Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

.::WYBORY::.

Polecane posty

Gość barramek
oczywisci chazarska lewiz.a .akladajaca .a tubylcow rozmaite brzemi.a i jarzma - krzyczy ..polactwo samo tak sobie rzadzi i tak ma ! - i to jest wylacz.ie jego wi.a ... a ja przypomi.am ze w Judeopolo.ii .ie rzadzi zad.e polactwo , a.i zad.i Polacy ' ...tylko postkomu,istycz,a chazaria czesciowo wymiesza.a z polactwem ktora sta.owi , jak mowi Szurmiej 11 % populacji tego emigrujacego przez Polakow - dosc dziw.ego wspolczes.ego .arodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
wiekszosc emigruje z musu ''woleliby jed.ak tutaj zarabiac te pew.e 1500 - 2000 i wiecej we dwoje , a .ie szarpac gdzies zupel.ie .a .iez.a.ym ...ale takich sytuacje .aleza do rzadkosci w wielu rejo.ach , po.iewaz jak mi powiedzial kiedys taki 'mo.dry i.aczej' przedsiebiorca - praca w Polsce jest teraz ' przywilejem i .agroda ' a .ie zwykla powi..oscia dlatego zbyt czesto jed,o pracuje , a drugie walczy o posade i jest .a utrzyma,iu drugiego co prowadzi .ajczesciej albo do rozpadu , wykorzystywa,ia , albo uzalez.ie.ia lub patologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłem dom w Londynie, tam układam swoje życie, na początku było mi bardzo ciężko, tęskniłem. Teraz jest już lepiej. Tutaj pracowałem na czarno przez kilka lat, nie byłem ubezpieczony, a pracowałem na dachach, do tego szef oszukiwał, nie wypłacał nigdy w terminie wypłaty. Dawał po troszkę i to jeszcze trzeba było się prosić. Do dzisiaj jest mi winien kupę pieniędzy, ale i tak nie mam szansy na ich odzyskanie. Tam po trzech latach pracy wziąłem samochód prosto z salonu, mam kredyt na dom, ale i tak czuję się bezpieczny, awansuję, zwiedziliśmy kawał świata przez te siedem lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo.ludzie jadą gdzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie lasy miały pójść pod młotek. Prezydent Komorowski obiecał Amerykanom, że za uzyskane w ten sposób pieniądze wypłaci Żydom odszkodowania za utracone w naszym kraju mienie. Dlaczego ta informacja ukrywana jest przed Polakami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zgadzam się ze wszystkim co Państwo piszecie, ale z systemem nie da się walczyć. Mam jedno rozwiązanie uciekam z tego bagna, wyjeżdżam dokądkolwiek, byle dalej, na zachód. Nie znoszę biurokratycznego ucisku tego państwa. Całe prawo i przepisy są przeciwko obywatelom, ten system nie chroni nas, nie czuję opieki urzędów lecz wyzysk za wszelką cenę . Hodujemy za nasze podatki bandę urzędasów i rządzących. Nam, małym przedsiębiorcom obcinają wszystko, żyjemy na skraju nędzy, ja cały czas czerpię pieniążki z oszczędności zgromadzonych gdy pracowałem w Irlandii. Nie stać mnie na wszystkie opłaty, gdy w jakimś miesiącu nie mam dochodu lub jest on niewielki to i tak muszę płacić 836,- na ZUS. Zapomniałem o kinie i innych uciechach, żyję jak pustelnik praca, jedzenie i spanie to wszystko. Nie mam słów podnoszą podatki. Rząd obiecywał, że podatki muszą być niższe i dlatego podniósł VAT! Obciążają nas cały czas, ciekawe co znowu wymyślą za pół roku. Natomiast 40 milionów na partię sobie zostawili zresztą to chyba razem jest z 80 milionów. Gdzie te pieniądze idą, kto ich rozlicza!!!! Wiem, że raju nie ma na ziemi ale wystarczy mi chociaż troszkę normalności, której doświadczyłem w innych krajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba mieć nieźle pod kopułą żeby uważać, że wyborca ma wpływ na to co się dzieje w PL. Światem rządzi Goldman Sachs, no może jeszcze nie całym ale Polską na pewno po przewrocie w 89r. http://pozyczka-bez-zaswiadczen.pl/post/Chwilowki_2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe z czego Duda bedzie placil te obiecane emerytury?Ilu ludzi , przy obecnej sytuacji demograficznej, bedzie w stanie na nie zapracowac? Ludzie teraz pozniej sie starzeja, porownajcie chocby fakt,ze kiedys uwazanokobiete za stara , jesli rodzila po 30, teraz to norma. Czlowiek 67 jest a ogol sparwny umyslowo i w zupelnie niezlej formie fizycznej , chce i moze pracowac ( nie mowie o ludziach, ktorzy wykonuja barzdzo ciezkie prace fizyczne). Ja i moi znajomi jestesmy wlasnie w tym wieku, wyksztalceni, sprawni ludzie , nie obciazenie obowiazkami roodzinnymi, doswiadczeni, wydajni i naprawde chętni do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No trudno...Kasuje mi topiki jakaś podpita panienka, to przeniosę dsie na trochę do was, zanim jej to minie albo pani Magda Trawińska nie zrobi z tym porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn przyczyniłem się do usunięcia twoich dwóch topików i obiecuje ci, tutaj też długo nie zagoscisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz dziecko takich możliwości.Tym rządzi pani Trawińska-Gosik a to porządna i praworządna kobieta.Już ją o fakcie poinformowałem..Za słaby jesteś na takich panów jak Shatyn.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1PLN dziś Shatyn przyczyniłem się do usunięcia twoich dwóch topików i obiecuje ci, tutaj też długo nie zagoscisz xxxAle twoje komusze zapędy nie powodują u mnie wzruszenia.Nie bałem się zomo i sb to i takich małych komuchów jak ty bać się nie będe....Nie ze mna te numery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thx451
1 PLN Nie widziałem, ale gratuluję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa... Juz widze. Revelstein kole w kaprawe ślepia komucha...:D:D:DTak mieliście zawsze, że was prawda bolała i w kaprawe ślepia szczypała...:D:DKomusza cenzura sobie ze mna nie poradziła to i wy nic mi nie zrobicie... Bidy jedne...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale twoje komusze zapędy nie powodują u mnie wzruszenia. Nie bałem się zomo i sb to i takich małych komuchów jak ty bać się nie będe.... Nie ze mna te numery. gdy rozum śpi budzi się Tusk X Dziwne by było gdyby swój swego bal się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swój swego?Ja się ciebie komuchu nie boję bo takich komuchów na demonstracjach kamieniami traktowałem a kajdanki zabrane jednemu z bandziorów zomowskich wisza u mnie w charakterze trofeum...Bido jedna...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbujmy w ten sposób
prawda jest taka, że opluwasz pamięć własnej matki na tym forum chyba, że kłamałeś i twojej matce bliżej do brystygierowej? nawet to by bardziej pasował zomo i sb się nie bałeś bo brałeś od nich pensyjkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pani cenzorko... Moje topiki bolały a obrażanie innych i tym samym łamanie regulaminu nie boli?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbujmy w ten sposób
bardzo to ciekawe, że taki bojowy ale do ukarania kiszczaka i jaruzelskiego się nie przyczyłeś wręcz ich wychwalałeś jak twój ideologiczny kolega michnik ale nie dziwota, bo pieniądze za pracę na rzecz resortu brałeś ale i tak cię kocham :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepszy każdy komuch jak taki padalec jak ty Shatyn :) nawet nie wiesz jak dużo lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Watykan nie informuje o śledztwie w sprawie arcybiskupa WesołowskiegoxPo­stę­po­wa­nie wa­ty­kań­skie­go wy­mia­ru spra­wie­dli­wo­ści w spra­wie oskar­żo­ne­go o pe­do­fi­lię ar­cy­bi­sku­pa Jó­ze­fa We­so­łow­skie­go trwa - to je­dy­na in­for­ma­cja, ja­kiej udzie­lił rzecz­nik Wa­ty­ka­nu ksiądz Fe­de­ri­co Lom­bar­di. Na kon­fe­ren­cji pra­so­wej od­mó­wił po­da­nia szcze­gó­łów.xxCzyli wszystko w normie.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iftara, wariatko, zaloguj siem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbujmy w ten sposób
głupi jesteś shatyn naprawdę głupi moderacja zawsze działała tu według zasady że nie ma zasady tylko jest widzimisię można napisać cokolwiek i może to wisieć rok albo pięć minut modera jest po prostu dziewuchą która nie odróżni michnika od urbana i w zasadzie wiele się nie pomyli podpadłeś to będziesz kasowany taka karma smyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zgadzam się ze wszystkim co Państwo piszecie, ale z systemem nie da się walczyć. Mam jedno rozwiązanie uciekam z tego bagna, wyjeżdżam dokądkolwiek, byle dalej, na zachód. Nie znoszę biurokratycznego ucisku tego państwa. >>>> zapraszam do DE albo AT tam dopiero zaznasz ucisku biurokratycznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do... spróbujmy w ten sposóbxxPisz, pisz dalej.Mnie obrazić nie możesz bo za mały kundel jesteś na to a ja będe miał kolejne argumenty dla pani Trawińskiej o tym jak tu pracują moderatorki czy moderatyrzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbujmy w ten sposób
shatyn wklej zdjęcie tych kajdanek na wczorajszym albo dzisiejszym numerze gw :D z widocznymi oznaczeniami, kocie posrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe z czego Duda bedzie placil te obiecane emerytury?Ilu ludzi , przy obecnej sytuacji demograficznej, bedzie w stanie na nie zapracowac? <<<< z pustego i Salomon nie naleje , niech nikt nie liczy na to że będzie dostatek na pstryknięcie palca :) to by była ewidentna głupota po rządach PO współczuję jakiejkolwiek partii która obejmie stery , z tego szamba wybrnąć będzie nie lada wyczynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbujmy w ten sposób
ale mogę cię wkurfić co nie raz mnie i innym się udało czyli jednak obrazić jakoś nie mam chęci pojechać po twojej matce bo może faktycznie była w AK? i niechcący takiego synusia się dochowała to się zdarzało gdybym to zrobił piekliłbyś się cholernie bywaj głupiutki szkodniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co zrobi ten Duda? Do czego doprowadziły związki zawodowe? Do Detroit ! Przemysł w Polsce został zniszczony i nie ma pieniędzy na żadne podwyżki itd. I tutaj nikt nie pomoże. Jedyna szansa to wyjazd za granicę, ponieważ nawet jak wystartujesz z biznesem w Polsce to Państwo w postaci urzędów będzie z Ciebie doić, a z Państwem nie wygrasz.. Los tego kraju jest przesądzony.. Pojmijcie ludzie, że dobrobyt trzeba sobie wypracować, gdyby w 89 zachowano Polski przemysł to dzisiaj nawet nie dorównując technologicznie zachodnim krajom byłaby samowystarczalna, tak jak UK, FR, DE przez ponad 100 lat, to kraj***azujące na przemyśle i koloniach. Polska jest na łasce dotacji unijnych, które kończą się w 2020 roku. http://pozyczka-bez-zaswiadczen.pl/post/dlaczego_banki_nie_udzielaja_kredytow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mogę cię wkurfić co nie raz mnie i innym się udałoczyli jednak obrazićxxNie masz takich możliwości bido intelektualna...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×