Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

.::WYBORY::.

Polecane posty

Gość gość
jak nie wiadomo o co chodzi.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
projekt JudeoPoloni się realizuje po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxrur
Bez przesady. Judeo-Polonia, to był kiedyś, taki projekt, który opierał się wprost, na licznej obecności Żydów. Teraz Żydów w Polsce wielu nie ma. Jest Michnik i jego kompania. To jest za mało. Po prostu jesteśmy rynkiem zbytu i rezerwuarem taniej siły roboczej. Drenują nas z pieniędzy i ludzi. Jesteśmy kolonią, MY od Bałtyku po Morze Czarne i Adriatyk, Eurolandu pod przewodem Berlina i trochę Paryża. O to, tutaj chodzi. Swoją szansę przegraliśmy we wczesnych latach 90, gdy nas karmiono o bajkami o wspólnym europejskim domu, powrocie do Europy i dobrych intencjach naszych zachodnich sąsiadów. Gdyby nie MY, to by się ten Euroland, może i nawet zawalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxrur
Myślę sobie tak. Ten papież jest idiotą. Ale nie należy, gdy się jest człowiekiem z wyrobionym nazwiskiem, mówić tego tak dosadnie. Ziemkiewicz ma zacięcie polemiczne i chyba uległ chorobie twitterowej :D Siada i pisze co mu w danej chwili do głowy przyjdzie. Człowiek jest emocjonalny i różne rzeczy mówimy, pod wpływem emocji. Potem to filtrujemy i wypowiadamy w sposób wyważony. Nie pochwalam takich wpisów, ale co do meritum, to się zgadzam. Ten papież nie jest zbyt rozgarnięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxrur
Wiesz, to co powiedział w niczym, nie umniejsza, nie unieważnia tego, co napisał w Michnikowszczyźnie. Człowiek to istota wysoce niedoskonała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie świadczy zbyt dobrze o Duchu Świętym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxrur
Ja nie jestem wierzący, ale powiedzmy sympatyzujący z KK. Historia zna wielu papieży, niezbyt rozumnych, rozpustników itp... I co? Duch Święty też jest winny? Nie wiem, czy warto, tak rozpatrywać tę sprawę. Jest bardzo wielu katolików, sam mam w rodzinie, którzy bezustannie dziwią się, temu co mówi ten papież. Zastanawiają się, czym on się kieruje, robiąc, mówiąc takie rzeczy? I druga sprawa. Poprzednicy Franciszka, to byli wybitni ludzie i wybitni papieże. Franciszek wypada na ich tle blado. My się przyzwyczailiśmy, że w Watykanie jest ktoś o wielkim formacie, ale naprawdę, nie zawsze tak było i może już się to skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxrur
Czy nie rozumiemy? Ja rozumiem, co to była/jest teologia wyzwolenia. JPII nieźle się po tym ideologicznym gniocie, przejechał i miał pełną rację. Ameryka Południowa, to jest taka trochę prowincja świata. Nie zetknęli się z pewnymi zjawiskami w sposób bezpośredni, lub tylko incydentalnie, wycinkowo. Mam na myśli komunizm. Stąd popularność teologii wyzwolenia, na tamtym gruncie i oczywiście z biedy. Franciszek otarł się o ten ideologiczny rak. Otarł się i myślę, że drzazgi wlazły mu w duszę i nadal tam tkwią, zatruwając jego intelekt, rozumienie teologii, jego wiarę. Nie jest to, tylko moja opinia. Czy Watykan jest pompatyczny? Z pewnością był jeszcze przed JPII. Mnie to dostojeństwo, ten blichtr nawet, nie razi szczególnie. Natomiast z całą pewnością, KK potrzebuje mędrców, tak jak potrzebuje prostaczków bożych. Franciszek nie jest, ani jedynym, ani tym bardziej drugim. Papież nie może być prostaczkiem, choćby nawet bardzo chciał. Papież nie musi być mędrcem, ale dobrze by było, aby był mądry. Moim zdaniem Franciszek, nie jest na miarę potrzeb całego KK. Może w swojej ojczyźnie się sprawdzał, ale Watykan to jest potężna machina, inna zupełnie rola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
{ Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo A człowiek odwdzięczył się mu tym samym } :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxrur
moim zdaniem na koniec jeden z lepszych,normalniejszych i madrzejszych Papiezy jaki sie Rzymowi trafil to ten caly Franciszek x Myślę, że ten papież, jest po to, by takie zdania padały ;) Ja raczej trzymam się opinii konserwatystów. Dlaczego? Popatrzcie na los kościołów protestanckich. Takie były nowoczesne, takie pod rękę ze światem. I co? Już nic nie znaczą w swoich ojczyznach. Jest gdzieś w sieci strona, gdzie autor poddaje analizie wypowiedzi Franciszka. Poddaje je z punktu widzenia teologii i tradycji. Cienko ten Franciszek tam wypada. Należy jego osobę widzieć w perspektywie wojny kulturowej. To znaczy KK, trzeba widzieć jako stronę w tej wojnie. Franciszek mówiąc już nie tak mocno, jak jego poprzednicy, jakby chciał się przypodobać publice, która zarówno KK, jak i Chrystusa, ma w głębokim poważaniu, osłabia KK w tej wojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxrur
yj i daj zyc innym,ale w granicach zdrowego rozsadku x Jestem jakby adwokatem w nieswojej sprawie :D Ale odpowiem ci tak. Chrześcijaństwo, to nie jest propozycja dla ludzi, którzy kierują się wyłącznie tzw. zdrowym rozsądkiem. Sama wiara w zbawienie, nie ma wiele wspólnego ze zdrowym rozsądkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxrur
Chrystus nie był sympatycznym mędrcem, który gadał jak nawiedzony hippis. Jezus wyraźnie mówił, że: Nie sądźcie, że przyszedłem nieść pokój po ziemi. Nie przyszedłem nieść pokoju, lecz miecz. Przyszedłem bowiem przeciwstawić syna jego ojcu, a córkę jej matce, a synową jej teściowej; bo wrogami człowieka mieszkańcy jego domu... Tu nie ma miejsca na zdrowy rozsądek, tu jest misja i cel. Chcesz zdrowego rozsądku, to do klubu racjonalisty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxrur
otulona Chyba nie dostrzegasz clou problemu. Nie chodzi o żadne apanaże, tylko o coś zupełnie innego. Chodzi o rząd dusz, jak to się kiedyś nazywało. Czyli czy tzw. marksizm kulturowy (gender, agresywny feminizm...) będzie ideologiczną podstawą dla zachodu, czy jednak nie będzie? KK jest jedyną taką instytucją, organizacją, wspólnotą, która głośno i wyraźnie przeciwstawia się ideologii, która leży u podstaw pomysłom, że tato, tato i dziecko, to rodzina. To jest wojna, albo siedzisz po jednej stronie, albo po drugiej stronie barykady. Ja pomimo agnostycyzmu, siedzę sobie po stronie KK i przestałem się bawić w te brednie o katolicyzmie otwartym. Tutaj nie chodzi o nic innego, jak o rozwalenie ostatniego bastionu normalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxrur
Ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxrur
Otulona Przepraszam, ale ja miałem coś zupełnie innego na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kk się nie znam więc nie wcinam się mam jednak pytanie - bo olaliście temat który ktoś podrzucił wczesniej ... nie wzburzyło was to ,że prezydent naszego kraju obiecał Amerykanom Żydowskim sprzedaż naszych Lasów i oddanie Ż.pieniedzy z tychże lasów za niby odszkodowania wojenne.. Nie rusza was to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rusza. Skoro wybieracie takie władze, tak postępujące czemu miałby mnie to ruszać? Najwyraźniej tego chcemy. Większość tego chce. To co tu ma mnie ruszać. Jak tylko będę mógł zbieram bambetle i opuszczam ten cyrk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
protesta,row ubywa w DE 200 tys rocz.ie. a katolikow 100 tys oba te wyz.a,ie sta.owia obec.ie 30 % DE ...plus ateisci - 30 %... plus reszta wyz.a. - 10 % . emcy sie szybko ateizuja realizujac filizofie otulo.ej - zyj jak chcesz o za bardzo .ie szkodz i..ym - jest to oczywiscie to z czym walczyl be.edykt - czyli z relatywizmem moral.ym , czyli ze wszystko jest dozwolo.e , a tego Boga i jego roz.ych .akazow i poucze. tak praktycz.ie to juz .ie powi..o sie sluchac , po.iewaz sami jestesmy 'dorosli ' oraz juz swoimi wlas,ymi bogami z jakas tam wlas.a filozofia i dosko.ale SAMI wiemy , co mamy czy.ic oczywiscie - im wiecej kasy - tym mamy wieksze mozliwosci realizacji jakich tam swioch celow , ktore .ieko.iecz,ie maja jakis tam zwiazek z tym co tam pisa.o kiedys w tych ' daw.ych Pismach ' ;) - tryumfuje wiec z.a.e powiedze.ie - robta , co chceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ywy.tual.ie pikla .ie mo , bo to przezytek i zabobom ! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
oczywiscie mlodzi chyrzezy , wyrachowa.i i wychodowa.o .a kulcie reklamy i kasy wspolczes.i .iemcy przestaja placic pa.stwy te kilka.dziesiat EU .a podatek kosciel.y ze swojej kasy, bo bo co ? wola ja wydac w kasy.ie , albo sobie cos kupic mod.ego , lub doplacic do wycieczli .a Filipi.y .p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co Tobie chodzi???tego się czytać nie da człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytam: Najpierw nagrania z Jaka. Ale te, które nie były w ruskich łapach! Od prawie 5 lat są w Polsce!!! Co z nimi zrobiliście?????? Gdzie one są??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te stenogramy to skąd mamy? Czy ze skrzynki zabranej do analizy i odsłuchiwanej najpierw przez Rosjan? Jeśli tak to ja nie mam więcej pytań. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj opublikowano nagrania z Jaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CHODZI MI O NAGRANIA Z Jaka,które nie były w ruskich łapach tłumoku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Przez prawie pięć lat można było zrobić z nagraniami dosłownie wszystko, więc wyluzujcie poślady i poczekajcie może ktoś coś nowego wykryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Jens Friedmann: Podczas oględzin wraku samolotu na miejscu wypadku chodzi przede wszystkim o ustalenie, jak samolot rozbił się o ziemię. Czy uderzył o nią w jednym kawałku, a jeśli tak, to pod jakim kątem i jak długo pracowały silniki maszyny. Z położenia części wraku można wyciągnąć wnioski, czy samolot zaczął się rozpadać już w powietrzu i na jakiej wysokości to nastąpiło. Poza tym wypytuje się świadków. } x Oczywiście nasi eksperci nic takiego nie zrobili. ;) Bo tacy to eksperci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CHODZI MI O NAGRANIA Z Jaka,które nie były w ruskich łapach tłumoku!! >>> to własnie te które wczoraj opublikowano. idź do shatyna to ci wytłumaczy bo ja nie mam czasy ani ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
po prostu tumaczylem w jak .ajprostszych slowach - domi.ijaca obec.ie filozofie relatywizmu ...ale ze jest to pojecie 'szokujace ' dla malolatow to juz .ie moja wi.a hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha i k***innowaprawica wzbogaci się o dwoje nowych [za przeproszeniem]członków Sulik i Wiplera. Sulik frała pod Komorowskiego by na lidera wykreować Schetyne , a Wiplera w te historie wkręcili jak jądra w łańcuch od roweru. teraz oboje pognani wylądują u Korwina hahahaha swój swego zawsze zwącha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×