Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

.::WYBORY::.

Polecane posty

Gość barranek
u mnie nic nie stracił , ani nie zyskał ten K.M - pisałem że jest to dziwny i rozwalający wszelkie partie - dziadek , który nie ma już miejsca w jakiejś wyciągającej Polskę z szamba - polityce , ponieważ dalej będzie wprowadzał zamieszanie i guano , bo taki był przez te 73 lat i dalej taki jest ...a że ktoś się zawiódł na szaleńcu - to jedynie swiadczy , że sam nie ma do końca tak naprawdę poukładane w głowie , czyli ...wierzy w fatamorgany i ruchome piaski , czyli ...ma niezdrowe wizje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
No i nie skazali Matki Kurki. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barranek dziś wasz Korwin rzeczywiście zaszalał na starość realizując przesłanie Hemingwaya } x Jak nasz Korwin, towarzyszu barranek? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
'towarzyszem' ... to może być ten kto służył zawodowo trepowstwu ludowemu ;) - wasz - bo głosowaliście na UPR ( i całkiem słusznie ) ...nie ganiac jego szefa w tych cafele- dyskusjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli już to głosowałem na KNP w eurowyborach. :classic_cool: W natepnych już nie brałem udziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxrur
Kilka słów o Korwinie. Konserwatyzm nie wyklucza :D namiętności i chuci :D Korwin nie jest i nigdy nie był politykiem, w tym sensie, że nie potrafił ani zdobyć, ani utrzymać władzy. Jest publicystą, trochę błaznem. No, bardziej niż trochę :D Sporo zrobił dobrego, dla propagowani idei liberalnej, ale poza tym jest śmiesznym, zupełnie pozbawionym talentów politycznych pozerem. Jest absolutnie nieskuteczny i konfliktowy. Nigdy nie odniesie politycznego sukcesu, bo jest do tego niezdolny. Zawsze będą go wywalać z partii, bo zaczyna jako efektowny naganiacz głosów, kończy jako błazen. Sama ta jego partia, jest absolutnie bez szans w starciu z układem. Nawet gdyby dostali 75% głosów, zostaną natychmiast skorumpowani i wchłonięci przez układ. Tak naprawdę, Polską rządzą ludzie pokroju Kulczyka z szarymi eminencjami z bezpieki, byłej i obecnej. Żadna partyjka, bez twardego kręgosłupa i silnego lidera, nie ma szans w starciu z tym goooownem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
chwilowo jestem na pożyczonym sprzęcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie należę do plebsu, nikt z mojej rodziny nie był komuchem, a nawet walczył ... za Ojczyznę i im bardziej poznaję polactwo tym bardziej jestem przekonany , że gdyby się historia powtórzyła to bym został okrutnym "ubekiem" i lał polactwo z żarliwością i nieskrywaną stysfakcją. zło rodzi zło. za tę pogardę , za to bycie okrutnym w tym mądro-głupim gadaniu. za zabijanie słowem, pogardę , umowy śmieciowe , złodziejstwo. komuna puściła ryzy , bydło polskie wolność poczuło i... do katastrofy to zmierza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxrur
Jak to w następnych nie brałeś udziału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxrur
otulona Moralnie, to tego nie da się obronić i wcale go nie bronię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Mój głos w eurowyborach został uznany (chyba) za nie ważny. Na kandydatkę, na którą oddałem głos wg PKW nie oddano żadnego głosu. Nie mam wpływu na to czy uznają mój głos za ważny więc mam w d***e wybory. Nic innego rozsądnego zrobić nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie do plebsu to do chazarstwa , które często lubi się chwalić , że jakiś tam ich dawny mosiek walczył np.powstaniu styczniowym a nie wspomina że inny mosiek wykapował Traugutta , a jego wnuk służył w ubecji - takie są teraz teksty tej 'nowej szlachty ze wzgórz Golan' którym coraz bardziej wali w te pejsate dekle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxrur
Myrevin Trzeb iść do tych wyborów! No, nie bądź taki! ;) Wiem, że jest syf, ale Polska CIEBIE potrzebuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będzie mnie w Polsce (najprawdopodobniej) gdy nastaną następne wybory. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
Arbeit macht frei :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to z jakich. Z głębokiego i szczerego poczucia opiekowania się współobywatelami naszego pięknego socjalistycznego państwa. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
ja może pogłębię to pytanie - w jakim celu wstępowali jacyś tacy do milicji w 1945r. ... czyli np. rodzice Owsiaka /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kochali ludową ojczyznę :) Kochali towarzysza Bieruta, kochali reformę rolną :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
i jednocześnie zwrócę uwagę , na tego tajemniczego 'gościa ' , który przyznaje się , ze obecnie sam zostałby UBekiem i tępiłby 'polactwo ' ... czyli jest polskojęzycznym 'im bardziej poznaję polactwo tym bardziej jestem przekonany , że gdyby się historia powtórzyła to bym został okrutnym "ubekiem" i lał polactwo z żarliwością i nieskrywaną stysfakcją. '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo głupek albo ubek :D Jak tak można mówić o swoich rodakach, nawet głupich i bezmyślnych. Ale to rodacy! Michnik go nauczył, żeby gardzić rodakami. Albo żeby gardzić Polakami, którzy nie są jego rodakami. Co to w ogóle jest za maniera, by wyzywać swoich rodaków, ośmieszać, kpić? Robactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin był agentem SB
donosił na kolegów, niszczył ludziom kariery, ogólnie to komunistyczna żydowska menda, jak zniszczyli jego teczke to udaje Polaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona Może był taki, może śmaki. Liczy się udział w organizacji wrogiej Polsce. Gdyby nastąpiło rozliczenie namiestników ruskich, to abolicja dla płotek na dole, byłaby sensowna. Natomiast teraz, wypada być podejrzliwym, wobec każdego, kto brał udział w aparacie przymusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli przejrzymy archiwa mediów głównego nurtu, to znajdziemy informacje o aferach czy skandalach. Informacje czasami są rozbudowane, ale media te nigdy nie dochodzą do sedna sprawy – czy to będzie korupcja autostradowa, infoafery, Amber Gold czy niedawna afera podsłuchowa. Nie pokażą klientelistycznych uwikłań oraz osób i instytucji odpowiedzialnych za przyzwolenie na afery. To klucz do zrozumienia funkcjonowania mediów III RP. Dziennikarze systemu III RP nie zadają trudnych pytań premierowi Tuskowi, prezydentowi Komorowskiemu, ale również Jerzemu Owsiakowi. A gdy już czują, że mają o coś kłopotliwego zapytać, to zadowalają się byle odpowiedzią. Uczestniczą w tworzeniu systemu fikcji. Obywatele albo mają wierzyć w anioła Jerzego Owsiaka, albo mają nie wierzyć w to, że prawda jest w ogóle możliwa do ustalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Cóż.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w szoku. Nigdy się nad tym nie zastanawiałem, nie mam od dawna telewizora i unikam wszelkiego kontaktu z mediami głównego nurtu. Jednak po przeczytaniu tego bloga zacząłem się zastanawiać na tym całym wośp. To naprawdę jest absolutny fenomen na skalę światową, to tylko w Polsce mogło się zdarzyć. Owsiak jest pupilem władzy, ale on jednoczenie tą władzę kompromituje. Fundusz NFZ wynosi ok. 70 miliardów złotych, a fundacja zbiera od ludzi ok. 50 milionów czyli mniej niż 1 promil. Panuje powszechne przekonanie, że Owsiak uratował służbę zdrowia, bez Owsika nie byłoby sprzętu w szpitalach. Czyli wystarczyłoby ponieść składką o 1 promil i sprawa byłaby załatwiona bez tego medialnego zgiełku, dzieci by nie biegały z puszkami na mrozie a samorządy by oszczędziły miliony złotych. Czyli witrażysta za niecały 1 promil funduszu NFZ może dokonać niemal cudów a minister zdrowia i cała jego ekipa oraz cały NFZ nie potrafi tego zrobić za kwotę ponad 1000 razy większą. Najlepsze, że teraz premierem jest osoba która wcześniej była ministrem zdrowia. Dlaczego pani Kopacz nam tego nie powiedziała, że wystarczy ponieść składkę zaledwie o 1 promil żeby sytuacja się drastycznie poprawiła, oczywiście wtedy musiałaby zatrudnić pana Owsiaka w ministerstwie, żeby się zajął zakupami sprzętu bo przecież takie cuda to może tylko zrobić witrażysta a nie ludzie ze studiami. Ale nic straconego, trzeba zaapelować do pani premier aby zatrudniła pana Owsika, bo może ona nie ogląda tvn i o tym jeszcze nie wie jakich cudów można dokonać zwiększając budżet NFZ o niecały 1 promil, oczywiście pod warunkiem, że tym się zajmie witrażysta Owsiak. Tylko jest jeden problem, bo nie wiem czy Owsiakowi by wystarczyła pensja ministra bo on chyba wyciąga więcej na tym biznesie, przynajmniej tak można sądzić skoro odmówił sądowi ksiąg rachunkowych. To jest absolutny fenomen na skalę światową, przecież to trwa ponad 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
- Co to jest: czarna kropka na księżycu? - Żyd na księżycu. A co to jest dużo czarnych kropek na księżycu? - Rozwiązanie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×