Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

.::WYBORY::.

Polecane posty

Gość gość
Mnie ludziska,zastanawia,dziwna zbieżność dat z publikacją Roth'a. Choćby Niemiec się mylił to jego książka wymaga dyskusji, argumentów, dementi. Jak wiadomo wierzy się tylko w informacje zdementowane. Wrzutka RMFu i kolesi ma to przykryć. Krajowe jako bardziej wiarygodne od zagranicznego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
to kukiz takze jest antysemanta ? - jak widze, to liczba antysemantow rosnie w tempie przygotowalno- mendialnym :classic_cool: ...ciekawe jakie statystyki oglosza po wybraniu bula odnosnie uczestnictwa antysemanrow w wyborach -na jego przeciwnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, że przed wyborami pojawiają rzekomo nowe tezy dotyczące przyczyn tragedii smoleńskiej, które nie są nowymi, a jedynie stanowią powielenie starych tez dawno podważonych i obalonych potwierdzają, że rządzący po swojej stronie, nie mają żadnych pozytywnych dokonań, żeby wyborcy zagłosowali na kandydata na prezydenta, wskazanego przez PO/PSL. Urzędujący prezydent pan Komorowski pytany, w sposób żenujący i jak zwykle nieudolny tłumaczy, że : "robię to, co do mnie należy". Cokolwiek miałoby to znaczyć, to takie tłumaczenie, że jako prezydent chce przywrócić pamięć ogólnonarodowej żałoby, w mojej ocenie, jest najzupełniej nieludzkie, absolutnie dyskwalifikujące tego kandydata, bowiem pamiętamy tamte dni żałoby, w której urzędujący prezydent nie uczestniczył. Na potwierdzenie braku uczestnictwa w ogólnonarodowej żałobie przez pana Komorowskiego, Tuska i innych, jest film, kiedy Polacy opłakiwali przylot trumien ofiar tragedii smoleńskiej, urzędujący notable z nieukrywaną radością i uśmiechem na ustach tak "witali" ofiary, że zwijali się ze śmiechu podczas, gdy Naród ofiary opłakiwał. Pamiętamy również przybijane nad szczątkami samolotu i ofiar, przez Tuska z Putinem żółwiki. To bardzo smutne, że tragedia smoleńska, która absolutnie dyskwalifikuje cały rząd i urzędującego prezydenta, kolejny raz staje się narzędziem do walki z PiS. Doprawdy, trudno ludzkimi słowami określić nieludzkie zachowania urzędującego prezydenta i całego rządu, którzy nic nie zrobili, by przez 5 lat doszło do wyjaśnienia tej strasznej tragedii, dalej nią mataczą, co źle rokuje dla dalszych losów Polski i Polaków. Moim zdaniem, tylko odsunięcie od władzy urzędującego prezydenta i całego rządu, może dać promyk nadziei, że cokolwiek zmieni się na lepsze i prawda o śmierci polskiej elity zostanie ujawniona.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
na temat Smolenska powiem tak,raz temat zastepczy wyciagniety przez PO,efekt osiagneli bo wszystkie rezimowy i reszta o tym gada,dwa oryginaly skrzynek nadal w Moskwie,zreszta juz teraz to mozna i tymi oryginalami cztery litery kolokwialnie mowiac wytrzec i IMHO to temat zamyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Nie chciałbym być w skórze bliskich ofiar tej katastrofy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten biedny Pan Generał Błasik stale się gdzies szwęda. W 2010 by łw kabinie, po 2 latach wyszedł do salonki a w 2015 znowu wrócił do kabiny pilotów. Czy ktoś coś z tego zrozumie? :o :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batory123
Ludzie...wygląda na to że ten Jurgen Roth jest całkiem poważnym dziennikarzem śledczym niemieckim, z długoletnią karierą i wieloma publikacjami docierające do milionów ludzi. Miał co prawda procesy związane z tym co w swoich książkach opisuje ale to nic dziwnego skoro pisze o sprawach trudnych, mafia, korupcja, takie tematy... Więc, autor jest dosyć wiarygodny i co ciekawe nie stronniczy w konflikcie PO-PIS, on nie ma specjalnych sympatii do PISu, jest ideologicznie lewicowy, a jednak według jego logicznego rozumowania dochodzi do tez sprzyjających wersji PISu. Sam należał do tych których w pierwszej chwili wierzyli w wypadek, tylko profesjonalnie zrobił swoje dochodzenie i zmienił zdanie. Więc nawet jeśli pozostaje to rzadki głos na zachodzie jest on merytorycznie poważny, tym bardziej że jest in niezależny od rządów, przynajmniej oficjalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wobec tego co powiedział Autor książki że istnieje dokument dokładnie informujacy, kto wydał zlecenie na zamordowanie polskiego prezydenta to polskiej prokurayturze nie pozostaje nic innego jak wystąpić do BND z oficjalnym rządaniem przekazania i uwiarygodnienia dokumentu. Bo skoro taka rewelacja wypływa z książki, której autorowi ujawniono te dane, to tym bardziej takie dane zostaną ujawnione polskim prokuratorom. Chyba że polscy prokuratorzy zignorują tę sprawę i powiedzą że takie bajki to każdy może sobie pisać, nawet BND. Bo BND, na przykład według Niesiołowskiego sama sobie stwarza sprawy i sama je rozwiązuje. Ale oczywiście poczekajmy troszeczkę i cierpliwie, bo całość dzieje się tuż przed wyborami w Polsce i rozmaite siły będą chciały na tym ogniu upiec coś dla siebie. Grunt to trochę zimnej krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(polskiej prokurayturze nie pozostaje nic innego jak wystąpić do BND z oficjalnym rządaniem przekazania" )- co za naiwność, zadaniem polskiej prokuratury jest umarzanie spraw a nie ściganie sprawców.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba zejść na ziemię i realnie spojrzeć. Żaden Kukiz zaden Korwin. Oni nie mają szans pokonać Komorowskiego. Tylko Duda może z nim wygrac.Dlatego Polacy MUSZA głosować na Dude.To sprawa dla naszego narodu najwazniejsza.Dalismy radę wygrać z komuna a nie damy rady wygrać z PO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
No sorry, ale to komuna wygrała nie żadni my. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
zydokomuna dokladniej pane Myrek :classic_cool: ...a ja nie jestem jakims goracym zwolennikiem albo oredownikiem kukiza , tylko tu wrzucilem .... ze zrobiono z niego antysemante - oczywiscie w obecnej sytuacji zwykly kun bylby lepszym prezydentem niz bul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość publico bono
A wy znowu o jakiejś alternatywnej rzeczywistości.. Jakie informacje zastępcze? Niemieckie media wyraźnie się wczoraj odniosły do książki Rotha - niemiecki wywiad spłukał kompletnie jej podstawy! Ogłoszono, że notatka na której opierał się Roth nie istnieje. Słowem - źródło Rotha zaprzeczyło wszystkiemu. Ja nie twierdzę, że to nie jest lewa robota.. jak najbardziej może tak być. Ale to zamyka ten temat w Niemczech i na Zachodzie. Nikt się tym nie zainteresuje, nikt nie potraktuje poważnie. A wy tu o "ciężkim przebiciu się" tego tematu. Temat nawet nie zaistniał na Zachodzie.. Poczytajcie co piszą media także inne niż niemieckie. W najgorszym wypadku, uważają za "niestosowne" nie zwrócenie przez Rosję wraku po KATASTROFIE. Nikogo nie interesuje inne możliwe dno tej sprawy.. lub nikogo nie chce interesować. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie był wczoraj Donald Tusk? Już od samego rana ciśnie mi się na usta właśnie takie pytanie. :classic_cool: 🖐️ ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam,gdzie miliony z Amber Gold :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile by dali pasażerowie germanwings żeby ktoś był w kokpicie poza pilotem? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemiecki rzad akceptuje ze w Polsce rządza bandyci a ich szefa sadza na wysokie stanowisko w UE ,wiedzą ze w Polsce wybory są fałszowane ,ze tu nie ma zadnej demokracji ,ze w srodku Europy wyhodowano cos na wzór KoreiiPłn .Nikomu w UE to nie przeszkadza bo cała UE to bandycko-mafijny twór i na pewno w dochodzeniu do prawdy i szukania sprawiedliwosci NIKT nam nie pomoze ,dzuma opanowała całą Europę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyciekł najnowszy stenogram: 8:35 - (dźwięk odbezpieczania pistoletu, w tle alkoholowe beknięcie) 8:36 - gen. Błasik mówi: -"Ląduj, albo cię zabiję." Na wybory parlamentarne na prośbę PO przygotowano jeszcze jedną wersję: 8:36 - Prezydent Kaczyński: - Co, ja nie wyląduję? Potrzymaj mi piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagłosuję na Pana Dudę. Niech zasłuży na ten głos. Jeśli wygra i zawiedzie jako Prezydent nigdy już nie zagłosuję. Mam 38 lat i poczucie, że ten kraj to jedna mafia władzy. Dopóki nie będziemy kopiować Niemców, to nigdzie nie zajedziemy. Dlaczego u nich 70% banków nie jest w rękach zagranicznych, dlaczego u nich 60% handlu spożywczego nie jest w rękach obcego kapitału? Dlczego te firmy i banki nie płacą uczciwych podatków, a ściga się piekarza, który rozdaje chleb ubogim? Dlaczego nadal nie mam poczucia, że Polska nie posiada własnych niezależnych służb specjalnych? Dlaczego tacy ludzie, którzy piastowali wysokie stanowiska w kancelariach sejmu, np. Pan Arabski do dzisiaj chodzą po ulicy zamiast czyścić kible w więzieniu? Dlaczego do dzisiaj nie ma takiciego prawa, które wprowadziloby uczciwe zasady w polityce? Byłbym pod wrażeniem, gdyby obniżono płace w spółkach skarbu Państwa, gdyby zmniejszono liczbvę posłów i wprowadzono uczciwe zasady wyborcze, aby nasze głosy nie były manipulowane przez PKW tak długo, aż w końcu władza osiągnie to co chciała. Czy Pan Duda miałby na tyle autorytetu aby wpłynąć na polska konstytucję? Aby Polska była polska. To nie ksenofobizm. Po prostu gołym okiem widać, że twór jakim jest UE jest fałszywy, służy bogaczom, bogatym krajom jak kroplówka, lub transfuzja świeżej krwi. Dla nas to kula u nogi. Tylko polska racja stanu spowoduje, że nie będą się śmiać z Polaków za granicą. Potrzebne są elity, które nie sprzedadzą własnej matki za pieniądze, obecnie wszędzie jest agentura, jak nie niemiecka to rosyjska. Czy Polska nie może mieć własnych służb i skutecznego kontrwywiadu? Dlaczego inni mają agenturę u nas, a my jesteśmy traktowani jak debile lub jak łup do podziału? Boję się, że jeden Duda przepadnie w tym świecie służb. Czy będzie miał siłę aby być mężem stanu a nie tylko Prezydentem. Obecnie Polsce potrzebny jest ktoś na miarę Józefa Piłsudskiego. Tu jest potrzebna radykalna odnowa społeczna. Obecnie polskie społeczeństwo zostało ogłupione i sprowadzone do bezwolnej konsumpcyjnej masy bez ideałów, bez wiedzy, bez światopoglądu. Czy w końcu będzie na multipleksie taka stacja jak Republika? Polacy powinni mieć równy dostęp do informacji, nie tylko ze środowisk władzy. Obecnie najważniejsze właśnie to aby zmniejszyć wpływ V dziennikarskiej kolumny na światopogląd Polaków. Bo inaczej będziemy ciągle czytać takie nagłówki jak ostatnio z Gazety Koszernej, która podsumowała przemówienie Jarosława Kaczyńskiego do nagłówka: "Kaczyński podziękował Biskupom i Rydzykowi" Czas skończyć z finansowaniem takich wydawnictw z pieniędzy państwowych firm. Zasady umieszczania reklam w mediach powinny zostać uregulowane, bo inaczej takie Gazety Koszerne będą zatruwać myśli Polaków za pieniądze wszystkich obywateli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lenin powiedział o sobie i bolszewikach : „Nasza moralność jest nowego typu, nam wszystko wolno.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
lenin byl zydem , a zydzi maja zapisane w ich katechizmie talmudzie , ze im wszystko wolno oprocz lamania dekalogu wobec innzch zydow a zwlaszcza panowanie nad swiatem zwierzat czyli niezdow ...to wszstko staje sie proste, jak sie to pozna i przyjmie do swiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
gość dziś Zagłosuję na Pana Dudę. Niech zasłuży na ten głos. Jeśli wygra i zawiedzie jako Prezydent nigdy już nie zagłosuję. Mam 38 lat i poczucie, że ten kraj to jedna mafia władzy. } o Bo to jest mafia... nie wiem czy jeden prezydent Duda będzie wstanie to zmienić. Kaczyńscy też byli w Magdalence, a tam negocjowano ze zbrodniarzami. Nie wiem na ile są umoczeni w przekręt z okrągłym stołem, ale wzięli udział w wydymaniu Polaków. Na ile świadomie, nie wiem, ale i tak to za dobrze o nich nie świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłem w wojsku w tamtym czasie... nie pamiętam dokładnie co mówił taki jeden major.. (oficer polityczny) dokładnie przewidział co się wydarzy, ja nie wierzyłem. Jak usłyszałem Kuronia mówiącego że sprawiedliwość to choroba( nie dosłownie rzecz jasna) znów nie wierzyłem, ale zaraz potem udupili lustrację, zmienili niekonstytucyjnie rząd Olszewskiego.. dowodów nadal brak, ale już nie wierzę że w tym kraju będzie normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie władzę sprawują pazerne hieny przyspawane do koryta, trzymają się kurczowo wszystkimi kończynami aby od koryta nie zostać odsuniętym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Mazowiecki... nie pamiętam jak ja wtedy głosowałem, mniemam że też. Nie chodzę na wybory od obalenia rządu Olszewskiego (wtedy okazało się że cała ta "solidarność" to SBecki przekręt by oszukać polaków. Byłem na ostatnich eurowyborach by przekonać się że mój głos i tak unieważniono. :D o W 2006 roku (tak gdzieś czytałem) chciano zdegradować Jaruzelskiego do stopnia szeregowca. :D Nawet była gotowa ustawa w sejmie, ale, UWAGA, Lech Kaczyński się na to nie zgodził. ;) Oczywiście nie wiem czy było to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komorowski Komorowskim ale nie mogę pojąć jaki to elektorat głosuje na Niesiołowskiego, Halickiego, Grabarczyka czy Piterę? A to wszak czołowe wyniki w ich okręgach? Wytłumaczenie jest albo takie, że w Polsce mieszka spore stado przymułów albo wyniki są porządnie fałszowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×