Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

.::WYBORY::.

Polecane posty

W końcu udziałowiec ztm,u Gronkowiec nie może odczuć skutków kryzysu i drożyzny. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie jak w bagażniku jednego policjanta znaleziono karty do głosowania? I co, nic cisza media najwyraźniej możliwością fałszowania wyników wyborów się nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może nie tyle fałsz
ile nic nie warta sieczka, podobno TVN jest w złej sytuacji finansowej... ma być sprzedane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem pewnie nikt
może i bezpieczne, ale jedna z najgorszych w Europie, wyłączywszy kraje starej Unii (EWG), nie dorównujemy Czechom, Słowakom, Węgrom czy Rumunom. Zawieszone połączenia, fatalne rozkłady, ciągłe opóźnienia i przepełnione podmiejskie czy tanie pociągi, bark kontroli opłat to specyfika polskich kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wspominając, że barierę tą samą od 20 lat czyli 200km mozna pokonać jedynie na centralnej magistrali kolejowej i to nie na całej długości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem pewnie nikt
toalety w tkzw. obiegu otwartym (w większości) i stąd śmierdzące dworce. Wszystko miało zmienić PO, jak zmieniło- widać. Shatyn tłumaczy obietnice Tuska, że nie zależały od niego. Ale dlaczego obiecywał kiedy powinien wiedzieć, że to może być nierealne , nowohucki megaloman, nie tłumaczy.... Ktoś tam trafnie natomiast zauważył, że Kaczyński wcale nie obiecywał 3 mln. mieszkań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DonaldMaTole
Tuskatka ma widać braki kadrowe jak powołała na ministra obrony człowieka z 2 linii: Siemoniaka. On zawsze był z tyłu: wiceprezydent Warszawy, zarząd Polskiego radia, dyrektor programowy TVP 1, dyrektor biura prasy i informacji MON, radny gminy I standardowo zaliczył KLD, UW i PO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:03 Może nie tyle fałsz ile nic nie warta sieczka, podobno TVN jest w złej sytuacji finansowej... ma być sprzedane. " Tak jak napisała wcześniej Otulona, strajk kolejarzy, a w Faktach pokażą kilka osób z czego tylko jedna narzeka, reszta jest cudownie wyrozumiała = w świat idzie pozytywny przekaz, fajnie jest, nic się nie stało, szafa gra :) Co to jest, jeśli nie fałszowanie rzeczywistości??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:25 porucznik Gruber nie wspominając, że barierę tą samą od 20 lat czyli 200km mozna pokonać jedynie na centralnej magistrali kolejowej i to nie na całej długości.... " Tak, a na większości odcinków musieli drastycznie poograniczać prędkość. Ode mnie z Bydgoszczy obecnie tylko do Warszawy jedzie się tak samo długo jak 10-15 lat temu - niecałe 4 h. Wszędzie indziej czas się wydłużył o 50-100 %. Za czasów szkoły średniej często jeździłem nad morze do Sopotu ;) do dworca miałem 10 minut z buta, pośpiech leciał równe 1h50min. i za 10 zł w 2h byłem na Monciaku. Dzisiaj najszybszy jedzie 3h40min. :D i to jakoś w południe, bo poranny ponad 4h :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może nie tyle fałsz
przekonałeś mnie, często w TVN zdarza się fałsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem pewnie nikt
wielbiciel, to nie żadna rewelacja! PKP z lat 30-tych XX wieku, wykazywało z reguły większe prędkości handlowe pociągów niż dziś. Były takie, szczególnie międzymiastowe, międzynarodowe w tym tranzytowe, które nigdy po wojnie nie zostały doścignione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:10 Nie wiem pewnie nikt wielbiciel, to nie żadna rewelacja! PKP z lat 30-tych XX wieku, wykazywało z reguły większe prędkości handlowe pociągów niż dziś. Były takie, szczególnie międzymiastowe, międzynarodowe w tym tranzytowe, które nigdy po wojnie nie zostały doścignione." Na głównych trasach owszem, czasy przejazdów były podobne do tych w latach '90, czasem nawet nieco krótsze, bo jakieś regionalne były jednak wyraźnie wolniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Wyjątkiem trasy Kraków-Gdańsk, na której przejazd trwał więcej o jakieś 30 minu od obecnego a to z powodu odprawy paszportowej i celnej a tak inne połączenia PKP II RP biły obecne połączenia PKP III RP słynna lux-torpeda... samonapędowy wagon pasażerski jadący z prędkością 200km/h przed 1945r.!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa szczerość
Obecnie odbywa się debata w Sejmie n/t obecnego stanu ekonomicznego, zw. ze spadkami giełdowymi. Wystąpił Tusk- zaatakował jak zwykle Kaczyńskiego, n/t niewiele. Ale rano w TO-FM dyskusja i prof. Władyka mówi co by radził powiedzieć Tuskowi... Żakowski nagle pyta: poradziłbyś aby Tusk powiedział prawdę?!! Prof. Władyka: nie, nie.......... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×