Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

pisalam na poczatku topiku i jak tak dalej pojdzie to trzeba bedzie zalozyc nowy, bo tu nie da sie normalnie pogadac od paru dni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisałam na początku topiku
dejotka -- moje hobby nie wymaga NAKŁADÓW FINANSOWYCH :) więc o nim nie piszę, bo temat dot. pieniędzy nie hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam propozycje
siedzą te ascetki na tym topiku, podczytują i na kalkulatorze nas podliczaja a potem im puszczaja nerwy i widać jaki jest tego efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejotka czy Ty jestes normalna? podejrzewam, ze czegos Ci brak skoro zadne slowa do Ciebie nie trafiaja :O ledwie masz 20 lat z hakiem na karku a wypowiadasz sie tonem jakbys rozumy wszystkie pozjadala, zal :O do normalnych uzytkownikow tego tematu: ja na dzisiaj zakonczylam wypowiadanie sie na tym topiku, bo nie zamierzam wolnego czasu spedzac na pyskowkach z malolatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
dejotka-> i ja bez zlosliwosci-"mam odmienne poglady wiec mam spadac? bo nie jaram sie szmatami? zazdroszcze? zazdroszcze, ale nie zarobkow i zycia,tylko braku skrupulow. wiekszosc marek jest produkowana w Chinach. Mi tez ta mentalnosc nie odpowiada, ciuch to szczescie na chwile,nedzny sport" dlaczego wobec tego nie piszemy ze wykanczanie domu "na bostwo" to pustactwo? dlaczego nie piszemy ze branie kredytow na budowanie domow zamiast gniezdzic sie w kawalerkach to denne myslenie? dlaczego nie wzyzywamy Was od materialistek ktore poza polozeniem nowych kafelkow w mieszkaniu nie maja zadnych wyzszych celow ani zainteresowan? tytul topiku jest jak najbardziej ok. Nie jest to topiik-pt. czy uda sie wyzyc za 5 zl dziennie. Chociaz nie jestem pewna czy slowo WYZYC jest tutaj najbardziej na miejscu. Bardziej odpowiedni bylby zapewne termin -WEGETOWAC. Tak jak ktoras z pan tutaj pisala mysla przewodnia topiku bylo jak zaoszczedzic okreslona kwote miesiecznie, z gory juz zalozoną. W jaki sposob tego dokonamy -nasz sprawa jedne oszczedzaja na nie kupowaniu sniadan w pracy, na jedzeniu w kanjpach na miescie, szukamy tanszych odpowiednikow kosmetykow, niektore oszczedzaja na ciuchach... ja przyznaje sie, ze oszczedzam na wszystkim- poza wlasnie zakupami odziezowymi. I dobrze mi z tym. Zawsze odkladam tyle ile zalozylam w danym miesiacu, zawsze planuje wydatki. dziewczynym topik istnieje od wrzesnia, nowe panie ktore sie tutaj pojawily od kilku dni sieją niezdrowy zamęt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisałam na początku topiku
jeszcze raz i ostatni to napiszę tematem tego wątku nie jest, jak "za najmniej pieniędzy przeżyć i jak najwięcej oszczędzić ALE tak zarządzać pieniędzmi, żeby z KAŻDEJ WYPŁATY OSZCZĘDZIĆ JAKĄŚ CZĘŚĆ. Jak ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem to już nie mój problem. brak słów na takie zaściankowe myślenie typu " kupuję cichy, mimo że mnie na to stać to jestem pusta" "dbam o siebie tzn że jestem wymalowana lala " BRAK SŁÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pali a musi oszczędzać
A co sie kryje pod pojęciem trwałe uszczesliwiacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nawet propozycje na temat dla Was: jak nie roztrwonic calej wyplaty na ciuchy? A tak w ogole to w granicach 2 tys kupicie juz calkiem pojemna szafe. takze, jeszcze troche cierpien i wyrzeczen, odbijecie sobie, TYLE MIEJSCA, takie to podniecajace. post na poziomie gimnazjum,ale widze, ze szacunku nie uswiadcze totez i nie obdarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leati36
No bo do jasnej ciasnej przewertowalam prawie caly temat I tak w kolko: Takie a takie promocje taki a taki sweter taki albo inny tusz megapromocja na kozaki na torebki bombowe perfumy Sa tez normalne i ciekawe wypowiedzi,ale przoduja takie jw. Nijak to sie ma do prawdziwego oszczedzania ,nie mylic z ascetyzmem;) Bo np. mi do ascetki naprawde daleko I naprawde moglabym te ciuchy worami wynosic z galerii. Ale nie widze w tym sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
dejotka-> a ja mam topik dla Ciebie-> Przyklady najgorszego skąpstwa, śmieszne albo żenujące sytuacje ze sknerami.-> tam będziesz mogla się wykazac. milej zabawy. milego wieczorka, dziewczynki :). Niech małolaty się skupią na liczeniu złotowek które zaoszczedzily na batonikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam propozycje
jestem atrakcyjną dziewczyna i nie mam zamiaru chodzic w jakiś łachmanach z dyskontów i paskudnych skorzanych butach za 30 zł. nawet z ładnej dziewczyny można zrobić szarą myszkę kiedy pojdzie taka na zakupy do najtańszych sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pali a musi oszczędzać
Zmotywowana-no: p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt kto mnie zna nie nazwalby mnie malolata:) ale coz,.. jalowa dyskusja nie sprzyja nawiazywaniu znajomosci. dobralyscie sie, pasjonatki szmatek i wyraznie niepozadane tu sa inne stanowiska. dobrze, ze postanowilyscie cokolwiek odkladac, chwala wam za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pali a musi oszczędzać
Dowiem sie co to są trwale uszczesliwiacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie potępiam zadnej ze stron , kazdy ma inne priorytety , kazdy sam te pieniadze zarabia i sam decyduje na co je wyda , sam decyduje ile oszczedzi , tyle ode mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam propozycje
dejotka no nie wątpie bo ty własnie zachwujesz się jak stara zgorzkniała baba która żałuje każdej złotówki zeby czasami nie poczuc się lepiej. faceta tez sobie idealnego znalazłas nic tylko pogratulować 20 lat i co ty masz z zycia dziewczyno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pali a musi oszczędzać
Ja znam takie brzydkie powiedzenie ale prawdziwe "chuj komu do domu jak chalpa nie jego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małe miasto
Witam po długiej przerwie moja kochana znów z koleżanką na piwku a ja znów sam w mieszkaniu siedzę wyszło na to że całe utrzymanie rachunki jedzenie wszystko na mojej głowie każdy przychodzi do mnie tylko po pieniądze a ja pożyczam po 50/100 złotych niedługo chyba zacznę % brać to i może się dorobię wydatki wydatki ciągłe wydatki może trochę mniej niż zakładałem udaje się wydać ale i tak muszę założyć ze z tych 500 alimentów nic nie zostanie dołożone Gratuluje nie paleniaaa cieszę się że ominęła mnie dyskusja na temat "powiem wam jak macie żyć" Weekendy mam zawalone od 7 do 19.30 jestem w drodze na uczelnie na wykładach a późnij wracam do tego praca 5 dni w tygodniu na szczęście tylko w marcu i kwietniu tylko 4 dni wolnego chyba czas myśleć o emigracji oszczędności wymienić na funty i jechać lecieć bóg wie co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
to troche tak jakbysmy my- fanki odziezy zwane rowniez "pustymi lalami ktore brak urody rekompensują sobie nowymi szmatkami" przez kilkanascie kolejnych postów obrzucały błotem te dziewczyny, które kupują nowe meble do salonu, firaneczki do kuchni, które zainwestowaly w parkiet- pytanie- po co nam ciuch z sieciowki jest troche jak pytanie po co komu parkiet skoro taniej bedzie polozyc panele 19,99 m2.. :P :P :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to cos co wniesie na dluzej radosc do Twojego zycia. przeciwienstwem sa np. ciuchy. ktore nudza sie najpozniej po drugim zalozeniu:p malolata, ale mam wrazenie, ze dojrzalsza od kilku z was. wiek to nie zawsze gwarant dojrzalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
dejotka-> jak jestes taka dojrzala to nie wiem co jeszcze robisz u boku swojego faceta :P, o ktorym glosno juz na kilku topikach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
dejotka-> jak jestes taka dojrzala to nie wiem co jeszcze robisz u boku swojego faceta :P, o ktorym glosno juz na kilku topikach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
ta. to bylo zlosliwe. W koncu nie moglam pozostac dluzna dejotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
Scarletta 🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
scarletta-> w ramach "sztamy"... chodzmy razem na zakupy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pali a musi oszczędzać
Dejotko podaj przykład bo naprawdę nie wiem co masz na myśli jest coś co cieszy całe życie lub chociaż pół? Ps ja lubię swoje ciuchy które kupiłam parę miesięcy temu a buty kocham juz drugi rok: D Małe miasto dzięki ale trzymajcie jeszcze trochę kciuki tak na wszelki wypadek: D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ktorych topikach, sledzisz mnie? niedlugo zaloze watek poswiecony swojemu facetowi sknerze, pozwalam Ci tam drwic do woli. Moglabym ponasmiewac sie z Twojego doroslego zycia przy rodzicach,ale odpuszcze, bo sama jakbym nie miala wyjscia a rodzice nie chcieliby mnie wyjebac, to bym mieszkala. A moj facet? gardze nim. sam oszczedza na swoich ciuchach, a pali .. mi nie dalby nic, nawet pozyczona smieszna kwote przyjal jak oddawalam... idiota. a ja nie mniejsza,ze jeszcze go nie wykopalam,.. kiedys bylam naiwniejsza, teraz pilnie od niego sie ucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
pali a musi oszczedzac-> dejotka jest mega nietolerancyjna. Kazdy ma swoje slabosci, ona kupuje garnki, Ty puszczalas dymka a nkt nie wyzywa Cie od glupich papierosnic. Ale to pewnie dlatego ze brakuje nam dojrzalosci :D. "Dojrzale i rozsadne " kobiety pokroju werwy, dejotki i pani o nicku na L. zwymyślałoby Cie na dizen dobry za przepalanie kilku stowek miesiecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×