Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Cholera, dziwnie się czuję

Polecane posty

Co jakiś czas przychodzi u mnie okres, że mam w sobie cholerne napięcie. Mam nadzieję że domyślacie się o co chodzi. Nijak nie mogę się tego pozbyć, zawsze przechodzi samo po pewnym czasie a potem wraca. Teraz czuję wręcz frustrację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jak sobie z czymś takim radzą single po 30- stce? Jaaaa ale choojowe uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma wiele wspólnego, ponieważ to napięcie spowodowane totalnym brakiem życia erotycznego. Ja mam dopiero 18 lat, raz jest lepiej a raz gorzej w takich momentach, ale z racji że młody jestem to powinienem jakoś to zwalczyć. Natomiast nie wiem jak to robią 30 letni single, oni to dopiero muszą być skurrwysyńsko niewyżyci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refforma_...
Jest jeden sposób (jeśli oczywiście łączenie się w pary i przygodny seks odpada) ale jestem pewna, że go znasz. Więc w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refforma_...
Mówiąc o 30latkach masz na myśli kobiety, czy mężczyzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, frustracja seksualna Cię dopadła. Pocieszę cię, mężczyznom z wiekiem libido spada, w wieku 30 lat nie będziesz miewał aż takiego ciśnienia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaksamitkaaaa
Beliar, inni single udają, że sobie radzą, nic nie zastąpi dobrego związku i przytulanek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pomaga. Już nawet nie chodzi o sam orgazm, bo w zasadzie mi może stać prawie na okrągło i cały czas daje rade, tylko że boli po którymś razie. Chodzi bardziej o aspekt psychiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reforma, ja mówie o facetach, bo bladego pojęcia nie mam jakie uczucie towarzyszy kobietom w takich sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland, czyli powiadasz że w wieku 30 lat będę miał więcej spokoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby tak, libido na bank Ci trochę spanie, ale wiesz - każdy ma inny organizm :P Swoją drogą, wiesz, że u kobiet jest odwrotnie? :D Natura jest podła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej sytuacji niskie libido byłoby super sprawą. Wysokie wyraźnie mi nie służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refforma_...
Jest dokładnie jak napisał Moorland, u mężczyzn z wiekiem libido spada. Kobietą pewnie czują podobne, to jest taki ogólnoludzki problem :) Nie ma na to rady. No może jedynie partnerka, ale tej rozumiem nie masz.Taki los :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refforma_...
Pomyśl o jakiejś fajnej kobiecie i korzystaj z życia, kiedy jak nie teraz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, zwyaczjnie nie chce mi się kogoś poznawać, pochodzić, kombinować. Sterylizacja też nie wchodzi w grę :D Dziś znowu nie zasnę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Japonii można kupić gumową waginę, taką z automatu na monety (jak te z piłeczkami albo gumą do żucia). Tak poważnie, jest masa sposobów na podwyższenie libido, ale zaniżaniu nie słyszałam (chyba, że w przypadku nimfomanii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sobie zaraz przytrzasnę chooja w drzwiach :O 🖐️ Opowiem Wam coś przy okazji. Kiedyś odkładałem poznanie dziewczyny do czasu aż zdam prawo jazdy i zaopatrzę się w wozidełko. W zasadzie chyba motywowałem się tym, że dojazd łatwiejszy i większa niezależność. Mam jakiś czas prawko, samochód, nawet kase i jakoś nie mam zamiaru nikogo poznawać. A jak już pisałem czasem przychodzi taki okres, gdzie nie myślę o niczym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyż nie da rady... a nawet jakbym dał rady to raczej bym tego nie praktykował :D To dobre dla pedałów- samotników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×