Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

.::WYBORY::.

Polecane posty

Mam do was prośbę.. Zapierdolcie tego Rypsa, albo jeśli dysponujecie danymi adresowymi tego osobnika to poproszę... Kraków to jednak duża aglomeracja, kilka dzielnic, sporo osiedli i multum bloków, domków, kamienic... Bóg zapłać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu ów osobnik nie dostał jeszcze bana na ip koleżanko? Nie piszę bo to idealny osobnik do roli tarczy treningowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
a gdzie tolerancjai poszanowanie praw Ludzi i wolność sumienia i wyznania i poglądów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kłam otulona
nigdy nie dostał bana po IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga byłem, ale krótko chciałem zbadać fenomen tej strony... i znalazłem takie osobniki jak ten Shatyn... a że prezentuje odmienne poglądy od moich i od twoich również dlatego pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dobrze, że są takie osoby jak ty trzeźwo myślące i jeszcze niw wyniszczone propagandą antypolską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest taki fajny topic o PO i jej skandalach, tylko nikt poza mną nie raczył nic tam wkleić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
może ktoś z Was wie jak dokonało się przepoczwarzenie się PC w PIS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
czy PIS po ew. wygraniu wyborów czy insze kółko zainteresowań frank zadłużencom stanieje i będą tańsze :wódka, kełbasa, browary [ może i tak] , autostrady a pensje większe. skoro rządy już żadnego wpływu na banki i zagraniczne [ bo polskie sprzedane] firmy ządnego wpływu nie mają,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy brak takich osób jak Radosław Sikorski, Jerzy Miller czy Ewa Kopacz w rządzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja k w ogóle mozna wierzyc w jedno słowo Tuska-chłopca z zacisnietymi zebami i piesciami W zeszłym roku jesienią w całym kraju były jego wielkie plakaty a na nich ?Budujmy mosty ...blalnlabalanbala i takie tam a dzis ten sam chłopiec z plakatu mówi ze szkoda pieniedzy na bilbordy Czy on sam siebie słyszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty debiluu...
czego nie kumasz? ktoś zarabia w ojro przyjezdza do tego zjebanego kraju i wymienia setke w pierwszym lepszym kantorze i ma 4 stowki na polski pieniadz a setka ojro to gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty debiluu...
a ty kurwo jebiesz za piątaka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty debiluu...
chuj mnie zlotówka kutasie obchodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty debiluu...
i sram na ten jebany kraj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×