Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość babcia to ja

wnuczka 17 mcy pije tylko soki dla dzieci

Polecane posty

Gość babcia to ja

zero mleka,kaszek,budyni, herbatę jedynie od wielkiegio święta i to musi być naprawde zimno na dworze:) same soki z bobo cośtam:D jak jest z waszymi dzieciaczkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co jej bydyń czy herbata? soki sa o wiele zdrowsze, oczywiscie robione w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z bobo coś tam, to już nie domowe mój mały ma 18 miesięcy, pije kompoty różnego rodzaju, wodę i czasem granulowaną herbatę melisa jabłko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia to ja
pytam sie czy inne dzieci maja podobnie:) troche mnie martwi ,że żyje:) tylko na samych sokach:D , ale jak uważacie ,że jest okej to nie mam sie czym przejmować:D uff:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z bobo coś tam, to już nie domowy wyrób mój mały ma 18 miesięcy i pije kompoty różnego rodzaju, wodę i czasem herbatę granulowaną melisa z jabłkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia to ja
o samej wodzie czy tych granulowanych herbatkach nie ma mowy:D nie ruszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś sie kafe pierniczy nie no na samych sokach ot nie jest dobrze ja napisałam tylko o budyniu i piciu, ale oczywiscie powinen jeść duzo wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia to ja
dobre to ,że lubi pomidorową , rosołek i inne zupki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knckds
a babcia się już wtraca tam gdzie nie trza. to nie twoje dziecko wiec pozwol, ze rodzice karmia je sobie czym chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia to ja
wiesz , je normalnie tylko o te picie mi chodzi, czy sobie nie spsuje żolądka tymi samymi sokami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia dunham
moja corka-18 mcy pije sporo wody i czasem, ale zadko, kompoty. Same bobo soki? Tozto sam cukier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia to ja
knckds - babcia sie nie wtrąca , ale chyba ma prawo sie pomartwić i zapytać mądrzejszych od siebie o radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no żołądek jak żółądek, ale powinien też coś naturalnego pić, ale skoro nie chce to nie wmusisz a moze tak sok z marchewki i jabłka zrobić w domu, moze wypije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia to ja
Tozto sam cukier :D no niby pisze ,ze bez cukru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zróbcie mu sok domowy i wlejcie do butelki po tym ze sklepu, moze wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia to ja
asiamt - i owszem , ale czy własnej czy nie własnej roboty to ciągle sok:D po za tym fantastyczne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co z tego, że sok jak jest naturalny, to nie szkodzi a kompot to coś innego, też owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia to ja
zróbcie mu sok domowy i wlejcie do butelki po tym ze sklepu, moze wtedy? ona pije kompoty i to co sami zrobimy nie musimy sie uciekać do podmianek:D tyle ,że poza ty nic innego nie ruszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jest dobrego w herbacoe czarnej? tylko wypłukuje żelazo, po co ją podawać, to nie dorosły człek jeszcze, ze największe g.... wypije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie ..Moja mala zaczela kaszki jesc w wieku 15 miesiecy a teraz ma 18...Dziecia wszystko sie zmienia ,wkoncu i soki ja znudza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia to ja
okej, czyli nie ma co się przejmowac , taka jej uroda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kobieto, szukasz problemu, którego nie ma skoro pije kompoty i soki, to o co chodzi? bo już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia to ja
dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeste podawanie sokow jest
niezdrowe.Nawet yych robioncy w domu. Moj syn rzadko pije herbate, a jak juz do gorzka. Pije duzo wody niegazowanej i raz dziennie sok, ale nigdy nie jest tak,z eby saczyl sok calymi dniami, bo to jets po prostu niezdrowe. Rowniez dla zabkow. Na sniadanie pije normalne mleko (juz od dawna) i jogurty pitne, ale gdy chce mu sie pic najlepiej napije sie wzykla woda, z czego bardzo sie ciesze, ze bo jest najzdrowsza. Budynie czasem je, jogurty tez, zreszta wszystko je normalnie. Ma 2 latka i jego menu jest w zasadzie niezmienione odkad mial 18 miesiecy, bo juz wtedy jadl normalnie wszystko, normalne obiady itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia to ja
asiamt - po prostu pytam bo nie wiem , za "moich czasów":D było inaczej , teraz się ździebko pozmieniało dlatego pytam młodsze pokolenie jak to jest. No pa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezdrowe to jest picie coli i kolorowych "soczków" np. Jupi a, że chwilowo popije soki i tylko soki to nic jej sie nie stanie woda też sama w sobie, bez dodatków jest dla organizmu"za rzadka", po prostu przelatuje nie zatrzymując się nigdzie, a gdy coś do niej dodasz (chociaz odrobinę), to już stanowi napój, który zostanie "dłużeJ, nie wiem jak to wytłumaczyć, ale mam w rodzinie sportowca i miałam wykład na temat wody do picia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech rodzice robią co chcą :) Mój ma 6 lat i pije tylko wodę mineralną,mleko oraz soki/kompoty domowej roboty. Nie widzę w tym żadnego problemu ;) Kaszki i budyniu nie je bo nie lubi.....i dobrze bo słodkie te cholerstwo jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeste podawanie sokow jest
Asiamit - wiesz, ogolnie lubie cie czytac i piszesz zwykle z sensem, ale dzis to piszesz takie bzdury, ze az czlowiek nie wie czy sie smiac czy plakac :o Daj da przeczytania swoj post pierwszemy lepszy stomatologowi i pediatrze, a zobaczymy czy beda miec takie samo zdanie na ten temat/ "woda też sama w sobie, bez dodatków jest dla organizmu"za rzadka", po prostu przelatuje nie zatrzymując się nigdzie, a gdy coś do niej dodasz (chociaz odrobinę), to już stanowi napój" normalnie szok, ze w XXI wieky ludzie maja takie zdanie...:o Bez obrazy kolezanko, ale naprawde pomysl czasem zanim zaczniesz cos pisac. Rozumiem, ze nie musisz sie ze mna zgadzac, ale przynajmniej nie pisz taki glupot :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×