Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

.::WYBORY::.

Polecane posty

Nie do końca rozumiem ten pomysł z dawaniem Żydom jakichś tam odszkodowań. Po co im coś dawać? Przecież ziemia nadal jest ta sama. Można dochodzić praw. Nie żyją spadkobiercy? To do Hitlera i Stalina lub do ich państwowych spadkobierców. To nie my Polacy ( wiem Jedwabne, za nich zapłaćmy) wszystkich ich pozabijaliśmy! Ba w obliczu takich żądań niech oni nam zapłacą odszkodowania, za Żydów, którzy wydawali wyroki śmierci w procesach Stalinowskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
ogol,ie mowiac caly swiat placi zydom za cos tam , co o.i akurat zaezadaja id swata Usrael i i..e kraje placa .a ich jakies cele iles tam mld. protesta.ci placa .a odbudowe swiaty.i salomo.a - .iemcy fu.duja im lodzie podwod.e prze.oszace atomowe pociski rakietowe ...a wiec .ic dziw.ego ...ze Bolo.ia ( posiadajaca .a sta.ie 4ml. krew.ych zydow , ktorzy przyz.aja sie do tego pochodze,ia ) w ko.cu takze wyplaca te emerytury za holokaust dziejacy sie kiedys .a ziemiach teraz .alezacych do Bolo.ii - po prostu .alezy przyjac to do wiadomosci ze ...zydom sie placi ! - i placic musza wszyscy , po.iewaz tak to ustalo.o i tak .alezy czy.ic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polak jest glupi i leniwy. Zawsze kiedy przylatuja do polski w lecie to nikt nie pracuje przez 2 miesiace. Polak ma opinie na wszystko, wie najlepiej, jest swaniakiem i czesto zjodziejem. Lata komuny I hitlera wybila lepszy narod pozostawiajoc otumaniony motloch z silnym kosciolem ktory zawsze byl przeciwny bogatym (biednymi lepiej sie zadzi). Wy nawet nie macie normalnej prawicowej partii. Tusk I kaczor to lewicowcy, nie mowiac o reszcie, z wyjatkiem nowej prawicy. Zawsze zwalacie swoje niepowodzenia na historie, Niemcy, Rosje. Porownujecie sie do gorszych aby czuc sie lepiej. Jestescie biedni I caly czas dzielicie sie na fizycznych, rolnikow I innych. U nas fizyczny no ostoja narodu, nie jakis mgr, czy pani za biurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
To ktoś udający osobę słabo posługującą się naszym językiem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debili nie brakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
kto stworzyl ten tekst o głupich i leniwych polakach ? - oczywiście mosiek , który przeczytał wcześniejszy post o żyjacym z pasożytnictwa na innych narodach mośkach , które płaca im emerytuty za polski holokaust - a te gnojki jeszcze szydza z... takich płatników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to prawda... Ciekawostka irlandzka...... Nazywał się Fleming i był biednym szkockim farmerem. Pewnego dnia gdy ciężko pracował w polu, usłyszał wołanie o pomoc dobiegające z pobliskich bagien. Pobiegł tam i znalazł przestraszonego chłopca, którego uratował od śmierci. Następnego dnia przed dom farmera zajechał powóz, z którego wysiadł elegancki gentleman, który przedstawił się jako ojciec uratowanego chłopca. Powiedział do farmera, ze chce mu zapłacić za uratowanie syna. Farmer odrzekł, ze zapłaty nie przyjmie, gdyż uratował chłopca nie dla pieniędzy. W tym momencie do domu wszedł syn farmera Alexander. Czy to twój syn? ?-zapytał gentleman. Tak - odrzekł dumnie farmer. Mam ofertę dla ciebie. Opłacę naukę dla twojego syna tak, aby zdobył to samo wykształcenie co mój syn. I jeśli chłopak jest taki jak jego ojciec,nie zmarnuje okazji i obaj będziemy z niego dumni. I tak się stało. Syn farmera ukończył najlepsze szkoły i stal się znany na całym świecie jako sir Alexander Fleming, odkrywca penicyliny. Wiele lat później ten sam chłopiec, który został uratowany z bagien zachorował na zapalenie płuc. Co uratowało jego życie? Penicylina.Nazwisko chłopca: sir Winston Churchill. Ktoś kiedyś powiedział:wszystko powraca... Pracuj tak, jakbyś nie potrzebował pieniędzy. Kochaj tak, jakby nikt nigdy ciebie nie zranił. Tańcz, jakby nikt na ciebie nie patrzył. Śpiewaj, jakby nikt cię nie słuchał. Żyj, jakby był raj na ziemi. Wyślij to do każdego, kogo uważasz za przyjaciela. Irlandzkie życzenie dla przyjaciela mówi:Niech zawsze będzie praca dla twoich rak. Niech w twoim portfelu zawsze będzie moneta albo dwie, Niech zawsze świeci słonce w twoim oknie, Niech przyjaciel zawsze będzie przy tobie, Niech po każdym deszczu pojawia się tęcza, Niech Bóg napełni twe serce radością... A teraz wyślij to do przyjaciół....Musisz wysłać to w ciągu 1 godziny... A teraz pomyśl życzenie... I jeśli wyślesz do:1 osoby- spełni się ono w ciągu 1 roku, 3 osób- 6 miesięcy, 5 osob-3 miesięcy, 6 osób- 1 miesiąca, 7 osób- 2 tygodni, 8 osób- 1 tygodnia, 10 osób- 3dni, 15 osób- 1 dnia, 20 osób-3 godzin. Jeśli nie wyślesz do nikogo czeka cię 1 rok bez szczęścia, ale jeśli wyślesz do 2 osób czekają cię 3 szczęśliwe lata. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
{Wyślij to do każdego, kogo uważasz za przyjaciela. } Nie uważam nikogo za swojego przyjaciela, definicja zbyt wyświechtana. No chyba że chodzi o koty, ale wysyłanie tego do nich w jakiejkolwiek postaci wydaje się być dość niepoważną czynnością. x {Irlandzkie życzenie dla przyjaciela mówi:Niech zawsze będzie praca dla twoich rak.} No... znowu.. definicja pracy nie przystaje do człowieka, który jest np. w pierwszej 10 najbogatszych ludzi w Polsce, w powszechnym rozumieniu.. no co jak co nie ma się takiej pozycji poprzez pracę rąk. Chyba że chodzi o trzymanie telefonu w ręku/kach. x {Niech w twoim portfelu zawsze będzie moneta albo dwie,} Piękne.. . zwłaszcza jeśli są zabytkowe i wiele warte. x {Niech zawsze świeci słonce w twoim oknie,} Takie coś może życzyć i wróg.. jeśli mam okna na wschód i mogę spać do 12-stej w południe. x {Niech przyjaciel zawsze będzie przy tobie,} Jeśli przyjaciel jest mężczyzną.. no to sorry.. to byłoby przekleństwo. :o x {Niech po każdym deszczu pojawia się tęcza,} No niech... to z tych deszczów na świecie ile tych tęczy widzimy? x {Niech Bóg napełni twe serce radością...} Domy zamkniętej opieki medycznej są pełne takich ludzi. :o x :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, Myrevin, niech Cię... nie rozumiesz metafory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Ale ktoś tu wklejał linka jak muzułmanie traktują niewiernych. Inni na razie nas oszukują że tacy nie są. Mam kolegę w Londynie, siostrzeńca w stolicy Szkocji i znam parę osób co tam byli. Wszyscy zgodnie twierdzą po rozmowach z "ciapatymi" że im wolno niewiernych oszukiwać, okradać, gwałcić im żony itd. Oczywiście poprawność polityczna nie pozwala publicznie o tym mówić. Ciekawe co się musi jeszcze wydarzyć żeby Europa się obudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{2:191 I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili - Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. - I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! - Taka jest odpłata niewiernym! } x To jest z Koranu.. oni mają nas zabijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{9:5 A kiedy miną święte miesiące, wtedy zabijajcie bałwochwalców, tam gdzie ich znajdziecie; chwytajcie ich, oblegajcie i przygotowujcie dla nich wszelkie zasadzki! Ale jeśli oni się nawrócą i będą odprawiać modlitwę, i dawać jałmużnę, to dajcie im wolną drogę. Zaprawdę, Bóg jest przebaczający, litościwy!} x Nie nawrócisz się to ci gardełko ładnie i powoli poderżną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
{ 17:16 A kiedy chcemy zgubić jakieś miasto, to nakazujemy jego mieszkańcom żyjącym w dobrobycie, aby oddawali się tam rozpuście. Wtedy sprawdza się nad nim słowo i niszczymy je całkowicie. }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ 25:52 Nie słuchaj więc niewiernych i zwalczaj ich z wielkim zapałem, przy jego pomocy. }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
w celu dalszego podniesienia świadomości dodam , że Koran nie zezwala na zajmowanie siłą ziemi niewiernych , czyli jest niby 'religia pokoju ' - natomiast tam gdzie stoi wybudowany meczet - jest to już ziemia Allacha , o którą wierni Allachowi maja prawo walczyć , gdy coś się tam dzieje , co im się nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale od czasów odsieczy wiedeńskiej Turcy bardzo nas szanowali. Jedyny kraj, który nie przyjął do wiadomości rozbiorów Polski. Polacy, miejcie jaja i mocnego ducha, to i muzułmanie bedą was szanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, tylko ktoś przy zdrowych zmysłach chciałby burzyć dom modlitwy? Mnie tam ani kościół ani meczet, czy cerkiew nie przeszkadza. No przed wojną Polska zniszczyła coś około 120 cerkwi.. kto wie czy późniejsze wydarzenia na Wołyniu to nie pokłosie tego, ale.. to już spekulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto nie"ktos" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym powiedzieć wbrew temu, co mówi się i pisze, że kredytu we frankach nie brali tylko ludzie zamożni. To było akurat bardzo proste, bo żeby taki kredyt przeszedł, doradcy kazali wpisywać w oświadczeniach (w pozycji dochód) takie kwoty jakich życzył sobie bank. Jeżeli wniosek został odrzucony, poprawiało się kwotę i po kłopocie. Dlatego uważam, że to oszustwo miało drugie dno. Nasza sytuacja finansowa była wówczas bardzo dobra, ale i tak nie dostaliśmy kredytu złotówkowego. Doradcy Getin Banku dzwonili kilka razy w tygodniu do mnie i do męża. Przekonywali,namawiali.Gdyby nie to, pewnie wcale nie wzięlibyśmy kredytu. Podobnie było w przypadku "Mini%". To miała być nagroda za rzetelne spłacanie i przejście ze spredu Getin Banku na przeliczanie CHF po kursie NBP. Takie zapewnienie otrzymaliśmy od przedstawicielki banku. Początkowo nie chcieliśmy z tego korzystać, ale oni mają bardzo dobrych pracowników. Miła Pani dzwoniła nawet w niedzielę. Nie dopuszczaliśmy myśli, że oszuka nas bank - instytucja zaufania publicznego. Przecież jest jeszcze KNF i Państwo. Po upływie 2 lat ( w 2013r.) i otrzymaniu nowego harmonogramu byliśmy zrozpaczeni. Zadzwoniłam do banku z zapytaniem, skąd wzięło się dodatkowe 70 tys.CHF i dlaczego rata kredytu jest wyższa od wyliczonej wcześniej - zostałam ostrzeżona! Pracownica poinformowała mnie, że jeżeli zacznę drążyć temat, bank może zażądać dodatkowego zabezpieczenia i wtedy zrozumiem co znaczy mieć problem. Po pewnym czasie zwróciłam się jednak z prośbą o wyjaśnienie, ale w odpowiedzi otrzymałam również tylko harmonogram. Solidnie spłacam zapożyczając się tu i ówdzie, i chociaż wzięłam wraz z mężem 242 tys. CHF w 2007r.( na 30 lat), teraz mam do spłacenia 310 tys. Mój mąż choruje, a ja próbuję jeszcze walczyć. Chciałabym móc coś zrobić. Nie rozpocznę procesu sądowego, bo nie mam na to środków. Co robić, do kogo się zwrócić ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heloł a wy myślicie,że jak ktoś wziął 300 tysiecy kredytu w złotych to odda bankowi 300, nie odda ponad 600 tysięcy albo i więcej... Wszystko będzie zależała od oprocentowania wiec nie rozumiem do końca wasze krzywdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Banki postąpiły i tak bardzo uczciwie. zdecydowana większość kredytobiorców na wieść , że kredyt im przyznano się spuszczała z radości i kto by tam sobie zawracał , mącił radość w głowie czytaniem tego co w umowie. podpisywało się byle szybko byle by bank się nie rozmyślił. przecież bank mógł drobnym druczkiem napisać , że : po spłaceniu calosci kredytu na takich to a takich warunkach należy niezwłocznie oddać mieszkanie bankowi. większość by tego nawet nie wiedziała bo nie przeczytała albo nie zrozumiała co napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a doradcy i różni eksperci tasowali i nadal tasują mózgi klientów jak Cyganka karty i wróżyli i wróża .......a logika zawsze jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że rząd powinien zmusić banki do przewalutowania kredytów na złotówki według kursu z dnia walutowania - czyli z dnia zaciągania kredytu. RZad powinien pomoc. Dlaczego? - ponieważ : - taka forma kredytu jest hazardem a hazard w Polsce jest nielegalny. - banki udzielając kredytu we frankach nie kupowały franków i nie dawały franków swoim kredytobiorcom tylko złotówki, więc dlaczego wymagają od kredytobiorców spłacania we frankach? - Wygląda mi to na sprytny plan całej polskiej mafii bankowej by nabrać klientów na długo terminowe umowy "kredytowe' pokazując na początku opłacalność inwestycji( cena franka początkowo malała). W rezultacie okazało się to pułapką nie zależną od losu tylko od samych banków, gdyż to one mają najwyższy wpływ na kurs franka w Polsce. Dlatego rząd powinien nakazać bankom na przewalutowanie kredytów na złotówki po początkowym kursie. Ale niestety u nas nie rządzi społeczeństwo ani nawet rząd tylko rządzą banki poprzez lobbowanie korzystnych dla nich ustaw dlatego jest to nierealne i wszystkie te protesty nic nie dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×