Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nigella_82

czy warto? czy to bedzie ponizenie?

Polecane posty

Ninka- srednio tzn jak? Łoj dana- to jednak sie przelamalas albo raczej przelamujesz;).. fajnie..oby wszystko sie ulozylo po twojej mysli:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
średnio tzn, on był - ja się zdenerwowałam,zaczął boleć mnie brzuch zaraz itd, ale nie chciałam jechać przez to do domu,więc bawiłam się ze znajomymi ,piliśmy ,tańczyliśmy - na co były przyszedł i zapytał "a co Ty tu wyrabiasz?? z kim ty się bawisz?" miałam wypite więc mu chyba odpowiedziałam co to za kolega i żeby spadał. A on wziął mnie za rękę,coś tam mi gadał - ja też ,nawet nie pytałam co to była za akcja z tą piosenką,nie pytałam co robił ,z kim... Chyba nawet nie chciałam wiedzieć ,bo mogłabym zawału dostać . Wziął mnie do tańca ,później ja jeszcze zostałam w clubie,on już wracał do domu,zanim wyszedł powiedział,że mam być grzeczna i poszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ninka- wiesz co mysle ze ten twoj byly to jakis tez niezrownowazony jest hehe;)...chyba ze po prostu byl pijany i dlatego sie tak zachowal.. odzywal sie potem jeszcze jakos czy nie? mi byly ost. pisal ze przypomniala mu sie "taka a taka" sytuacja z naszego zwiazku itp., nie chce sie znowu w tym grzebac..niepotrzebnie do mnie pisal bo przez to szczerze mowiac znow wiecej o nim mysle ale pewnie za pare dni bez zadnego kontaktu znim mi minie:) lepiej sie czuje jak nie mam z nim kontaktu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pisał jakoś po tej imprezie. Oczywiście mieliśmy wypite oboje ale o wszystkim co robił doskonale pamiętał,bo pisał o tym jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supersupersuper
Były nie daje sobie siana. Ostatnio dostaję telefony w sprawie "zamawiania mnie na ruchanie" itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimazimazimaaa
supersuper skad wiesz ze to jego sprawka? tzn czy to on dzwoni w takiej sprawie... ? czy dostajesz jakies glupie telefony od obcych numerow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supersupersuper
Z obcych numerow. Poziom tych telefonow wskazuje na niego. Pewnosci nie mam, ale innych "wrogow" nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapko, a czemu nie
th yu 75iu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joirgi
hej dziewczyny, co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) supersuper- nie odbieraj tel.jak dzwoni obcy nr i sprawa zalatwiona:). Jesli to sprawa bylego to swiadczy tylko o tym ze jego psychika jest juz naprawde mocno naruszona;) Joirgi- u mnie w porzadku, byly czasem sie odzywa ale jakos to znosze;) a co u Ciebie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joirgi
u mnie dobrze:P nawet jak nie jest dobrze, to jest dobrze, bo ja jestem straszną optymistką. Staram się nie przejmować rzeczami na które nie mam wpływu. Pozdrawiam i miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba najlepszy sposob zeby sie nie przejmowac rzeczami na ktore nie mamy wplywu..skoro i tak nie mozemy nic zrobic;) Rowniez pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce i deszcz.
ja jestem:) widze, ze temat chwilowo umarl, ale mysle, ze to dobry znak. mam nadzieje, ze uporalyscie sie z bylymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce i deszcz.
a co u Ciebie Nigella?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś leci... Chyba już się wygrzebałam z tego... Nie spotykam się z żadnym facetem, jest jak jest, ale mam nadzieje ze kiedys bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce i deszcz.
Dziewczyny, życzę wam WESOŁYCH ŚWIĄT !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supersupersuper
Choć spóźnione-dziękuję. U mnie też powoli leci. Na dzień dzisiejszy nie ma żadnego faceta na horyzoncie, i nie brakuje mi nikogo. Tak jakby przestali dla mnie istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, choć nie złożyłam Wam życzeń świątecznych to mam nadzieję, że były one udane. Moje były napełnione moim wewnętrznym poczuciem samotności. Źle mi samej i kiepsko znoszę samotność. Nie ma chyba nic gorszego od samotności... od tej nieszczęśliwości, jaką niesie samotność. Jestem teraz tak bardzo sama. dosłownie. wieczorami płaczę sama nad sobą. i nic mnie nie cieszy. nie spotykam się już z tym nowym chłopakiem, nic do niego nie czuję, to nie jest "to". jakie macie plany na sylwestra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! tez mam nadzieje ze wasze swieta byly udane:) Łoj dana-no jesli czulas ze to nie jest "to" to faktycznie nie mialo to sensu..ja spedzilam swieta w podobny sposob..gwiazdke to wrecz przeplakalam..strasznie smutno mi bylo...walcze wciaz ze soba, z myslami i wspomnieniami.Mam jednak nadzieje ze bedzie lepiej.. moze to nie jest logiczne z mojej str..ale odczuwam lekka satysfakcje..byly czasem do mnie pisze i probuje mi przypomniec dobre chwile..nie daje mu sie sprowokowac ale mysle sobie ze w takim razie moze mu tych chwil troche brakuje...nie powinnam o tym myslec wogole ale mam lekka satysfakcje z tego... ja ide na sylw. do znajomych na domowke a Wy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaglądacie tu jeszcze? Co tam u Was? Wyszlyscie juz jakos na prostą? Ja juz jakos normalnie funkcjonuje, kontaktu nie mam z nim i wciaz sie z nikim nie spotykam jesli tu wciąz zaglądacie to proszę odezwicie się jesli nie chce się Wam pisac jakichs dluzszych wypowiedzi to chociaz dajcie znak zycia pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniosę fajny temat
w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce i deszcz.
hej! temat caly czas mam na swojej liscie:) nie pisze juz, bo na szczescie calkowicie wyszlam na prosta :) nie mysle o nim, nie widuje go - ZERO kontaktu i bardzo dobrze sie z tym czuje. bawie sie, poznaje ludzi, spotykam sie z roznymi facetami i jest mi z tym bardzo dobrze. z perspektywy czasu wiem, ze bardzo dobrze stalo sie, ze nie jestem z ex. kiedys pisalam, ze nie wyobrazam sobie spotykania sie z kims innym. bzdury! :D teraz wiem, ze inni moga byc duzo lepsi. mam nadzieje, ze u Was tez wszystko dobrze. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ja tak samo...wyszlam na prosta:) ex jest mi osoba zupelnie obojetna, czasem sie odzywa , bez zalu potrafie mu powiedziec co u mnie itp. ale nic wiecej. Czuje sie teraz bardzo dobrze:) Spotykam sie ze znajomymi itp;) Pozdrawiam was dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co u reszty dziewczyn?
dwie mają się nieźle:) czyli dobrze jest. a jak reszta KOBIETEK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supersupersuper
U mnie też już prawie dobrze. I też jak nie mam sił, nie spotykam się z nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała orchideo
co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×