i coś na słono na stół. Koreczki ( dwa rodzaje) Piersi zapiekane + sałatka z pekińskiej. Jak zrobić te bagietki??? Czy to wystarczy??? Goście i tak pewnie zbyt wiele nie oczekują gdyż nigdy nie miałam zdolności kulinarnych... zrobiłabym w lokalu ale jak dla mnie to przegięcie ( nie ze względów finansowych ale po prostu za mało osób)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×