Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

dejotka-> wtedy dziennie studiowałam marketing, nie prawo :P Ale spokojnie da się, ale Twoje życie to praca, nauka i uczelnia. Nic więcej. Serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Male miasto
Witam ;) po pracy i po sesji jeszcze jutro i jeden weekend dla mnie i mojej ukochanej :) mi w ciągu 11 miesięcy udało się odłożyć 15000 nie pytajcie jak :) w najlepszym miesiącu zarobiłem ok 4000 teraz nie jest tak różowo i wydatków przybywa no i będę mógł odłożyć max 12 000 rocznie bo nie wydaje mi się by udało się więcej miłego dnia wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sezon oszczędności trza zacząć
Witajcie..... Czy mogę się do was przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ujawniłam się niedawno, obserwuję od początku... Na bieżąco czytałam:) Znając forumowiczki, mogę uroczyście powitać Ciebie na Naszym forum:) Ja będę tu coraz częściej. Bo wydatków mam dużo, pieniążków mało .. to forum dla mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sezon oszczędności trza zacząć
Wsakzówki no cóż żadnych na razie nie mam.ZArabiam 3500,mąż4500 mamy dwójkę dzieci psa i mieszkanko na kredyt ,który trzea spłacać,dlatego właśnie chce się przyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heikik
ja mam problem z ciuchami,tzn.nie wiem zawsze czy co miesiac wyznaczac sobie niewielka kwote na ciuchy czy dopiero jak zaczne sie wydzierac zrobic liste i naraz kupic wieksza ilosc rzeczy np.ra lub dwa razy w roku Robilam i tak i tak i juz sama nie wiem:( teraz sie troche pogubilam i zapanowal chaos;) Idzie wiosna niedlugo ,wskoczymy w lzejsze ciuchy i buty trzeba sie zastanowic by znowu nie wydac bezmyslnie fortuny...dla dziecka jest latwiej-kupuje mu jak wyrasta i jak sie wydziera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisalliscie! dejotka zamierzam odkladac tylko ze swojej pensji, moj maz ma dzialalnosc wlasna i jego kasa idzie w calosci na budowe domu. zamierzamy na wiosne ruszyc porzadnie z wykonczeniami i moze wprowadzimy sie na Boze Narodzenie. wiem wstyd, ze z mojej wyplaty, ktora nie jest mala odkladam niewiele, ale zamierzam sie podciagnac i odkladac nawet po 2000 miesiecznie. a i mialam tak samo jak wy, kiedys pracowalam na pol etatu i zarabialam 800 zl i jakos mi na wszystko wystarczalo choc bylo ciezko, ale juz wtedy mialam dziecko wiec wydatki byly spore. a teraz zarabiam tyle wiecej i mam problem :O z tymi zwiazkami to jest roznie, ale moja szwagierka tez byla w zwiazku 10-letnim i rozpadl sie, byla w fatalnym stanie, miala wtedy ponad 30 lat. ale niedawno poznala fajnego faceta, sa teraz po slubie i spodziewaja sie dziecka, a zarzekala sie , ze nigdy wiecej. takie chodzenie to za dlugo, jej eks chcial sie zenic jakies 2-3 lata jak sie poznali ale ona nie chciala, bo studia itd. ja wyszlam za maz po 1,5 znajomosci, mialam wtedy 22 lata, chcialam byc dlugo singielka ale tak mnie piorun strzelil, ze zapomnialam o wczesniejszych postanowieniach :D moze dobrze :D sklep gdzie pracuje moja mama ma nic nie mowiaca nazwe, ale ciuchy sa dobrych firm, polskich i zagranicznych. ja najbardziej lubie bluzki z firmy atut, maja super wzory i kolory, bo po wielu praniach nic im nie jest wiec wystarcza mi tez na wiecej dzieci :) skonczylam dzis godzine wczesniej i mialam pokuse aby wstapic do galerii do mojego ulubionego top secret ale odparlam pokuse i wrocilam poslusznie do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos studiow ja po 3-letnim koledzu studiowalam zaocznie przez 2 lata w krakowie i czesne co miesiac kosztowalo mnie 2600, nawet nie lizce wszystkich kserowek, nocleow, biletow itd. natomiast po magistrze dostalam super podwyzke cale 100 zl :O smutne jest to, ze nawet po skonczeniu prawa (przeciez to trudny i prestizowy kierunek) jest problem ze znalezieniem pracy :( heikik ja ciuchy kupuje wg planu. kupujac ciuchy zawsze mysle z czym to sie da polaczyc. kupuje tez ciuchy w klasycznych fasonach, bo one rzadko wychodza z mody. potem miksuje w roznych zestawach i wychodzi zawsze cos nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heikik
tez lubie klasyke Na wiosne i lato zrobie sobie liste Potem tak samo jesien-zima I lepiej miec mniej,alkonkretne rzeczy I tak jak tos napisal ja tez nie lubie wyprzedarzy w galeriach Omijam je szerokim lukiem Wypychaja z magazynow co sie da Ceny niby ok,ale ja tak nie lubie I te tlumy I kupuje sie wtedy bo jest taniej i niby super okazja A potem takie byle co zalega na dnie szafy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Mloda 2012
Ja też nie korzystam z wyprzedaży kuszą wszystkim czym się tylko da a potem okazuję się w domu ile kupiliśmy tak naprawdę nie potrzebnych rzeczy. Wolę kupić rzeczy którę pasują i do pracy i na wyjścię ze znajomymi i na obiad rodzinny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Mloda 2012
Nareszcie dostałam wypłatę , poszłam od razu za waszymi radami pierwsze co zrobiłam to przelałam to co miesiąc odkładam od razu na konto oszczędnościowe. Aby myślała że tych pieniędzy w ogóle nie miałam na koncie :) zapłaciłam rachunek za prąd, i czekam na kolejne rachunki :) Mam nadzieję że luty szybciej minie w oczekiwaniu na kolejną wypłatę niż styczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa! Ukazało się świetne ogłoszenie, na stronie Up mojego, i jest tam podany numer telefony oraz mail... Jak myslicie, co najlepiej zrobić? Może pójść osobiście z CV i listem? Wysyłanie nic nie daje na moje oko.. Nie będę za bardzo namolna:( ? Skoro jest podany mail....ale i telefon! Powiedzcie, doświadczone i doświadczeni w poszukiwaniu pracy, co najlepiej zrobić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Mloda 2012
Wyślij mail z załączonym cv i listem motywacyjnym. A po 3 dniach od wysłania możesz zadzwonić lub przejść się osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXCANTR
Ja oszczędzam tak: Jak uzbieram kilka stówek ,biore worek, łopatę, iidę do ogródka i zakopuję w różnych miejscach... Mam cały skomplikowany system szukania tych pieniędzy,rzadko udaje mi sie odszukać,częściej odpuszczam sobie. W ten sposób udało mi sie juz zakopać około 200000 Marze o nowej bryce, ale problem tkwi w tym,że nie wiem jak znaleźć na nią kasę. Cały czas pracuję nad tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Mloda 2012
XXXCANTR Powodzenia w szukaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Mloda 2012
dejotka A jaka to praca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z doświadczenia Ci powiem, że lepiej iść z CV, tym bardziej jeśli jesteś wygadana i nie boisz się kontaktów z ludźmi. W 80% dostawałam pracę idąc osobiście. Chyba, że w CV masz ładne, przyjazne zdjęcie a Twój list motywacyjny się wyróżnia. Przez pół roku prowadziłam rekrutacje więc mniej więcej wiem na co patrzą i co wymagają pracodawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Male miasto
dziś doładowałem konto za 100 złotych + 15 % gratis czyli 115 złotych na pół roku mam nadzieje że uda mi się zmieścić w tym limicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dziewczyny, mam wrażenie, że najlepiej pójść osobiście. Jest to małe miasto, odpowiedzi na ogłoszenie nie będzie wiele..ale pewnie około 20. Tym bardziej, że jest przez UP ... to może nawet więcej osób. Powiedzcie mi, do kogo udać się właściwie w tej firmie? ''osoby odpowiedzialnej za zatrudnienie'' ? Praca zwykła, biurowa, faktury, utrzymywanie klienta, odbieranie telefonów, składanie zamówień. Pasowałoby mi to:) Dałabym się za taką pracę pokroić.. To warte uwagi ogłoszenie. W moim mieście jest ich bardzo mało. Teraz sesja trwa, może nie będzie dużego az tak zainteresowania ... licze na to. Dobry dojazd mam. Potrzebuję takiego doświadczenia. najchętniej na resztę studiów bym się w czymś takim zahaczyła:) Zdecydowanie :) Mało jest takich ogłoszeń u mnie w mieście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Male miasto => oj, chyba kiepska metoda. Jak widze za dużo kasy na koncie to puszczają mi hamulce i działam nierozsądnie (w przypadku telefonu komórkowego). Dziś wysłałam dwa sms w Loterii Radiowej. .. (chyba skończe z tym) Robię to rzadko, ale niestety bez efektu;D Może na jednego sms w miesiącu sobie pozwolę...dotąd w sumie rzadko wywyłałam również.. dziś mnie tak poniosło.. (niedawno miałam doładowanie:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XXXCANTR => może ktoś znalazł Twoje oszczędności przed Tobą?:D Preferuję lokaty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la-lyla Poród "na śpiocha"-też ciągle czekam na taką mozliwość heheh Też jestem straszna panikara i wiem że jak przyjdzie mi kiedys rodzić to poproszę wtedy o końską dawkę znieczulenia w kręgosłup:-) dusigroszka Ograniczysz się z zakupami odzieżowymi to kredyt spłacisz w mig,przypilnujemy Cię tu;-) A zresztą kto wie dusigroszka, dziś zarabiasz 1400 a za miesiac być może 4 tysiaczki??? Wtedy taki kredycik spłacisz z 2 wypłat:-) Czego Ci ( a przy okazji sobie hehe) życzę!:-) dejotka Też jestem psiara. Dwa psy- jeden przybłeda, drugi ze schroniska. Taka za mnie Violetta villas:-) Małe miasto, Odłożyłes 15 tysiaczków w 11 miesiecy i mamy nie pytać jak to zrobiłeś??? A właśnie że pytamy!! Mów nam tu S Z Y B C I U TK O!!już, już!! :-) sezon oszczednosci, Pewnie że można dołaczyć. Mamy kryzys więc uważam że jest to nawet konieczne:-) Trzeba odkłądać kasę na chude lata, nie ma żartów.. Zresztą dziewczyny widzę że Cie już zaprosiły i ugościły..:-)Herbatka z biedronki była?:-) heikik Ja odradzam kupowanie ciuchów co miesiąc. Wydasz kupe kasy bo zawsze coś wypatrzysz nowego. Lepiej odwiedzać centra handlowe raz na 3 miesiące a najlepiej to robić wieksze zakupy wiosenno-letnie a potem jesienno -zimowe Scarletta Jakoś mnie nie dziwi że szwagierka rozstała się po 10 latach..:-) Zauważyłam, że takie długaśne zwiazki najczęsciej się rozpadają i nie dochodzi do slubu po tylu latach, albo odrwotnie- jest slub, ale i po roku rozwód... Ty miałaś 22 lata faktycznie niewiele ale powiem Ci że z pespektywy czasu to Ci zazdroszczę. Młoda kobieta, odchowane dziecko, dom -no i super,prawidłowo! Zresztą kiedys oglądałam fajny reportaż o kobietach w ciązy w róznym wieku. Od nastolatki po 40 takę. I wiecie co? Wszystkie te kobiety zgodnie mówiły że nie są tak naprawdę gotowe na to dziecko, że się boją, że boją się zmian w swoim życiu po urodzeniu dziecka.Były pełne obaw. Wniosek był taki z tego reportażu, że nikgy nie ma tak naprawdę odpowiedniego czasu na założenie rodziny, że czekanie latami nic nie zmienia bo tak naprawde to zawsze będzie towarzyszył strach rpzed zmianą dotychczasowego życia nieważne czy masz 16 lat czy 30... dejotka Koniecznie CV zanieś osobiscie!! Telefon czy mail tylko w przypadku jak nie mamy podanego adresu firmy. Powodzenia!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszczędna => hahaha już widzę to, ''dziękujemy za CV, ale na tym stanowisku będzie pracowała moja siostrzenica'' :D albo, że już nieaktualne:D dzień po ukazaniu ogłoszenia, hehe Zobaczymy, postaram się pójśc jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Fajnie by było gdybyśmy tu dzialiły się między sobą informacjami na temat tanich a dobrej jakości produktów które naprawdę warto kupić i się przy okazji nie roczarować... Dla "swieżynek" - to co warto kupić: -Agent Max- podróba domestosa z Biedronki 3,90 za liter a żadna różnica -CLER-mleczko do czyszczenia z biedronki, podróba Cifa za jakieś 4 zł -różowe żylety dla dam z biedronki sztuk 10 za 3,90 zł -podpaski z biedronki cieniutki ponoc super- ja wypróbuję w tym miesiącu, to potwierdzę:-) O tych rzeczach dowiedziałam się właśnie od Was i od tego czasu reguralnie kupuję:-) Co tam jeszcze polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejotka Pozytywne myślenie- włącz natychmiast!!:-) Będzie dobrze, jak nie ta to następna:-) Ważne też dejotka żeby nie być zdesperowanym na rozmowie kwalifikacyjnej bo to bardzo odstrasza pracodawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bububula
jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
zsawsze ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
10 dni do wyplaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×