Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
k4r0lc14

Wybielanie zębów - KRAKÓW

Polecane posty

Gość Indilla74
Witam . Ja wybielałam zęby w krakowie w Stomatologii Cichoń . wybielanie miałam metodą Beyond . Co moge jeszcze powiedzieć ?Przede wszystkim do takiego zabiegu wszytskie zeby musisz mieć wyleczone . Nie możesz mieć żadnych ubytków.Co do samego gabinetu , to ja tu chodzę jakieś 7 lat . Ogromnym plusem są tu oczywiście stomatolodzy z bogatym doświadczeniem . Poza tym krótki czas oczekiwania na wizytę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DernireDanse
Również wybielałam zęby w Stomatologii cichoń i płaciłam jakos 1000 zł . I już moge powiedziec ,ze na dobra sprawę jest to najbardziej chyba przystępna cena z gabinetów krakowskich ;) Tylko najpierw trzeba mieć wyleczone wszytskie zęby by zrobić wybielanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie warto jest wybeilić u stomatologa. Porównałam sobie efekty wybielania u lekarza a efekty jakie daja pasty wybielające i jest spory. Wybielałam przed ślubem, prawie 2 lata temu i bardzo mnie cieszy to, że efekt jeszcze się trzyma. Zorientujcie się kiedy wolne terminy na wybielanie ma doktor Ziętek: http://www.zietekclinic.com/uslugi/wybielanie-zebow-krakow/ Specjalizuje się w stomatologii estetycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka4554
Polecam gabinet dentystyczny VillaDentica w Krakowie, ponieważ używają najnowocześniejszych metod, jeśli chodzi o wybielanie zębów. Dodatkowo też przygotują Twoje zęby, bo muszą być wyleczone, aby mogły być wybielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam w Enemedzie, polecam. I wybielanie i piaskowanie i regularne wizyty kontrolne. Pracują na bardzo dobrym sprzęcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pakiet w LuxMed i mamy tutaj stomatologa i powiem Wam ze chętnie chodze do stomatologa. Dla mnie to naprawdę bardzo fajne miejsce i co ważne nie czekam na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam wybielanie w klinice Luxdentica na Ruczaju, znajoma mi poleciła to miejsce, zaufałam jej w pełni, bo ma naprawdę piękny uśmiech :) Nie żałuję, bo efekt jest spektakularny, uwielbiam mój biały "hollywood smile";) :) +100 do pewności siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co ja korzystam z pakietu w LuxMed jesli chodzi o stomatologie i bardzo sobie chwalę. Wiec moze spróbujesz tez w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrysiaRek
W Dent-Kraków przyjmuje miła pani stomatolog - pani Ania Kuźniar. Bardzo cenię sobie jej pomoc. Nie tylko przy wybielaniu zębów. Zawsze służy dobrą radą. Z całą pewnością polecam wizytę u pani doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adriaaaan

Jeśli wybielanie to tylko w centrum stomatologi Dentamax! Przynajmniej jak pójdziesz tam możesz mieć pewność, że efekt utrzyma się na bardzo długo a nie na chwilę w porównaniu do innych gabinetów. Podejdą do sprawy profesjonalnie przy czym nie zniszczą Ci zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Wybielałam zęby w Centrum Stomatologii Dentamax. Śmiało zadzwoń i spytaj, na pewno nie będziesz musiała jakoś długo czekać. Efekt naprawdę jest świeeetny! A wiem co mówię, bo już w paru miejscach z tego zabiegu korzystałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerka99

W sumie ja tez sie długo zastanawiałam gdzie leczyć zeby, ale jednak skoro mam pakiet w LuxMed to pozostalismy tutaj. I to był dobry krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Wybielałam w ESCLINIC na Kluczborskiej 15. Z polecenia. 

Trafiłam. Na dr Agatę Dudę. Rewelacja! Pani doktor opowiedziała mi o wszystkich możliwych metodach wybielania ( nawet tych, których w jej gabinecie nie mogłabym zrobić ). Dała wybór, pokazała możliwości i efekty, ale niczego nie obiecywała. Podejście megaPROFESJONALNE. 

Odpowiednio mnie przygotował do ewentualnego zabiegu.

Zdecydowałam się na BEYOND POLIS u dr Dudy, wiedząc że nic nie jest w stanie mi zagwarantować, bo efekt zależy od mojej kości. Jednak nigdy nie spotkałam tak wspaniałego lekarza, który jest fair wobec pacjenta.Efekt? Czasem ryzyko się opłaca ... Hollywood smile 😄

 

polecam. Sprawdźcie. ... fantastyczny gabinet, fantastyczna obsługa ... no i wszyscy zachowują się fair ... co rzadko się zdarza 😞🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majjj

a ja wybielałam  sama, w domu, kupiłam nakładki wybielajace z iWhite, w sumie to z ciekawosci przede wszystkim, no i powiem wam, ze efekt mnie zaszokował, juz pierwszych trzech aplikacjach widzialam taka roznice ze niedowierzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama na początku zastanawiałam się nad wybielaniem lampą jednak potem wybrałam sie do gabinetu i powiedzieli mi, ze raczej powinnam zdecydować się na wybielanie nakładkowe. Tak wiec nie kwestinowałam zaleceń stomatologa i postanowiłam wybrać się właśnie na wybielanie nakładkowe. Jestem zadowolona 🙂 Zęby o wiele bielsze udało mi się uzyskać kilkanaście odcieni na plus. Poza tym bałam się nadwrazliwości, ale jej nie miałam.

Zęby wybielałam w Krakowie w tym gabinecie:

https://studiose.med.pl/nasze-uslugi/wybielanie-zebow/

Wcześniej próbowałam wielu domowych sposobów na wybielanie ale żaden z nich nie przyniósł takich dobrych efektów jak wybielanie właśnie w gabinecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wybielaniem zębów nalezy być ostrożnym, jeśli masz uszkodzone szkliwo, lepiej udać się najpierw na konsultację. Jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, można robić zabieg. Ja wybielałam zęby u dr Agnieszki Wójcik. Jest bardzo dokładna i podchodzi do tego bardzo ostrożnie. Ja wybielałam zęby u doktor metodą gabinetową. Wiem, że wybiela również metodą nakładkową. Śmiało polecam ją jako specjalistę w tym temacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziula

W Galerii Krakowskiej w Enelmedzie przyjmuje super stomatolog do której chodzę i pięknie mi wybieliła zęby, nazywa się Anna Jankowska, serdecznie polecam bo nic nie bolało, jak kiedyś robiłam gdzie indziej, a efekt wow, nawet sie nie spodziewałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Jak ktoś z Was ma pakiet w Lux Med to może skorzystać z możliwości dokupienia pakietu stomatologicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet Symphony

W Stomatologii Cichoń, jest jeszcze jakas druga metoda, oprócz wybielania metoda Beyond. Ja miałam jeszcze tą pierwszą. Zresztą wejdźcie sobie na stronę. Tam jest w cenniku wszystko pokazane co ile kosztuje. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybielałam zęby u dr Agnieszki Wójcik w Krakowie i byłam bardzo zadowolona. Efekt urzymuje się bardzo długo. Często ma jakies promocje w gabinecie np. pakiet wybielanie + higienizacja itp. Warto zobaczyc wczesniej na fb pod Dr W Aesthetic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rio

Godny polecenia gabinet to SteczkoDentysta.pl - również oferujące wybielanie zębów. Zawsze miła obsługa, sprawni w działaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flower

a ja wybielałam zęby w Galerii Uśmiechu metodą Prevdent. Powiem Wam, że świetna sprawa, efekty widać bardzo szybko, jest bezpieczne dla zębów, bo się na koniec dostaje takie serum na zęby, no i co mnie najbardziej ucieszyło to fakt, że biała dieta trawa tylko 48h. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei zadowolona jestem z wybielania w Stomatologii dr Cichonia - bardzo ładnie i dokładnie to robią. no i przede wszystkim teraz to ja mogę się zdrowo uśmiechać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam gabinety stomatologiczne Lux Med. Mają szeroką ofertę usług i świetnych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Mindzia pisze - wybielałam w tej stomatologii i dobrze to zrobili! kompleksowo i profesjonalnie. Także dla mnie to było git!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wybielałam metodą nakładkową w scandinavian clinic, mam piękny uśmiech jestem meeega zadowolona. Szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×