Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

.::WYBORY::.

Polecane posty

Gość killer mandżaro
otulona_snem Prosze bardzo nie laczyc mnie z osoba Myrevina..moze sie na mnie obrazi ale malo mnie to obchodzi co robi , to jego sprawa ja tu pisze bo lubie polityke, i dyskusje z madrymi ludzmi jak Myrevin,wielbiciel, iftar wawcia, Maagdalenka i On.. lub Anouk... Taaaaaa......pamiętam jeszcze pewnego razu na jednym z nieistniejących topików jakie poematy utrwalaś na jego część.....w stylu"od.....cię się od Myrevina bo on jest niczym szczyty o łagodnych zboczach i jest uosobieniem mądrości i łagodności oraz tolerancji...etc". No to było coś. Także nie bardzo to pasuje do tego jak się teraz tak bardzo osobiście od niego dystansujesz:classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allekin
ja tu pisze bo lubie polityke, i dyskusje z madrymi ludzmi jak Myrevin,wielbiciel, iftar wawcia, Maagdalenka i On.. lub Anouk... a kim jest On? Mamy dwóch Myrevinów czy chodzi o On Warszawa?:classic_cool: Ten drugi w sumie równy gość bardzo trzeba przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak. chce wiedziec
jaki jes w łóżku. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak. chce wiedziec
t 😠 jest, to oczywiste, ze T to cholerne t sie zacina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
mechanizm propagandy i oszustwa ten sam zarówno w SLD jak i w PIS. gorszy nawet u tych z PIS bo sie do wiary i tradycji i "patriotycznych " ideałów podczepiają SLD jest przynajmniej w tej materii szczere. a tutejsi ociemniali zwolennicy pis nie potrafia odpowiedziec na konkretne i proste pytanie jeno demagogie siac, no ale taki to element wyborczy opozycji do obecnego Rządu. to ja nie chce by taki złom miał wygrać i rządzić. wolę już SLD. niż pis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin[no login]
Chmmm....dziwne. No takiego poematu na mą część sobie nie przypominam. Muszę sprawdzić w notatniku. Kurcze mam tam w końcu tego całe gigbajty.:classic_cool: Czasem nawet dyskretnie pod nie podjadę sobie czasem:classic_cool: Otulona...Ty zawsze w mym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona go lubi?
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytam...
Myruś👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ fajnie że jesteście. Ja postanowiłem poczekać po 10.04.2010, do jakichś rozstrzygnięć. Te wciąż nie zapadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ fajnie że jesteście. Ja postanowiłem poczekać po 10.04.2010, do jakichś rozstrzygnięć. Te wciąż nie zapadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytam...
nagle Myrusoia nie ma ty jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwieziona_we _snie
on 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo Myrevin musi
zniknac. za bardzo sie do Niego przywiazałam 😭 przeciez nie napisze, ze sie zaskochalam :classic_cool: milej soboty 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam Myrusia
i zegnam Myrusia :( otulinko :) :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam Myrusia
tak jakos :( nie warto poruszac tematu. trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam Myrusia
akurat w tej sytuacji to raczej nie. chyba ze obiecasz, ze na wlasnyc barkach przetransportujesz mnie do .... :) :classic_cool: jest. muszę spadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tymczasem w Belgii komunikacja miejska jest za darmo. :classic_cool: No ale przecież my warszawiacy mamy zarobki większe jak Belgowie. :classic_cool: POza tym w warszawskim ztmie ponoć ma udziały Gronkowiec, to co się dziwić? Z czegoś trzeba żyć, prezydent Warszawy zarabia raptem 22 000 zł. :classic_cool: To na waciki jakieś. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocleg ujdzie bo spartanskie warunki, dziś nie mam czasu, ale strzeliłem "łóżkom" fotę. :P A teraz do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poka te wyrka
sam w nim leżaleś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poka te wyrka
trzymamy za slowo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×