Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Wierszyk dla kobiet :)

Polecane posty

Offerma ma dziesiątki podszywów, które piszą ultra kretyńskie (nawet dla mnie) tematy? Bo chyba sam tyle tego goowna nie dałby rady zamieścić..? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że słowo "ultra" i tak nie oddaje tego ogromu "sensowności" niektórych podszywów, ale to pewnie zabieg celowy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"taaa , tak samo heniek spod biedrony" O, twój poziom :) "przyrodnicy - oni dopiero znaja się na rzeczy nie pobieznie a dogłębnie." Dogłębnie w swojej dziedzinie... na innych się nie znają w ogóle. Taka specyfika. "jak ktoś zna się na wszystkim to tak naprawdę nie zna sie na niczym " Też tak uważam... Politolodzy znają się dogłębnie na naukach politycznych, ale aby być dobrym politologiem to trzeba się również znać na wymienionych powyżej (i nie tylko) dziedzinach bo one są immanentnie związane z nauką o polityce. Bez wiedzy socjologicznej trudno przeprowadzać analizy procesów wyborczych. Dlatego te wszystkie dziedziny są w jakimś stopniu na studiach politologicznych... no a Miecio spod budki nie ma takowych zajęć nawet w minimalnym stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co? Różni pracują w różnych miejscach. Ja na przykład zajmuję się bezpieczeństwem tego państwa. Inni... np. jako administracja publiczna, bez której państwo by nie mogło funkcjonować. Jeszcze inni są zatrudnieni w instytucjach międzynarodowych i dbają o wizerunek kraju i jego interesy. Ja nie twierdzę, że lekarze są mało istotni - są bardzo istotni dla jednostek - konkretnych ludzi. Politolodzy natomiast są przydatni w wymiarze ogólnospołecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsiejszą pracą jest podszywnictwo. :classic_cool: Pomaga się ze szczerego serca takiemu internaucie w uzyskaniu (i co najważniejsze w utrzymaniu na stałe- poprzez regularność swojego procederu) dobrej opinii; renomy; tudzież sławy i uznania. Nie ma nic cudowniejszego niż taki empatyczny gest. To jest wartościowa robota, a jakimś lekarzom nierobom płacą- phi, co za kraj. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W innym temacie została poruszona kwestia spotkania użytkowników. Cholera ciekawy pomysł. Tylko kto by się na to odważył? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Najlepsiejszą pracą jest podszywnictwo. Pomaga się ze szczerego serca takiemu internaucie w uzyskaniu (i co najważniejsze w utrzymaniu na stałe- poprzez regularność swojego procederu) dobrej opinii; renomy; tudzież sławy i uznania." Zajebiste :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się chyba nie odważyła na real. :P Forum to dla mnie raczej z góry anonimowe. a wy co sądzicie o czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja generalnie wolałbym nie być kojarzonym z tym forum a co dopiero z tym profilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w teorii to tak jak ja polityką " Heh, nie - to nie jest tylko kierunek moich zainteresowań :)... Zatem ty w teorii politykę, ja bezpieczeństwem w praktyce. "a jak zatem żyły pierwotne plemiona ? wszak funkcjonowały?" Pierwsze plemiona nie budowały wysoce zhierarchizowanych i rozbudowanych społeczeństw, w których miliony ludzi pracowałyby w sposób zarobkowy i w trybie osiadłym :). "tak , tak . przede wszystkim dbają o siebie" Bez komentarza.... głupoty się nie komentuję. " mało przekonujące, takie na siłę " A myślisz, że ja tu jestem od przekonywania jakiegoś ignoranta? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WHO, żebyś się czasem nie przeliczył. Offerma je kupę a jak wiemy w kupie siła! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"walczysz na froncie? musisz obawiać się o swoje życie ? nadstawiasz karku w obronie waznej persony?" Jeżeli myślisz, że tak się dziś broni państwa to jesteś niesamowitym ignorantem. .... Z tym frontem to mnie rozwaliłeś :D. Czasy WWI się dawno skończyły. "i bez hierarchii można funkcjonować." Można... ale wtedy byś nie mógł gadać na kafe bo nikt by nie utrzymywał tego serwera, na którym forum stoi. Sam rozumiesz - anarchia. "nie ignoranta a dociekliwego osobnika, który chce konkretów a nie wymijających odpowiedzi. a jak bedziesz miał zajęcia ze studentami to będzie Twój chleb powszedni, przywyknij " To nie są wymijające odpowiedzi, po prostu ty jesteś uprzedzony i co bym nie napisał to i tak znajdziesz werbalną kontrę... co z tego, że nie ma ona nic wspólnego z rzeczywistością. A co do studentów... kto powiedział, że każdy doktorant prowadzi zajęcia? o_0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"więc należy zmienić znaczenie słowa ''bronić''. czyli Wy , politolodzy bronicie teoretycznie, a terroryści sa zacofani jeszcze i zamiast teoretyzować działają? " Ale ale... tu nie jest mowa o wszystkich politologiach, a osobach zatrudnionych w szeroko pojętym sektorze bezpieczeństwa i obrony. Co ty myślisz, że taki żołnierz to ma być wysłany, dajmy na to, na misję stabilizacyjną (współczesna forma "frontu") to jest kozak co dasz mu karabin i będzie strzelał do ludzi? Trzeba gościa uzbroić, wyszkolić, zapewnić wyżywienie i sprawić aby wrócił. Aby to wszystko było możliwe potrzebna jest masa ludzi (np. po politologii), którzy znają się np. przepisach odnośnie zamówień publicznych, na administrowaniu całym tym mechanizmem aby działał i był naoliwiony. ... Że nie wspomnę o tym, że ktoś musi przygotowywać informacje dla opinii publicznej, dla zwierzchników politycznych, dla sojuszników. Myślisz, że wojna to tylko strzelanie? :) "mógłbym funkcjonowac bez kafe. pewnie nawet wydajniej " Przydało by się abyś zastosował to życiu i to od dziś :). "to namiastka praktyki , która tak ochoczo przywołujesz masz ( wedle swoich przekonań) doać o bezpieczeństwo ludzi , więc jak chcesz tego dokonać nie znając obiektu ,którego masz bronić? " Hę? Studenci to ma być namiastka praktyki? Jak mam tego dokonać nie znając.... studentów, czyli ogólnie rzecz ujmując ludzi, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×