Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna_2011

Samotne mamusie i tatusiowie

Polecane posty

Odpisał: "O czym mamy rozmawiać" Nie wiem sama co myśleć, to jest chyba bezcelowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli teraz Cię oleje to po prostu nie jest Ciebie wart .ale jakoś w kościach czuję że będzie ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpisałam mu o czym. Nie odpisuję, chcę mnie zdenerwoać. Niestety, taki typ. A ja głupia tak płakałam i w sumie nadal za Nim płaczę. Gdyby choć troszkę mu zależało przybiegłby do mnie na kolanach. No nic, nigdzie się stąd nie ruszam dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytajcie sobie. 2 razy napisalam do was ale mi zniknelo juz mi sie 3 raz nie chce pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh:-(...ci faceci........... Idę spać kochane...Marysia usnęła to też się położę.jutro też pracuję. trzymaj się ahaahaaa i nie płacz.jak Cię kocha to będzie dobrze.a je sli nie-to nie ma po kim płakać dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Link nie działa. Ja wyciągam rękę a on w ten sposób do mnie. :( SM :* dziękuję, że mnie wspierasz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaahaaa-nie zamartwiaj sie on robi tak celowo ze nie odpisuje bo chce Cie zezloscic i chce zebys to Ty poczula sie winna.glowa do gory.Ty juz wykonalas jeden ruch napisalas.a co on z tym zrobi to sie okaze..jak jutro przyjdzie to przywitaj go normalnie.zachowaj sie jak kobieta z klasa zadnych wyzwisk zadnych fochow glupich min itp.normalnie sie z nim przywitaj itp.jesli bedzie chcial rozmaiwac to dobrze a jesli Cie oleje to masz dowod ze jest draniem.i wiecej sobie nie zawracaj glowy nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zrobię. Teraz zaczynam żałować, że pierwsza wyciągnęłam rękę za to co on zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaluj moze to i dobrze to tylko glupi smswiec nie ma czegoz alowac.jeli oleje sprawe to Ty tez olej.bedziesz wiedziala ze to definitywny koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie. Do tej pory nie odpisał a zaraz będzie godzina od mojego ostatniego smsa. Jestem zla na siebie. Idiota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ostatnio mało czasu na kompa i nie nadążam z czytaniem was. Po mojej historii i po waszych uświadomiłam sobie, że faceta poznaje się po narodzinach dziecka. Teraz będzie łatwiej nam znaleźć odpowiedzialnego mężczyznę, bo niedojrzałe dupki wystraszą się naszych pociech. No i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dalej nie dostałam odpowiedzi, zobacze co bedzie się działo, szczerze to nie mam już ochoty na pogaduszki - po wczorajszym odechcialo mi się. Mama nadzieję, że będę dziś silna. Swoją drogą to Speechless masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaahaaa masz dowod zenie jest ciebie wart. a z tego co pamietam to on sie wyprowadzil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyprowadził ale wziął tylko kilka swoich rzeczy. Mam nadzieję, że dziś weźmie resztę. Czuję się dziwnie, nie potrzebnie wyciągałam pierwsza rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mysle ze nie potrzebnie :) ale zobaczymy co bedzie jak przyjdzie, jak nie bedzie chcial gadac to przynajmniej utwierdzisz sie w przekonaniu ze nie jest wart zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaczynaj, poczekaj az on zacznie, a jak nie to do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zrobię Evi. za to co zrobił powinien na kolanach mnie prosić o przebaczenie. Pochwalę sie wam dziewczynki - schudłam kolejne 2kg (od 27 czerwca jestem na diecie) Łacznie poszło już 11kg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzymam kciuki i napisz pozniej jak juz pojdzie :) gratuluje a na jakiej diecie jestes?? ja schudlam 15 kg w 2 msc ale to ze stresu, ale by sie przydalo jeszcze z 7 kg zrzucic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi jestem na diecie 1000kcal. Chociaż przez ostatni tydzień praktycznie nic nie jem 2-3kromki na dzien, piję mnostwo czarnej gorzkiej kawy ok7 szklanek dziennie. Wczesniej cwiczylam po 1h dziennie. Miałam też taki okres że się obrzerałam - poprostu jadłam wszystko i b.dużo naszczęście nie przytyłam. A ile ważysz? Ja obecnie 60kg przy 163. Wciąży przytyłam 30kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×