Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

.::WYBORY::.

Polecane posty

Gość gość
Na wegrzech powitano saldatow koktajlami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co tu Niemcy mają do gadania? Ta cała grupa już dawno ma wizy, chyba Holandii czy Belgii i każde państwo po drodze, musi ich tranzytem przepuścić. Takie jest prawo unijne w aspekcie strefy Schengen. A, że w Niemczech się rozmyślą i wrócą do Rosji przez Polskę, to mają takie prawo. Oni już mają rezerwację noclegową i dokładny plan wycieczki w poszczególnych krajach. Nie robiliby tego, gdyby nie mieli pewności co do wjazdu do strefy Schengen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Komorowski kandydat wszystkich............. ale nie Polaków". :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ksiażka W.Sumlińskiego już dostępna od paru dni.Poczytajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego” – najnowsza książka W. Sumlińskiego.Wtedy nie zadacie pytania,dlaczego znowu wygrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Ile osób jest zainteresowana prawdą? Jakaś wąska grupa nie powie że to co mówi Sumliński to nie są bzdury. Jaka jest możliwość dotarcia do tych samych źródeł co on? Jakże odmienne informacje sączą niemal wszystkie media. Pisałem już... podręczniki szkolne.. obowiązująca w nich historia mówi że ustrój zmienił Wałęsa i "solidarność"... już nieprawdziwej historii mnie uczono. Na kłamstwie nie zbuduje się nic prawdziwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
Ziobro pod sad,za to iz scigal,a raczej probowal scigacz aferzystow narazajacych skarb panstwa i prostego,uczciwego podatnika na straty,a panowie spod znaku" chuj,dupa i kamieni kupa" bezkarni-panstwo prawa jak sie ho ho ho :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://naszeblogi.pl/54226-sedziowie-samozwanczy-wychowawcy-narodu Czy ktoś może mieć najmniejsze wątpliwości, że potrzebna jest natychmiastowa lustracja i dekomunizacja ? Te czerwone małpy poprzebierane w togi sędziowskie powinny dostać najmniejszą emeryturę i pogonione precz z zawodu !!!!! Jak zwykli kryminaliści mogą być sędziami ? Co to jest ? Cyrk ? Dom obłąkanych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Ziobry: to się Sejmowa komisja odpowiedzialności konstytucyjnej popisała i to tuż przed wyborami. Komisja odrzuciła wnioski dowodowe obrony. To konstytucyjnie tak odbierać oskarżonym prawo do udowodnienia swoich racji? Bantustan, a nie państwo prawa! Śmierdzi Układem mafijnym na kilometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO JEST ODWRACANIE UWAGI, cykliczne już zresztą. Będą teraz bębnić o tym od rana do wieczora w tefałszenach itp. , a w tle ustawiany przetarg na helikoptery, kompromitacje Bula, i wszystkie inne geszefty tych czerwono-różowych złodziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza wprowadzeniem gospodarki rynkowopodobnej to praktycznie różnica pomiedzy PRL-em a III RP jest taka, że w PRL to tak jakby jedliśmy danie, w które kelner napluł w kuchni, a obecnie to jemy danie, w które kelner napluł przy nas, przy stoliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SUPER TEKS w polityce To nie jest normalne państwo. Rzadzą w nim kukły, czerpiace satysfakcje z przyssania się do michy, która jest naród przez nich wyzyskiwany i pogardzany". Taka jest prawda, weżcie to do swoich głów wy wyborcy PO i Komorowskiego. Pózniej już nie bedzie na to czasu. Ratujcie Polske przed tą żerczą bandą tepaków, zdrajców i swołoczy. Jak nie dla siebie to dla swoich dzieci i wnuków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi być niewesoło z poparciem dla Bula żyrandolowego skoro chwytają się takich rzeczy jak Ziobro... Dno , 7 metrów mułu i wodorosty , a od spodu puka Platforma ...! :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Zmarł Bartoszewski, nazywał mnie bydłem. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednego agenta z gestaPO mniej.Patrz,Oświęcim jak to wyjechał 1 klasą a inni z klasą przez komin i 20-tu zdradzonych z ARMII KRAJOWEJ i rozstrzelanych na bloku śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Andrzej Duda
Drodzy Polacy![w utrzymaniu]zapamiętajmy ! Wszyscy kisimy ogórka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za życia ten człowiek pluł jadem na prawicę, popierał zbrodnicze prywatyzacje rządu PO -PSL nazywał nas oszołomami Smoleńskimi, szydził z mojej partii PiS jak i wyborców czyli między innymi mnie. Czytam wasze wypowiedzi i wcale mi nie żal zmarłego, wręcz się cieszę, ze rozliczy go Pan Bóg, skoro na ziemi nie znaleźli sposobu na niego.I sprzeciwiam się zasadzie nie mówienia o zmarłych źle.Może się mylę choć mam 60 lat,ale myślę, ze o zmarłych trzeba mówić prawdę, ale szczególnie mocno modlić się za nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
Jest coś znacznie gorszego niż nazywanie rodaków bydłem, co kładzie się cieniem na jego pamięci. Jest chyba jedynym znanym przypadkiem człowieka, którego Niemcy wypuścili z obozu koncentracyjnego z powodu złego stanu zdrowia - tak jakby w tych obozach były przetrzymywane, torturowane, głodzone i mordowane same okazy zdrowia. Bardzo trudno w to uwierzyć mając choćby pobieżną wiedzę o tym co się tam działo. Pytanie, jaką cenę musiał zapłacić (on lub może inni) za to "zwolnienie chorobowe". Ale teraz to już tylko Bóg to osądzi. 🖐️ ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy ogłoszą żałobę narodową po tym wybitnym i zasłuzonym dla Polski "profesorze"? od rana zacznie się serial pod tytułem - " życie i tfu -rczość profesora"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy ogłoszą żałobę narodową po tym wybitnym i zasłuzonym dla Polski "profesorze"? od rana zacznie się serial pod tytułem - " życie i tfu -rczość profesora"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niby dlaczego mam się modlić za niego? mam swoich bliskich, za których mogę się modlić, on w żaden sposób nie był mi bliską osobą, nie żywiłam do niego żadnych ciepłych uczuć, a wręcz przeciwnie, bardzo krytycznie oceniałm jego wypowiedzi oraz działania, nie widzę powodów aby po jego smierci miało się coś zmienić, tylko dlatego, że umarł? jednej osoby szkodzącej Polakom mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy wybuchła wojna Władysław Bartoszewski miał 17 lat. 19 września 1940 został zatrzymany na Żoliborzu w masowej obławie zorganizowanej przez hitlerowców. Przypadkowo dostał się do Oświęcimia, był w tym samym transporcie co Witold Pilecki. Od 22 września 1940 został więźniem niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau (Auschwitz I, numer obozowy 4427). Zwolniony z Oświęcimia po kilku miesiącach - 8 kwietnia 1941, co było wydarzeniem niespotykanym. Według Bartoszewskiego zwolnienie zawdzięcza przyjaciołom z Polskiego Czerwonego Krzyża, oficjalnym powodem był zły stan zdrowia. Nieoficjalnie zwolnienie przypisywano stawiennictwu siostry Bartoszewskiego, która kolaborowała z Niemcami, nawet wyszła za mąż za SSmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak według relacji prof. Miry Modelskiej-Creech z Georgetown University w Waszyngtonie, pracownika administracji białego domu, istnieje świadek, który przeżył Oświęcim i twierdzi, że Bartoszewski był kolaborantem. Świadek opowiadał, że spotkał się z Bartoszewskim w Oświęcimu, znał m.in, szczegóły na temat wykształcenia Bartoszewskiego. Twierdził, że za sprawą Bartoszewskiego i 14 innych donosicieli, którzy opuścili Oświęcim (notabene pociągiem pierwszej klasy) zlikwidowano 21 wysokich rangą AKowców. Ów świadek jest przekonany, że Bartoszewski był konfidentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo nie zwalniano z Auschwitz, przynajmniej nie uczciwych ludzi, co innego kolaboranci... Tłumaczenie, że go zwolnili ze względów zdrowotnych wydaje się co najmniej podejrzane. Bartoszewski niemal natychmiastowo po wyjściu z Oświęcimia został wzięty do struktur konspiracyjnych. Jest to sytuacja nie do pomyślenia, taki człowiek był zbyt podejrzany, tacy ludzi mogli być pod obserwacja, dla konspiracji to zbyt duże ryzyko... Bartoszewski prawdopodobnie albo zataił ten niewygodny fakt, albo został wciągnięty do konspiracji z pomocą niemieckiej agentury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym czasie niemiecka agentura była niezwykle rozwiniętą. Dzisiaj milczy się o tej niechlubnej przeszłości hasło Grupa 13 nikomu nic nie mówi podobnie jak ŻGW! dla której pracowały tysiące żydowskich agentów. Żagiew czyli Żydowska Gwardia Wolności działała nie tylko w getcie warszawskim, a w całej Warszawie. Służyła do infiltrowania żydowskich i polskich organizacji podziemnych, w tym niosących pomoc Żydom. Niemcy wyposażali swoich żydowskich agentów także w broń! Agenci mieli za zadanie udawać, że szukają pomocy, a gdy znaleźli Polaków, którzy im ją zaoferowali, po prostu donosili na nich skazując ich i tym samym często ich rodziny na śmierć. ŻGW zajmowała się także szmalcownictwem tropiąc i wydając Niemcom Żydów ukrywających się w tzw. aryjskiej części Warszawy. Podobnych organizacji było wiele, w różnych miastach, jednak największe znaczenie miały Judenraty, bez nich holocaust nie udałby się, Judenraty wyjątkowo gorliwie pomagały Niemcom mordować własny naród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Dlaczego zgodził się Pan na uroczyste wręczenie Panu medalu ku czci największego niemieckiego polakożercy lat dwudziestych Gustawa Stresemanna? - Dlaczego w 2006 r. jako sekretarz kapituły Orderu Orła Białego sprzeciwił się Pan przyznaniu Orderu Orła Białego (pośmiertnie) generałowi Augustowi E. Fieldorfowi i rotmistrzowi Witoldowi Pileckiemu? Czy można w ogóle porównać Pana zasługi jako kawalera Orła Białego z zasługami dwóch wspomnianych bohaterów? - Dlaczego, będąc oficjalnym gościem Izraela jako polski minister spraw zagranicznych, milczał Pan jak grób w parlamencie izraelskim w czasie, gdy obrażano Pana kraj, gdy Polaków publicznie nazywano współwinnymi wraz z Niemcami zagłady Żydów (robił to m.in. wiceprzewodniczący parlamentu R. Rivlin)? - Jeśli nie miał Pan odwagi na publiczną polemikę z antypolskimi oszczerstwami, dlaczego nie wyszedł Pan z sali, jak doradzała Panu większość polskiej delegacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałem..że to essesmańskie pachole,nigdy nie umrze,a tu taka niesPOdzianka! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- jedyny który wyjechal z SS-manami pociągiem I-ej klasy.Po jego wyjeździe Niemcy rozpracowali siatkę AK w obozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×