Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

.::WYBORY::.

Polecane posty

Gość gość
Bartoszewski w lutym skończył 93 lata. 93 lata ziania nienawiścią do Polaków,dlaczego to tak długo trwało?! teraz połączy się z tymi,na których donosił! oj się będzie działo! ziemia zadrży!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jego haniebny zyciorys przypomina sprawe niemieckiego KAPUCHY, ktory ze wzgledu na "zly stan zdrowia" dostal oddelegowanie na L-4 z Oswiecimia, a zaraz potem wpadla cala siatka konspiracyjna w obozie. A wspomne rowniez, ze ten caly "profesur" to mial tylko ..... "czerwona mature i kursa niektore" !!!! Zalosna postac czlowieka sprzeniewierzonego & skorumpowanego klakiera ..... to wszystko !! Spoczywaj w pokoju .... plujko !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mów o jadzie ,ludzie tylko mówią o faktach,nie obrzucają go obelgami tak jak on to robił.My katolicy cieszymy się z tego,że odszedł,bo wierzymy w życie pozagrobowe,a on nie będzie musiał męczyć się z tym " bydłem i brzydką panną bez posagu".Teraz czeka go sprawiedliwość Boża. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to jest niezła wiadomość :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przynajmniej poznał się na Kaczyńskich i wiedział , że wszystko co z nimi powiązane to złe , głupie i cuchnące . Więc jakieś tam zasługi ma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjechał jak mówił ze względu na zły stan zdrowia a dr Mengele wystawił mu L-4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polak z Kanady56
ja tam po nim plakal nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
no cóż - prominentny żyd tworzący podziały na bydlęcych pisomatołków oraz jaśnie jewro wielmożnych z PO ...odszedł po 93 latach bytowania na polskiej ziemi oraz pobierania w wieku 86-87 pensji ponad 20 tys.za funkcje wicepreze Lotu ,comu rząd donka ,jako zaslugę za poparcie oraz antypisowskie matołkowanie ...słusznie przydzielił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przypominam także -że ten prominentny żyd - rzekomy profesorre oraz autorytele wszystkich polaóff ...nie miał nawet zwykłej matury - oczywiście o tym nie można mówić , ponieważ w żydolandii mówi się zazwyczaj i dotychczas o zmarłych rządzących bolandia .. z głębokim namaszczeniem oraz wielką boleścią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Bartoszewski... nie żyje... zrobił dużo dla pojednania Polaków i Niemców, i Polaków i Żydów. A jednocześnie, ja mam takie wrażenie, zrobił tyle samo żeby skłócić Polaków. Nazywał nas bydłem, motłochem, itd. Kolejny "wielki" polak, który zostanie pochowany za kasę tych, których opluwał. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TVN... konkurs "relacja z wydarzenia"... wybrano 3 filmy z 600-set. Tylko na te 3 można głosować, jeszcze nie daj Boże ludzi by zagłosowali na kogoś niewłaściwego. I tutaj dostrzegam analogię z całkiem innymi wyborami w Polsce. Głosować można tylko na tych, których ktoś wpisał na listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bydłem i motłochem nazwał tych co buczeli na cmentarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie tylko, słyszałem na własne uszy, co do buczenia na cmentarzu też uważam że to chamstwo. Mam nadzieję że na jego pogrzebie buczenia nie będzie. No i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Centralne ogrzewanie, w polskich realiach, nie jest wcale jakimś błogosławieństwem. Za to musisz płacić. Ogrzewam sam, mogę jakoś próbować oszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszołomy bogoojczyźniane a w Kościółku już byłyście? bo takich jadowitych żmij strach by do waładzy ich ulubieńców dopuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzę do kościoła, pisałem wielokrotnie. :classic_cool: Komu strach temu strach. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to Myrevin Doda i PIS nie są dobrymi kandydatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staremu,sie DUDA z DODA pokićkał :D glodnemu cycki na myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to błąd ! Należało kandydować ! Jako światły , rozumny Polak grzech Ci siedzieć całymi godzinami przy kompie . Czas na działanie . Daj coś od siebie narodowi . Może to właśnie Ty będziesz tym jedynym , oczekiwanym zbawcą narodu ! Polska w potrzebie ! Duda z Komorowskim finiszują , a kontrkandydatów nie widać . Jeden gorszy od drugiego !!! Jaką samokrytyczną postawę byś tu nie przyjął i tak będziesz zdecydowanie lepszy od tych dwóch !!! Tylko troszkę odwagi . Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
'bydłem ' nazwał dużo wczesniej popierajacych PIS , a także tych co buczeli na cmentarzu podczas pogrzebu utrwalacza żydokomuny - czyli Spawacza W.J. za czasow ktorego panowania ....milion wykształconych Polaków wylechało za chlebem ...opuszczając na zawsze żydolandię , pozostawiajac 'rzady dusz ' takim właśnie żydoautorytetom jak professore ,bez matury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Jaruzelski... no trudno bez jednoznacznych dowodów (sam kazał spalić, np stenogramy ze zjazdów PZPR, i pewno inne, co dziś jest historycznym faktem) oceniać tą postać. Ja ją jednoznacznie źle określam. To dziś można zostawić historykom. Natomiast urządzenie mu państwowego pogrzebu... no tak jak by się nic nie stało. Nie było stanu wojennego, nie było tych wszystkich ofiar systemu komunistycznego. A buczenie na pogrzebie to chamstwo tu się z Bartoszewskim zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ostatnim czasie GUS i CBOS opublikowały raporty, w których rysuje się dość ponury obraz naszego kraju. Spójrzmy na kilka statystyk: 1. 52, 7 proc. gospodarstw domowych deklaruje brak możliwości pokrycia z własnych środków nieoczekiwanego wydatku w wysokości 1000 zł. 2. 58, 9 proc. gospodarstw domowych nie może sobie pozwolić na tygodniowy odpoczynek całej rodziny raz w roku. Jeśli myślisz, że tę liczbę zaniżają emeryci i renciści - wśród pracowników odsetek ten wynosi 53 proc. 3. Zaledwie co trzecie gospodarstwo domowe deklaruje, że nie ma trudności ze "związaniem końca z końcem" przy aktualnych dochodach. 4. Jednocześnie, według CBOS, 35 proc. osób jest niezadowolonych z dochodów i sytuacji finansowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No , to jeśli śp. prof Bartoszewski nie chciał im dać orderu to najwidoczniej miał ku temu ważne powody . Tajemnic ,przekłamań , fałszu tamtych lat jest taki ogrom , że współcześni niech nawet nie próbują oceniać . Musimy zawierzyć świadkom i uczestnikom tamtych wydarzeń . A śp. prof Bartoszewski bezsprzecznie nim był . Odszedł człowiek wielki , ogromnej kultury , wiedzy i erudycji . A to , że i jemu przyszło stracić cierpliwość do PiS owskiej bandy to trudno się dziwić . Przy nich to i świętemu trudno byłoby nie kląć !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo rozumiem czemu miałbym wierzyć Bartoszewskiemu, żyli świadkowie, którzy twierdzili że to Bartoszewski był kolaborantem, ale umarł... zostawiam i to historykom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to przyszedł już czas na Urbacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
jakos Karski,rowniez za nim nie przepadal,a juz jemu odmowic tego iz byl swiadkiem tamtych wydarzen i to jakim swiadkiem-to nie mozna,wiec skoncz ta swoja propagande,bo kazdy jak widac temat wykorzystasz by wyrazic niechec do PIS-u co z gruntu rzeczy przeksztalca sie w iscie frojdowska groteske w twoim wydaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×