Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

Gość oszczedna z przymusu
o mamma mia, ale mamy stos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! szampon za 30 zl rowniez mnie zbulwersowal ;) piszecie o ulgach, ja tez standardowo internet i ulga na dziecko (jedno), ale ta ulga zawsze jak i inne moje np. premie idzie do budowy, czyli na konto oszczednosciowe. 1 % podatku przekazuje na synka mojej kolezanki z koledzu, ktory ma genetyczna chorobe zyl i trzeba kasy na leczenie. wszystkich z mojej rodziny namowilam na to i nawet w pracy wywiesilam karteczke, mam nadzieje, ze im to pomoze :) bylam w kosciele, maz mnie wkurzyl na dzien dobry i zrobilam zakupy w spozywczaku ale nie pytajcie za ile, bo na stos nie chce isc :( dzis post, zachowujecie? bo ja tak, no i jeszcze obiecalam sobie calkowita rezygnacje ze slodyczy i innych przegryzek, ktore sa zbedne, mysle jeszcze nad powstrzymaniem sie od zakupow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miraculum............
co to za szampon? dziala on cuda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
scarletta-> ja podobnie :), zachowuję dzisiaj post. Jestem już głodna jak mloda wilczyca- wypilam tylko jogurt pitny o 12.30 planuje 1 posilek. Bo kosciol nakazuje 2 razy lekki posilek i 1 do syta. Chyba umre :P juz teraz mnie ssie w żołędziu. ja ograniczam korzystanie z internetu- więc rzadziej będę się tutaj pojawiać, tv. Slodyczy i tak juz nie jem. Ze szmatami może być ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szampon CECE MED na wypadanie kłaków:) cudownie pachnie, jest wydajny, ale stosuję go dopiero kilka dni więc nie powiem nic o jego skuteczności. Ale czytałam recenzje i były dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisałam na początku...
ja dziś póki co jogurt nat i drożdżówkę z serem i drugi posiłek dopiero ok 19.00 i też lekki na sklepy jednak dziś nie idę, dopiero po wypłacie, po pracy musze tylko szybko do rossmana skoczyć po paste do zębów i płyn do płukania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miraculum............
ciekawia mnie szampony dlatego zapytalam:) gdzie go kupilas,w aptece? ja testowalam juz sporo z apteki-vichy czerwony byl niezly,lubie klorane-ma mnostwo rodzajow svr-na problemy skory glowy...ale i tak dalej testuje,bo klaki marne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szampon jest w Rossmannie i Super Pharm. W podobnej cenie. Jest ich cała seria. Ja też już próbowałam wszystkiego i najlepiej było po szamponie revlon przeciw wypadaniu i ampulkach biolage,ale razem kosztują ok. 150-200zł i już mi sie odechciało ich stosowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny 🖐️ co do szamponów , mam zakupiony Neril ( przeciw wypadaniu włosów i na porost nowych ) jeszcze go nie stosowałam bo chce zuzyc szampony , które mam w domu ( projekt denko ) Szampon ma różne opinie wiele pozytywnych i trochę negatywnych . W aptece kosztuje ok 20zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna - cena jeszcze ujdzie, chyba tez sie rozgladne za czyms takim ale na pewno kupie jakies suplementy na wiosne. w zimie lykalam vigor i rzeczywiscie mialam wigor :D ja juz mysle o kolacji, zrobie paste z makreli, sera bialego i cebulki. juz mnie mala morduje, zebym zaczela robic :) a tymczasem kawka a ona sprzatanie, bo tak nagrandzila w 5 minut, ze szoook!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pali a musi oszczędzać
Hey towarzystwo Ja ze swojej strony moge polecić suplementy- tabletki drożdżowe dromin lub zwykłą belisse oba preparaty brałam i na włosy dały czadu.dromin brałam ze względu na cerę jako nastolatka to podziałało na włosy-bylam zła bo kudły mam gęste, a belisse brałam jak włosy mi wypadały bo nie jadłam kudlow mam tyle ze moge sie podzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarletta ja jak narazie biorę HumaVit i jeszcze go ze dwa miesiące będę brać bo w opakowaniu 250 tabletek. Vigor brałam i efekty były odwrotne czułam się senna , zmęczona kręciło mi sie w głowie , wymiotowałam i omdlewałam.....nie wiem może te tabletki były dla mnie za mocne , wiem jedno już nigdy vigoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pali a musi oszczędzać a po jakim czasie zauważyłaś poprawę włosów ( gęstość ) podziel się , podziel sie bo ja mam 5 na krzyż 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pali a musi oszczędzać
Przy belissie bardzo szybko bo chyba juz po miesiącu wiem ze nie dokonczylam opakowania i miałam pełno "antenek" na głowie.a dromin był dawno ale wydaje mi sie ze też szybko bo tego sporo sie lykalo ja brałam połowę dawki bo nie bylo mnie stać na cerę i paznokcie nic mi to nie dalo za to włosy jak lew grzywę miałam.zresztą do dziś mam zwłaszcza po wysuszeniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka ja biore ten humavit jakies 2 tygodnie , narazie nie widze spektakularnych efektów , jedynie to mam wrażenie , że włosy wyglądaja nieco zdrowiej. ja biore 6 tabletek dziennie. Myślisz , że cos by sie stało jakbym dokupiła sobie jeszcze tą belisse i brała razem z humavitem ? Moje włosy sa naprawdę w opłakanym stanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miraculum............
no wlasnie,ja mam pelno nowych antenek po merz special Biore juz drugie opakowanie Jest drogi ale kupuje duzo taniej w necie Klaki slabe i z problemami skornymi ale po merz przynajmniej nie wypadaja,wlasciwie wogole:) a pazury mam po tym takie ze chodze podrapana;) wczoraj je chcialam obciac obcinakiem i stawily opor;) przymomnialo mi sie-szampon rewalid na wypadanie tez polecam a ten cece med obejrze sobie w rossmanie badz superpharmie-dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pali a musi oszczędzać
Pomimo tego ze jestem niedoszłą farmaceutka to nie wiem co ma w składzie humavit.belissa ma dość dobry skład i nie laczylabym tego chyba ze chcesz wyposrodkowac dawkę nó ale do tego trzeba porównać składy.z tego co kojarzę to chyba jest też belissa specjalnie na włosy to moze ta byłaby lepsza, mi pomogła ta najzwyklejsza a włosy leciały garściami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko:) Ja z Belissy również jestem zadowolona,biorę już 2raz po 2 opakowania i jest zmiana. Ja mam dużo włosów, ale cienkich i robią mi sie zakola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pali a musi oszczędzać
La lyla to sie nazywa uczesanie na myszkę miki a nie jakieś zakola:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pali skład drożdze piwne , skrobia ziemniaczana , fosforan triwapniowy , ekstrakt skrzypu polnego , ekstrakt pokrzywowy ja mam nie dość , że mało włosów to jeszcze cieniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pali a musi oszczędzać
To ja bym brała połowę dawki tego i belissy bo za mocno się zdubluje skrzyp a nadmiar ziół również może szkodzić.ostrożności nigdy dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pali a musi oszczędzać
Nie ma za co aha jeszcze nafta kosmetyczna na włosy jest genialna bardzo wzmacnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam właśhnie straszne włosy po nafcie , stosowałam taka kuracje . Stosowałam również jajko na włosy tragedia jednym słowem. Najlepiej jeszcze to po waxie jest reszta to włosy jak druty pomimo odżywki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pali a musi oszczędzać
Zmotywowana a co ci sie dzieje po nafcie? Fakt ze włosy sie ciężej rozczesuja i są jakby sztywne ale mozna sie przemeczyc myślę, no chyba ze o coś innego chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dromin bralam kiedys ze wzgledu na cere ale bylo gorzej, wiec odstawilam a belisse bralam krotko, wiec nie wiem jak dzialala ale chyba ja kupie albo te merz. trza zadbac jeszcze przed wiosna, bo na efekty dlugo sie czeka :( czytalam kiedys, ze zwiazek, ktory jest w wielu kremach paraffinum liquidum jest zapychajacy i trzeba go unikac a w moich 2 ulubionych kremach, ktore swietnie na mnie dzialaja i sa tanie jesty w skladzie na 2 pozycji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pali a musi oszczędzać
Scarletto to co piszesz to po prostu parafina ciekła składnik wielu leczniczych maści i najlepszych masek do regeneracji stóp i dłoni.na twarz bym unikała ale nie popadajmy w paranoję.jest dobra jeśli chodzi o kremy zimowe i jak skóra nie ma widocznie otwartych porów skóry to nic złego sie nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pali nie chcą sie rozczesać , normalnie sobie je wyrywam , sztywne jak druty , plączą się strasznie , w ogóle sie nie układaja i na drugi dzień do mycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pali no wlasnie, a jeden z tych ulubionych moich kremow jest do twarzy ale po prostu go uwielbiam :( panna to moze jakas mgielka ulatwiajaca rozczesywanie? czytalam, ze dobrze jest nalozyc odzywke na suche wlosy przed myciem wtedy sie nie placza i latwo sie rozczesuja, moze sprobuj tego. i jeszcze wam sie przyznam, ze kupilam spray do wlosow chroniacy przed wysoka temp. za 45 zl.!!! juz widze ten stos dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×