Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urloppp

gdzie warto pojechać na urlop?

Polecane posty

Gość urloppp

Zakładając że mamy kasy tak powiedzmy do 3 tys zł, gdzie można pojechać na około tydzień czasu we dwoje? Wpisujcie propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcecie wypocząć to polecam Bieszczady, ja uwielbiam tam jeździć, spokój i cisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urloppp
Bieszczady znam i odwiedzałam już kilka razy wolałabym inne miejsce tym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że warto zaszaleć i zasponsorować sobie i najbliższej osobie jakiś wyjazd do SPA. Primavera Spa w Jastrzębiej Górze nie dość, że jest nad morzem więc przysparza to dodatkowe atrakcje plażowe, to jeszcze ma w swoich pakietach różne pakiety dla dwojga, fajne masaże (w tym czekoladowy, niesamowity :D) etc. Bardzo fajna okolica, blisko do większych miast i innych nadmorskich atrakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urloppp
666figofago - fajnie brzmi :) tylko ja mojego faceta do SPA to chyba bym wołami nie wyciągnęła ;));)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie wybierzcie sie do Wisły! Polecam Ośrodek Orion. Świetne miejsce, zaciszne w pięknym miejscu. Bardzo dobre jedzenie, także wegetariańskie. Ostatnio tam byłam z moim chłopakiem i nie żałujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet facet ma co robić w spa, zwłascza w Primaverze, jeśli lubi sport to na pewno będzie się miał wiele atrakcji. Mają siłownię, saunę, basen, dla każdej aktywnej osoby jest coś do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
SPA jest chyba faktycznie najlepszym miejscem na wypoczynek. Na Pojezierzu Brodnickim (swoją drogą - magicznym miejscu) mieści się Hotel Głęboczek gdzie prawie wszystkie zabiegi oparte są na winoterapii. Tam na pewno można skutecznie się zrelaksować, plus jest to świetne miejsce, żeby pobyć tylko we dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Primavera jest spoko zwłaszcza dlatego, ze można też po sezonie nieźle się bawić. Mają kryty basen, sporo fajnych zabiegów w spa, do tego blisko jest plaża i sporo fajnych miejsc do odwiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja proponuję pokombinować ze stroną nextur - samodzielnie zaplanujesz sobie podróż, razem z przystankami, rezerwacją miejsc i kalkulacją kosztów. Świetna sprawa, pobawisz się już na etapie planowania podróży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznjaoma112
nie wiem, gdzie pojechać, ale wiem że warto odwiedzić Park Linowy Linlandia w Pruszkowie koło Warszawy. Jest to super miejsce, park składa się z dwóch tras, które zawieszoną są między drzewami. Takie chodzenie po podniebnych szlakach to prawdziwa frajda dla dużych i małych. Pokonywanie przeszkód dostarcza wszystkim dużo wrażeń Po za tym są tam złośliwe belki, pal buszmena, tyrolki, pionowe pale i wiele wiele innych atrakcji. Tam na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Szczerze polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie nie warto? - tam gdzie są komary, można zostać pogryzionym jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam, komary mi niestraszne :) zresztą są i na nie sposoby. fajne miejsce jest w jastrzębiej górze - hotel primavera. mają swoje spa, znajdują się blisko plaży. minusów właściwie nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Junka

ja zdecydowałam się na Grecję z Coral Travel - cena bardzo dobra była, oferta w pełni się zgadzała....wszystko zapewnione i bezpieczne. Szczerze mówiąc jestem mega zadowolona z udanego wypoczynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×