Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

.::WYBORY::.

Polecane posty

Gość gość
Konwencja wyborcza A. Dudy na światowym poziomie, swietnie trafia do ludzi. A wczorajsza konwencja prezydenta i PO przaśna, przygotowana bez intelektualnego wysiłku. Nic dziwnego, ze niektórych zatkało z wrażenia. Inni czepiają się czego się da, bo tak trzeba z roznych powodow. Odwagi! Napiszcie o dzisiejszej nowoczesnej konwencji na miarę XXI wieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andrzej Duda i po BULU.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brunek rzonie dzienkował czytając z kartki.buhahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie płaczcie lemingi! W Polsce jest naprawdę dużo osób, które robią kilka błędów ortograficznych w jednym zdaniu, nie przeczytali żadnej książki przez kilka lat, są słabo wykształceni, nie potrafią "sklecic" poprawnie jednego zdania... to jest naturalny elektorat "bula". To jest "potencjał". ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrafi chłop powiedzieć bez kartki co chciałby zrobić. A GAJOWY to nawet z kartki nie POtrafi POprawnie przeczytać. Nie dziwi mnie więc że tak jak BOLEK nie wie co POdpisuje. Tak było chyba z wiekiem emerytalnym. Pan ANDRZEJ DUDA na prezydenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konwencja Andrzeja Dudy Profesjonalizm. Energia. Świeżość. x Konwencja Bronisława Komorowskiego Flaki z olejem plus ziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego Komorowski z kartki pozdrawiał swoją żonę? Iwiński z SLD: „Nie chciał się pomylić” :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PILNE: Bronisław Komorowski zasnął podczas swojego własnego przemówienia. Drzemka trwała 15 minut x Wpadka podczas transmitowanej na żywo Rady Krajowej PO. x To miał być mocny początek kampanii prezydenckiej Bronisława Komorowskiego. Oto na Stadionie Narodowym Platforma Obywatelska udziela poparcia swojemu kandydatowi, a ten wygłasza mowę nadającą ton batalii o reelekcję. Stało się jednak inaczej. x Bronisław Komorowski zaczął z właściwą sobie energię, ale przy fragmencie, gdy mówił o osiągnięciach swojej prezydentury, zaczął wyraźnie przegrywać z sennością, by po kilku minutach zapaść na 15-minutową drzemkę przy mównicy. x Funkcjonariusze BOR natychmiast pospieszyli z pomocą przytrzymując głowę państwa podczas tej chwili relaksu. Po kilkunastu minutach, wyraźnie wypoczęty prezydent dokończył przemówienie nieświadomy, że cały czas był bohaterem niecodziennej relacji na żywo w największych telewizjach. x Sztabowcy winą za całą sytuację oskarżają akustykę pomieszczeń Stadionu Narodowego. x – Przemówienie nie należało do najbardziej porywających, ale to nie nowość – przyznaje polityk ze sztabu Bronisława Komorowskiego. – Tym razem jednak przez bardzo silny pogłos po raz pierwszy prezydent mógł siebie tak wyraźnie usłyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spodziewałem się tak dobrego wystąpienia Andrzeja Dudy. Ujmę to tak: gdybyśmy żyli w państwie, które istnieje naprawdę, a nie tylko teoretycznie, to Komorowski, jako miernota, która nie umie powiedzieć choćby pięciu zdań bez kartki, już mógłby zacząć się wyprowadzać z Belwederu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Prezydent Komorowski przy Dudzie wypada jak zmęczony I sekretarz PO PZPR. I jaka różnica Pierwszych Dam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tym, co dziś powiedział Pan Duda, wizerunek Bronkoma stał się obciachem nawet dla WSI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniałe przemówienie Andrzeja Dudy to istna "Oda do młodości" w której Komorowskiemu można przypisać ten ustęp: "... kogo wiek zamroczy ... takie widzi świata koło, jakie tępymi zakreśla oczy ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś pierwsze slysze,zeby sie Turkow bano smiech.gif >> mało słyszysz i mało widzisz otulona gość pisze prawdę , żyję w tym k*****idole już trochę lat i trochę jeszcze muszę przez wzgląd na dzieci przywiozłem je tu więc je wychowam ale spierdzielam tylko gdy zdają swe abitur :) a Tobie skoro tak cudnie :) OK niech ci bedzie , szkoda tylko że siedząc w domu i wyręczając się mężem nie dostrzegasz życia ludzi którzy tutaj nie mają tak wygodnie jak Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dobrą pracę, w moim regionie prawdę mówiąc jedną z lepszych. Nie mam problemów z pieniędzmi, starcza mi na wszystko. Zawsze uważałem, że to co robi obecna władza jest dla mnie dobre. Wierzyłem, że to ich działania powodują, że żyje mi się coraz lepiej. Było więc dla mnie jsne na kogo głosować. Ostatnie wydarzenia w Polsce nie tworzą atmosfery spokoju a tymbardziej działania władzy. Jestem pragmatykiem, poza tym lubię analizować czynniki i mieć szerokie spojrzenie na całość. Właśnie dla tego obejrzałem całe wystąpienie Pana Andrzeja Dudy. Mimo moich obaw było to przemówienie człowieka doskonale wiedzącego co mówi i czego chce dokonać. Odniosłem wrażenie, że oglądam wystąpienie dobrego amerykańskiego kandydata na prezydenta. Mimo moich sympatii politycznych byłem pod ogromnym wrażeniem. Właściwie kontrast jaki zaproponował Pan Andrzej Duda do Bronisława Komorowskiego jest czymś ogromnym, czymś co znokautuje obecnego prezydenta i zostawi daleko w tyle wszystkich pozostałych kandydatów. Jako dotychczasowy zwolennik lini politycznej obecnej partii rządzącej z całą stanowczością i odpowiedzialnością polecam i zachęcam do obejrzenia wystąpienia Pana Andrzeja Dudy choćby tylko po to by uzmysłowić sobie jakiego mamy dziś prezydenta i jaką świerzość da nam Pan Andrzej Duda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pełni się z Panem zgadzam! Kiedyś byłem wyborcą PO. Teraz niestety mam już ich dość. Ufałem im pięć lat temu, wierzyłem, że są porządni. Dziś niestety już nie ufam PO. Zniszczyli ten kraj. Doprowadzili do jego rujny. Moje dzieci nie mogą znaleźć tutaj pracy i noszą się z zamiarem emigracji. Mam tego okradania narodu polskiego już solidnie dosyć. Wstyd mi za to, że w pewnym sensie przez moje wcześniejsze głosy mogli to robić w majestacie prawa. Oprzytomniałem na szczęście już kilka lat temu. Teraz zaufam p. Dudzie i PiS. Bo Polsce potrzebny jest mąż stanu. Gwoli ścisłości - jestem człowiekiem wykształconym. Mam nadzieję, że inni wykształceni ludzie, którzy stronili od PiS też przejrzą na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzmy "świeżość". wszystko dobrze ale z tego co mówił ten pan nie zdaje sobie sprawy, że jest tylko i wylącznie figurantem skazanym na klęskę co obrazuje m.in. stosunek Kaczyńskiego do Dudy czyli kompletna olewka. z tego chociażby powodu (że Duda nie dostrzega czym/kim jest) na pewno na niego nie zagłosuje bo to co on robi to amatorszczyzna polityczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do politologów: Czy to normalne w świecie demokratycznym a do takiego podobno należymy, że po 5 latach prezydentury urzędujący Prezydent aby wygłosić kilka prostych zdań musi je spisywać na kartce i odczytywać. A z dokonań można zapamiętać jedynie,że nauczył się robić kotyliony. Ustawianie siebie w najbliższej kampanii jako " kandydata obywatelskiego" jest nie na miejscu jeżeli przez 5 lat całkowicie wspierało się politykę rządu PO-PSL i z PO było się związanym od początku jej istnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z całym szacunkiem dla obu kandydatów oglądałem obie konferencje. Pan Duda wystąpił jak prezydent jak mąż stanu który ma siłę i chęć by walczyć o Polskę i Polaków o ich lepszy los. Pan Komorowski wypadł tragicznie jak zwykle przeczytał parę słów z kartki - żenada to jest prezydent nie potraf parę słów sklecić albo chociaż na pamięć się nauczyć ale w tym wieku pamięć już nie ta - żenada. I jeszcze mała dygresja do wykształcenia pana Komorowskiego z moich spostrzeżeń na historię idą same lesery i nieudacznicy a potem się wożą parę lat żeby dostać papierek. P.S. Donald T. tez historyk ... i widac do czego doprowadzili kraj Historycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większej amatorszczyzny od twojego postu to w świecie nie ma twoje myślenie to prostactwo , amatorszczyzna to profesjonalizm przy Twoim klikaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie usłyszeliśmy normalne przemówienie, a nie bełkot. Jeszcze POLSKA nie zginęła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie duka! Ma żonę i córkę o amerykańskim wyglądzie a nie kaszalota i stado kaszalociątek poukrywanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulegacie dobremu PR , sprzedaje wam się ładne opakowanie i obietnice bez pokrycia które zrealizowane nie będą np obniżenie wieku emerytalnego - Duda oczywiście sprytnie powiedział o tym że złoży taki projekt ale dobrze wie że przyszły parlament będzie mimo wszystko miał za silne PO by przeforsowac zmianę wieku emerytalnego. Duda stosując taką obietnicę pewnie liczy na to że niektórzy uwierzą że to tak jakby za ok rok wiek emerytalny miał się zmienic a tymczasem jest to zwykła kiełbasa wyborcza - wydawało mi się że zwolennicy PIS słowo "wyborcza" kojarzą wyjątkowo źle z pewną gazetą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te ochy i achy jakie czytałem wczoraj na tym topie nad Dudą dowodzą jednego że tak łatwo poddajecie się zwykłemu PR i socjotechnice podczas gdy wiele lat zarzucaliście Tuskowi że to tylko PR i socjotechnika. Czym się różnicie od lemingów zatem? Można dyskutowac czy Duda jest przystojny czy nie - kwestia gustu, dla mnie wygląda jak figura woskowa a nasłuchałem się go u Rymanowskiego w TVN24 i zwykle miał do powiedzenia to co każdy pisowiec a więc niczym zwyczajnym się nie wyróżniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z interii: " W swoim przemówieniu Andrzej Duda często powoływał się na dziedzictwo prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Wspominał, że na dwa dni przed śmiercią prezydent powiedział mu i Pawłowi Wypychowi o konieczności przejęcia spraw kraju przez młodsze pokolenie. "Kiedy opadły te największe emocje po 10 kwietnia, to wtedy zrozumiałem, że nie ma już dla mnie innej drogi i dlatego stoję tu dziś przed państwem" - no to ciekawe bo ja nie uwierzę że o prezydenturze myślał już 5 lat temu no ale może nie dokładnie o to mu chodziło. xxx Podniecanie się wyglądem , małżonką i przy okazji wyszydzanie Komorowskiego i jego małżonki jest wyjątkowo brzydkie i takie mało / polaczkowe. Jakoś kiedy niektórzy śmiali się z ś.p Lecha i jego małżonki podnosiliście larum że jak to tak , że to hańba i niegodne. Hipokryzja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak rozumiem to że jest psychologiczna potrzeba posiadania prezydenta czy chociażby kandydata na prezydenta który dobrze się prezentuje na tle dzisiejszego otyłego i pełnego lapsusów Komorowskiego , tak nie rozumiem u zwolenników PIS bezkrytycznych zachwytów nad Dudą. Owszem zrobił sobie otwarcie kampanii oficjalne w stylu amerykańskim - rozumiem że amerykański styl to jakiś absolutny wzór , ideał a my nie mamy własnych pomysłów więc pozostało nam tylko naśladownictwo i stąd ten zachwyt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam zludzeń co do Komorowskiego że to nie jest prezydent idealny, jest nawet słaby, denerwuje mnie swoją "swojskością" podobnie jak Kopaczowa i jeśli zagłosuję na niego to na pewno nie z fałszywą nadzieją na cudowną prezydenturę. Dziwię się waszej naiwności i łykania tego wizerunku Dudy który był szeregowym członkiem PIS , żadnym mężem stanu , nikim kto miałby jakieś osiągnięcia. Jak można was traktowac jako poważnych obserwatorów polityki skoro ulegacie takiej prostej skądinąd propagandzie i PR zaprezentowanej wczoraj ? Myślałem że zwolennicy PIS to ci których od lemingów odróżnia dystans, wnikliwośc i umiejętnośc krytycznego spojrzenia a wy tu niemal przed Dudą upadliście na kolana. Duda kreuje się na męża stanu ale warto pamiętac zawoalowaną agresję słowną w stosunku do ludzi z PO - czym więc się różni od zwykłego pisowca... Komorowskiemu zarzucacie uległośc wobec PO ale już Duda typowo partyjny "kacyk" wam nie przeszkadza i to że samodzielnym bytem politycznym nie jest. Widac rękę speców od PR no i dobrze - taka jest dzisiejsza polityka ale łykanie tego jak pelikany bezrefleksyjne budzi moje zażenowanie i śmiech. I z kim tu można rzeczowo porozmawiac i traktowac poważnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś mnie za ten komentarz znienawidzi nie ma sprawy bo mi to pompka , przywykłem do hejterstwa na forach dziwie się jedynie temu że ludzie tak chętnie wpisują się w taki "dziadowski" schemat Polaka ujadacza forumowego. Mój nick zresztą to wynik pewnej przekory i dystansu do forów , ich treści, nawet mojej własnej treści :classic_cool: bo nie uważam że zawsze muszę miec racje. Kto we mnie uderzy ten zapewne poczuł się adresatem powyższych słów :classic_cool: :-P Z mojej strony ad vocem nie bedzie :-) ps. shatyn może i jest denerwujący,może nie bywa fair, ale kasowanie jego topów to ewidentna cenzura jak za komuny i zacieranie rąk z tego powodu jest objawem kolejnej hipokryzji tych co tak komuny nienawidzą i jemu zarzucają bycie komunistą. Dziwne że na tym forum tematy które czasami wręcz łamią prawo wiszą sobie kilka dni czy dłużej nie kasowane. Shatyna można nienawidzic - prawo każdego do nieskrępowanej nienawiści bliźniego zapewnia wolnośc w naszym kraju - ale jednak kasowanie tematów w których nie ma treści łamiących regulamin kafe nie jest dobre. Wyjdę na jego obrońcę w oczach tych co nie potrafią czytac ze zrozumieniem ale przywykłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i na koniec: ta polaryzacja - shatyn zły, niegodziwy a cała reszta dobra, mówiąca jedyną prawdę , uczciwa itd. jest fałszywa :-)widac to chociażby po tym jak jakiś nawiedzeniec twierdził że doprowadził do usunięcia tematu który regulaminu sam w sobie nie łamał ( za to chętnie toleruje bluzgi niejakiego wawci itd. ). Moje posty tez pewnie skasują :D Owczy pęd jakiemu niektórzy ulegają jest porażający :-P Ani nie jestem po stronie obcego mi człowieka shatyna ani po waszej. :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
{no i na koniec: ta polaryzacja - shatyn zły, niegodziwy a cała reszta dobra, mówiąca jedyną prawdę , uczciwa itd. jest fałszywa } x To dopiero jakiś idiotyzm. :D Nie przypominam sobie by Otulona, Iftar, Wawcia czy ja, nikt z nas nie pisał że shatyn jest zły. :D No chyba że rzeczywiście jakaś polaryzacja istnieje. Np. shatyn kontra reszta świata. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te ochy i achy jakie czytałem wczoraj na tym topie nad Dudą dowodzą jednego że tak łatwo poddajecie się zwykłemu PR i socjotechnice podczas gdy wiele lat zarzucaliście Tuskowi że to tylko PR i socjotechnika. Czym się różnicie od lemingów zatem? x wez zamknij morde pedale bo bredzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×