Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

.::WYBORY::.

Polecane posty

Gość otulona_snem
rezimowa,rzecz jasna tego nie pokaze,ale Komorowskiego na spacerku na KP,zaczepil mlody czlowiek na jego pytania Komorowski z rozbrajajaca szczeroscia odp w skrocie-niech sie jego siostra cieszy,ze znalazla prace po 3 latach szukania,za 2 tys zl,jak chce kupic mieszkanie i godnie zyc,bo za 2 tys sie nie da niech sobie zmieni prace na lepsza,a gdy zapytany o plakat"przyszlosc dla mlodych" mowi tak to przyszlosc dla mlodych :D p pytanie tego mlodego czlowieka,do Komorowskiego dotyczylo co ma go niby powstrzymac przed wyjazdem do Anglii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO z Komorowskim wprowadziła wybory JOWowe do samorządów i Senatu, gdybyście o tym zapomnieli to przypominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona.tego chłopaka borowiki odsunęli.tak wygląda kampania reżimu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci "przechodnie" wygladaja jak podstawieni. Kilka osob przypadkowych majacych jakies pytania lub jakies "ale" Komor po prostu olewa... i nagle cały tłumik dziennikarzy z Komorem przyspiesza gdy tylko ktośchce mieć jakies zastrzezenia do niego. Co za pajacowanie... :D A Dude pokazywlai chwile... 25 min na cały dzien w info,KOmora ponad 2 godziny juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jowy też betonują scenę polityczną. Ale nie można napisać "co z tego" bo jednak wprowadzenie ich do senatu i samorządów oznacza że jednak całkowicie tego systemu PO nie przekreślała Ty sama otulona nie wiesz chyba co oznaczają JOW-y . Komor proponuje ordynację mieszaną jak w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Kukiza wczoraj krytykowałaś że popierał PO że się kumał ze Schetyną dzisiaj się wypowiadasz jak rzecznik Kukiza. Kukiz przyznał się do błędu to rzadka niezmiernie cecha u ludzi z życia publicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
Kukiz jak ifka - przyznali sie do swoich bledow z tym ze ifka ma te przewage nad kukizem , ze deklaruje chec zniesienia owczesnego systemu polegajacego na glosnym , albo cichym sojuszu czterech , czyli jeszcze PSLowcow , palikmiociarni i Sldowskich postkomuchow ktory to uklad rzadzi praktycznie w 90 % Polski ...a taki Kukiz np, tego n ior deklaruje , ze zdecydowanie sie odcina od bandy czworga ..i nie zacheca do glosowania na tego , co jedynie to moze zmienic - kolejna podplacana i przeplacona kukielka zydolandii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jezeli chodzi o elektorat Brauna , to ten z pewnoscia w komplecie 95 % , zdecydowanie i solidarnie zaglosuje na dude pomimo ze ten goßç przez jakichs czas przebywal w UW czyli partii Donka i Gieremka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
w wyborach 2007 Pis zobowiaza sie do wprowadzenia mieszanej rdynacji wyborczej , czyli po polowie JOWy i listy partyjne - i oczywiscie byl to dosc madry i powazny kompromis poniewaz ...same JOWy moga byc zafrozeniem dla mlodej demokracji z racji nieznajomosci kandydatow , ich rodzin , pochodzenia , dotychczasowej dzialalnosci - ty moze dojsc do glosy kasa przekupiajaca , oraz uklady w lokalnych wladzach i mediach - Bolonia to nie jest Anglia , gdzie kazdego glosujacego do parlamentu znaja od lat , a juego rodzine od pokolen i wiedza , czy mu mozna zaufac z racji historycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
wracajac do kukiza - gosc ten chce byc prowadzacym w debacie duda -komorowski , a wiec zaczyna mu walic na lepetynke , albo perfidnie staje sie kolejnym wyrafinowanym politykiem ( dawniej -artysta aktywnie popierajacym PO ) weiadomo juz ze przejmie elektorat k***ina oraz ludzi niechetnych lansowanej przewz mendia 'wojny swiatow ' czyli sztucznemu podzialowi Polakow zapoczatkowanemu w 2005 r. na POwcow i PISowcow oraz reszte holoty - gdyby ten gosc byl uczciwy , to po prostu teraz albo przekazalby glosy dudzie . albo zaproponowal aby nie glosowac na bula , albo uczciwie wycofalby sie z dalszej kampani powiedzmy roznica pomiedzy jednym artysta braunem , ktory cos stworzyl demaskujacego i sadownie odpowiadal za to a kukizem , ktory sobie caly czas spiewal ze mu sie wszystko nie podoba , pobierajac kasiorke za to spiewanie ...po prostu jest nie do przeskoczenia dla kogos normalnie myslacego i znajacego pewne fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich. Mam na imię Kasia i mam 28 lat. Jeszcze rok temu ważyłam ponad 90 kilo przy wzroście 170. Tak wiem byłam grubasem Smile Jednak wyjechałam do Anglii i tam poznałam fajnego faceta ale wstydziłam się z nim iść do łóżka choć on chciał. Spotykaliśmy się już dość długo i on cały czas naciskał a ja cały czas zwlekałam. Chciałam szybko schudnąć. Poprosiłam koleżankę o pomoc. Poleciła Mi African Mango. Naturalny Suplement diety który wtedy robił furorę w Anglii. W dwa tygodnie schudłam 5 kilo. NIby nic ale przy mojej wadze zawsze coś Smile Po 3 miesiącach byłam o ponad 15 kilo szczuplejsza i dużo bardziej szczęśliwsza gdyż nie tylko nie wstydziłam się iść do łóżka z facetem ale jeszcze mogłam mieć prawie każdego. Każdej dziewczynie polecam African Mango. Zresztą Same Sprawdźcie Smile http://nplink.net/BOxuJOW8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baranek co Ty bredzisz a jakimś przekazywaniu głosów niby jak ma to się odbywać? każdy wyborca ma swój rozum i w II turze zagłosuje według swojej wiedzy i sumienia Kukiz bardzo dobrze, że wstrzymuje się od sugestii na kogo mają głosować jego zwolennicy, pokazuje tym, że ma szacunek do wyborców i nie traktuje ich jak bezrozumnego motłochu PS. Przekazać to sobie możesz, znak pokoju w kościele :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
nie bredze o przekazywaniu glosow , tylko o pewnym i stanowczym zqadelarpwaniu sie tego goscia , ze postomune i Powcow nalezy wyslac na marsa a ten gosciu udaje teraz arbitele , poniwaz udalo mu sie zciagnac kolejnych mlodych glupich i naiwnych , takich jak to glosowali na Donka i PO , uciekajac p[rzed kaczorami na zmywak te 8 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
oczywiscie ifka m jak zwykle nieswiadomie cos palnawszy poruszyla pewien temat , ze na kukiza w irlandii glosowalo iles tam wiecej niz na dude w usa ...to jest oczywista sprawa - do irlandii wyjechaly ofiary postkomuny i wspolczesnego rzadzacego zydostwa , ktore sa dosc niedouczone w kwestii tego , kto ich tam wygnal , ogalacajac rynej preacy w Bolonii - do usa wyjezdzaly ofiary biedy oraz przesladowan rosyjskich , a pozniej swiadoma i wyksztalcona w PRLu przegoniona przez system antysolidarnosciowy , czyli zydokomuszy w latach 80tych , klasa ludzi dosc powaznie wyksztalconych - i ci ludzie sa zupelnie swiadomi , kto ich oprzegonil z ojczyzny , i dlaczego ...to jest taka dosc istotna roznica pomiedzy emigracja komusza i poswtkomusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Właśnie przeczytałem że partia Balcerowicza, gdyby powstała, dostałaby 11%. O.O Ludzie mają naprawdę krótką pamięć. To jest człowiek, którego się powinno rozstrzelać. On około roku 2000 rozpieprzył polską gospodarkę. Dzięki niemu bezrobocie skoczyło do 24%. Mamy 11% kompletnych idiotów w społeczeństwie. Całe szczęście to tylko sondaże, które ostatnio coś zrobiły się kompletnie niewiarygodne. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli był to sondaż CBOS zostalo tylko się zasmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
moim skromnym zdaniem, nie mamy 11 % kompletnych idiotow w Bolonii , tylko tak mniej wiecej 25 -40 % ...15 - 25 % to tylko polidioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygra Komorowski! czy się to komu podoba czy nie. będę się tarzał ze śmiechu po takim dywanie , którego nie mieliście zaszczytu odkurzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
Poniatowski byl masonem i sluga Napoleona - faktycznie byl bardziej europejczyliem , niz Polakiem ...nie ma co narzekac na geny , poniewaz nie sa az takie zle a nawet w przeszlosci stanowilismy potege , ktorej praktycznie malo kto dorownywal , przed wojna rozwoj Polski byl naprawde bardzo wysoki i np. takia wojna z wlochami zamiast Niemcami oczywiscie skonczylaby sie doßç szybkim opanowaniem pol. apeninskiego oraz ich wszystkich burdello -bum -bum problemem jest to ze w czasie wojny , a pozniej komuny i teraz postkomuny - eksterminacja oraz emigracja pochlonela ponad polowe polskich elit oraz inteligencji powiedzmy szczebla podstawowego i wyzszego jak to powiedzial kiedys Kisielewski - wladza dostala sie w rece ciemniakow (to byli raczej prosci i wyrachowani chazarzy i chlopi ) ..i ten stan trwa do dzisiaj , z tym ze to ciemniactwo przybralo forme dosc wyszczekanego i poduczonego nieco cwaniactwa , ktore aktualnie rulez Bolonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś koorwa pisowska (broń boże nie z modów a z userów) blokuje mój temat.A więc do czasu az redakcja coś z tym zrobi pomieszkam u was.Sprawa zgłoszona i ma być opracowana przez informatyków. A to może potrwac.Uznano to za działania hakerskie więc raczej szybko się tym zajmą no i chyba powiadomią policję bo hakerstwo to przestępstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
jestem z TOBOM shatyn :-P Też tu pomieszkam chociaż wiem że tu strefa zero to dam radę i ućfignę tę presję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko. Tego nie da rady. Blokuje strony spamem prawdopodobnie.W skryptach coś zawalili "szpecjaliści" informatyczni i powinni to naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nie wierz. Wejdź na mój topik i zobacz jak wygląda ostatnia strona. To efekt jego działania. Wcześniejsze strony możesz otworzyć (nie wszystkie). Groził mi że zablokuje topik i zablokował. Jak napisac dużo postów, żeby strona przeskoczyła na następną to jest OK. Sprawdzałem dzisiaj kilkakrotnie. Jak tylko strona przeskoczyła to napisalem parę postów i znowu blokada...Zdążyłem tylko zobaczyć, że pisał pod rząd jedna pod drugą te same litery. I prawdopodobnie taki spam wywołuje taką reakcje jaką możesz zobaczyć. Domyślam się kto to jest ale tutaj nie napiszę.I tak blokuje mnie, prawie każdy mój post "SPAM" dlatego mogę napisac tylko dwie czy trzy litery a potem musze edytowac, żeby dopisac więcej, tak jak to zrobiłem w tym poście.Zresztą znikam bo przyjechałem do Krakowa tylko na chwilę. Wrócę za pare dni prawdopodobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie , ze wielka szansa dla pani Rojer i jej rodziny , jest emigracja do swoich , czyli gorali ze wzgorz golan - maja swoje panstwo , to niech je tam buduja , a nie tworza dziesiatki Jerozolim oraz wlasnych 'panstw w panstwie z wlasna oligarchia powstala wskutek maksymalnych przekretow tolerowanych przez swoich ministrow w krajach , ktorych ich ugoscily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
Shatyn to pewnie udal sie w objazd po kraju Komor-busem w skladzie , skoro go tutaj nie bedzie ...albo jako pilot - oblatywacz bedzie zrzucal ulotki oraz rozowe i teczowe baloniki oraz stawial wyborcza mace wystepujac w stroju polskiego szlachcica spod jamy walewskiej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
autorytet Biedron ma posade na nastepne 5 lat , a Bronkowe imperium sie chwieje ...to po co ma pchac sie na tonacy okret z ktorego uciekaja wszystkie szczury ? - pojawi sie nowa lewacka gwiazda , powiedzmy jakis Blumstein co to pertoli i nie rodzi i wtedy go Biedron wraz z calym Dupskiem popra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×