Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna_2011

Samotne mamusie i tatusiowie

Polecane posty

Gość kukarta32
nie tylko TY Evi :) ja tez zagladam tylko ostatnio z czasem gorzej. Adaś na szczescie juz lepiej, ale katar go wymeczyl strasznie. Dzis pierwsza noc od srody przespana normalnie, bez pobudki, teraz biega po domu i psoci. Niestety mnie cos rozebralo i w gardle drapie, nos zapchany- eh jesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewcyny.tEŻ OCZYWIŚCIE JESTEM:-)Z wolnym czasem u mnie tragedia.Teraz wpadłam do mieszkania,Marysię do piersi i zaraz biegniemy z Igą na te tańce.Wrócimy to odrabianie lekcji,kąpiele i pewnie padniemy... A z nowości to poznałam przez neta gościa z Białego.Dwa lata po rozwodzie,ma syna 15 lat.Jest na razie bardzo miły i bardzo normalny.Zobaczymy;-) A co u Was?Zdrówka dla Was dziewczyny i dla Dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukartka:-),no news niezły....I jak Ty na to się zapatrujesz??przyjechał?chyba oni po kolei zaczynają się budzić;-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na razie cisza przed burzą.Nie wierzę że odpuścił...Napisał że więcej nie podejmie próby spotkania się ze swoim dzieckiem drogą nieoficjalną.Czekam więc na "działania oficjalne".Pewnie jak zwykle skończy się na straszeniu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przyjechał, ale zapowiedział sie na piatek wieczór - do niedzieli. w cudowne przemiany to ja nie wierze wiec nie sadze zeby jakos mnie zaskoczyl. mam wszystko poukladane w glowie - wiem co chce powiedziec i czego oczekuje. jak sie nie zgodzi zobaczymy sie w sadzie. poza tym nie chce zeby moje dziecko mialo ojca raz na rok- jak to ma tak wygladac to rowniez zobaczymy sie w sadzie na sprawie o prawa rodzicielskie trzymnajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano właśnie....Też nie chcę by moje dziecko widywało "tatusia"raz w miesiącu lub rzadziej,a od roku tak jest...Przysłał mi dzis smsa,że swoim zachowaniem,tzn milczeniem odnioslam taki skutek,że nie mam już żadnej możliwości by się z szanownym J. dogadać.On nie chce mnie znać i tyle.Ciekawe jak on widział to dogadywanie się...?płacić na Małą nie chce,tu przyje żdzać nie chce,ja nie mam jak jeździć tam.To jakie mamy wyjście??? Kukartka...a jaką sprawę zakładasz?jest to sprawa o alimenty czy o ograniczenie praw rodzicielskich?czy jakaś połączona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! a u mnie po staremu :) Gabi juz zdrowa, mnie jeszcze troche meczy przeziebienie. a tak to sie nic nie dzieje ciekawego, nudy okropne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy topik jeszcze żyje czy nie, ale postanowiłam tutaj napisać. Wypowiadałam się na początkowych stronach forum. Pisałam, że jak poznam faceta to od razu nie powiem mu o dziecku i tak też zrobiłam. Powiedziałam po miesiącu znajomości. Jesteśmy razem, on bardzo lubi moją córkę. Spotykamy się ponad dwa miesiące i mam nadzieję, że to jest ten jedyny. Pozdrawiam wszystkie samotne matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Speechless- a co z ojcem dziecka??ma jakies kontakt z dzieckiem??interesuje sie?masz zasadzone alimenty?? mamuski jestescie tu w ogole jeszcze?dawno nikt nie pisal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia88kk
Cześć Dziewczyny, Podobnie jak Wy zostałam samotną matką, podjęłam tą decyzję z wielkim bólem i cierpieniem...Jestem na 5 roku studiów i aktualnie zmieniłam temat pracy magisterkiem na problemy życiowe samotnych mam. Szukam mam które troszkę mi w tym pomogą opowiadając mi swoją historię problemy, rozczarowania, marzenia, plany na przyszłość. Chciałabym żeby ta prace pomogła mi nie tylko w ukończeniu studiów ale też w codziennym życiu aby pomogła mi choc trochę odpowiedziec na pytanie, jak żyć? Chętne do rozmowy mamy zapraszam do kontaktu pod nr gg: 4956318 lub na maila margarita@buziaczek.pl< /a> Z góry dziękuje za pomoc;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tvnstyle
Tvn Style poszukuje rodzin z dziećmi do programu pt. "Idealna niania". Zdjęcia do programu nagrywane będą w lipcu i w sierpniu 2012r. Wymagania: - min. 1 dziecko w wieku od kilku miesięcy do kilku lat - miejsce zamieszkania dom lub szeregowiec - Warszawa i okolice Chętnych rodziców prosimy o kontakt na poniższy adres: a.wojcik@michannel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liebrfaumilch
Jest tu ktos z Wroclawia? Szukam samotnych rodzicow do wspólnych wypadów z dzieciakami, do picia kawki i psioczenia na okrutny swiat m_mleczak@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liebrfaumilch
Jest tu ktos z Wroclawia? szukam samotnego rodzica do wspólnych wypadów z dzieciakami, picia kawki i psioczenia, jaki to swiat jest okrutny m_mleczak@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×