Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

.::WYBORY::.

Polecane posty

Gość gość
Jak widze w swojej bezradności zaczełąś mi, jak zwykle zreszta i nie po raz pierwszy, grozić....smiech.gif p ostrzezenie to-nie grozba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
A gdzie mi coś takiego Myro napisał? p tu c***isze debilozo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn wczoraj Własnie przejrzałem ostatnie strony i Myro nic takiego nie napisał. Zmyslasz. Tylko po co? Z tej bezradności wobec oczywistych faktów? p debil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn wczoraj A te posty obrażające mnie też ci nie przeszkadzały? x x "" 06:30 [zgłoś do usunięcia] Myrevin Otulona.. nie wdawaj się w rozmowy z gościem, który uważa że seks z 13-stolatką to nie pedofilia. Taki człowiek sam może nim być. Lepiej nie mieć z nim za wiele do czynienia." P przeciez to szczera prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn wczoraj I to by było wszystko co mam do powiedzenia na ten temat. p uff :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
:D p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn 2011.08.10 Jem penisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
a co to za cudowne zmartwychstanie zamkniętego trematele przez najwyższe rade forume na skutek donosu tego no ... co zapisuje posty ? :classic_cool: - znowu jakiś lewacki cafele-złodziej zaimał mi nicka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn 2012.08.10 Sram d***m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyciszacz dzwonów zaimał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn 2011.08.10 Jestem pizdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn 2019.08.10 Zdycham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn 2022.07.12 Mam 150 zawau.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
'Mam 150 zawau.' kiedyś się pisało ' Lenin wiecznie żywy ' :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edek z fabryki kredek.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
baranku-lepiej podniesc ten temat i tu pisac IMHO,niz siedziec u dziada i narazac sie na cos takiego jak wczoraj,ja to jestem naiwniara,bo tyle lat pisania z nim i niczego sie nie nauczylam,ze ten podstarzaly becwal jest niereformowalny,poobraza ludzi,podenerwuje,bedzie rzal z radosci i wstawial tysiace emot,a jak mu ktos pojedzie w jego stylu to nagle placz i on jest wielce obrazony :D kretynisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy wszyscy jesteście poy****i :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto siedzi u dziada ? - wy... - ty , ifka i myrek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabolała jak widze otuloną prawdaq o niej...Ona to nazywa obrażaniem a to tylko tzw naga i cała prawda o tej niewychowanej i chamskiej babie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak otulona...Naraziłaś się na przeczytanie swoich własnych postów, których autorstwo chcąc nie chcąc, potwierdziłaś.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak mu ktos pojedzie w jego stylu to nagle placz i on jest wielce obrazony smiech.gif kretyniskoxxNikt z was nie pisze w moim stylu. I jak widac nie ma szans na to, żeby ktoś z was zachowywał sie jak człowiek kulturalny i pisał prawdę...A więc znowu skłamała otulona....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie pisanie na topie faceta ,który np.otuloną wyzywa od sprzataczek niemieckich kibli , myrka od zdegenerowanego alkoholika , a innych od 'bid i omamistów ' po prostu mija się z celem - facet jest ewidentnie zaburzony , a wy dajecie się wciągać w jakieś dyskusje z tym antykkoszołomem ,który archiwizuje , biega do urzedów aby wyciszaćdzwony kościelne i kapuje a nawet i prawdopodobnie przyczynia się do zniszczenia systemu operacyjnego w kompie ludzi ,którzy z niego się naśmiewaja ...miejcie jakiś swój honor i ambicje ,aby być na jakimś normalnym poziomie,a nie szmacić się pyskówkach z tym oszołomem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można wyzywac sporzątaczkę niemieckich kibli skoro ona jest sprzątaczką niemieckich kibli.Za to NIGDY nie napisałem, że Myrek jest zdegenerowanym alkoholikiem. On jest normalnym alkoholikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- facet jest ewidentnie zaburzony , a wy dajecie się wciągać w jakieś dyskusje z tym antykkoszołomem ,który archiwizuje , biega do urzedów aby wyciszaćdzwony kościelne i kapuje a nawet i prawdopodobnie przyczynia się do zniszczenia systemu operacyjnego w kompie ludzi ,którzy z niego się naśmiewajaxxWszystkie "fakty" wprost z omamu omamisty....:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
i dlatego ja postanowilam miec na renciarza-kabaracierza wylane :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to dobrze, ze nie na mnie bo juz się przestraszyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano niech... Masz rację otulona.I wymyśla takie rzeczy jak w poście "gość dziś "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że dostaje za pisanie prawdy bo chamstwo prawda boli.Dokładnie taka sama reakcja jak komuchów. Za pisanie i mówienie prawdy obrażali, bili ludzi i wsadzali do więzienia. Na szczęście ta tutejsza hołota nie ma takich możliwości a więc tylko szczeka i próbuje obrażać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz.... Miłego wieczoru otulona....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×