Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

megus

Płacicie kaucję w przedszkolu?

Polecane posty

Przedszkole, do którego zapisałam dziecko wymaga wpłaty 350 zł kaucji - czy wy też macie taką opłatę? Ile u was wynosi dzienna stawka żywieniowa i za ile posiłków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otóż..
Kaucję, czy partycypację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie kaucję tytułem zabezpieczenia opłat za korzystanie z przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otóż..
Pierwsze słyszę, ale rozumiem, że ta kaucja jest zwrotna przy ukończeniu przedszkola, jeśli z płatnością będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopae
płacę tylko kaucje za butelki w monopolowym 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kaucja jest zwrotna ale pierwszy raz się z tym spotkałam i dlatego was zapytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za debilki,ktos keidys mi powiedzial ze dzieki temu ze ejst internet wie ze na swiecie jest tylu debili :D miał racje,w koncu na kafe jest pelno niechcianych bachorow co widac po wypowiedziach co do kaucji nie slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowa ona
saleminka,jak bys byla choc troche inteligentna to bys wiedziala ze to slowa Stanislawa Lema:O a nie, ktos ci cwoku powiedział:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w prywatnym placilam 300zl BEZZWROTNEJ kaucji , normalnie jest 1000zl ale teraz 'wakacyjna promocja'. Jak szukalam miejsca dla corki w wiekszosci prywatnych placowek bylam informowana o takiej oplacie i nie wynosila ona mniej niz te 1000zl (Warszawa;-/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o Omg :)
to się nazywywa WPISOWE i jest bezzwrotne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o Omg :)
ja placiłam wpisowego 300zł,a w tej chwili jest już 500zł, przedszkole NIEPUBLICZNE czyli prawie jak prywatne, jedzenie to 10zł na dzień,czesne 500zł. ale mamy bardzo bogaty plan zajęć.a dzieciaki w wakacje cosdziennie mają coś,także moze i cena wysoka ale sięoplaca za takie przedszkole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest przedszkole niepubliczne tzn prowadzi je fundacja ale na państwowych zasadach i z dofinansowaniem. Nie ma wpisowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A prawda jest taka, że...
No ... nie wiem, czy jest coś takiego, jak BEZZWROTNA kaucja. Dla mnie kaucja to zastaw, tzn. coś za coś, musi zaistnieć materialna wymiana na pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest taka kaucja nawet w prywatnym żłobku - 1000 zł :o niby z tej kasy na dzień dziecka jest robiony festyn i zabawa w karnawale. Tylko że moje dziecko w styczniu nie będzie maiło nawet roku więc chyba za wiele nie skorzysta z tych atrakcji :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nieźle tysiąc zł razy ileś tam dzieci to ogromna suma nawet, jak na taki festyn :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

W przedszkolach prywatnych są opłaty wpisowe, my w Fair Play w Tarnowie płaciliśmy ostatnio 350 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×