Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

Gość dusigrosz-ka
chcialabym zeby sie okazalo ze to juz ostatnie odziezowe zakupy w tym miesiącu. Zobazcymy... Do wyplaty 26 dni,a miesiac dlugi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dusigroszka-masz rację miesiąc dłuuugi. Ostatnie wielkie płatności mam w marcu, a potem (mam nadzieję) więcej zaoszczędzę. Mam wyrzuty sumienia,że tak mało oszczędziłam :( Muszę się zmobilizować i wystawić coś na allegro :) Może uda mi się w weekend coś podziałać. Zaaszalałam dziś i kupiłam farbę do włosów w piance w promocji w rossmannie za 16zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
tez farbowalam an likendize wlosy :D. farba rowniez z rossmana za 16 zl. W sumie to jestem zadowolona- kolor zloty szatyn, wiec zblizony do mojego naturalnego, bede mogla rzadziej farbowac, nie bedzie odrostow. z kosmetykow w tym m-cu kupilam tylko- krem, w/w farbe do wlosow i standardowo- podpaski, chusteczki, jakies platki. Takze spoko. Calosc zamknela sie w jakichs 40 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
tez farbowalam wlosy na likendzie i tez farba z Rossmana za 16 zl. Kolor jest blizony do moich naturalnych wloso- zloty szatyn, wiec nie bede musiala tak czesto farbowac bo nie bedzie widac odrostow :).. w ogole na kosmetyki w tym m-cu wydalam tylko 40 zl- w/w farba, krem i standardowo -podpaski, chusteczki,jakies platki do demakijazu. Wszystko :). nadal trzymam sie projektu-denko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
o. myslalam ze mi posta zjadlo i niepotrzebnie wstukalam podwojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wprawiona w boju
A ja przepieprzyłam 300 zł na książki, mój ulubiony nałóg :D Ale też zasiliłam świnkę zielnym banknotem, żeby nie było, że ją głodzę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Nie wiem jak daleko macie do Andrychowa, ale moja koleżanka pracuje w extra sklepie. Jest podzielony na dwie części-outlet i second hand. Strasznie się obkupiłam :) A ceny rewelacja :) Wiem,że ten topik o oszczędzaniu,ale cóż... Czasem warto zaszaleć:) Tym bardziej, że w sklepach nie ma ostatnio nic ładnego. PS.Nadal brak premii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
co kupilas, lay-la?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstyd się przyznać :) -marynarkę -4 pary butów (2xjaponki, 2x balerinki po 10zł firmy C&A) -szalik na wiosnę -3 tuniki -1 koszulę -1 pasek -3 pary okularów -kardigan I zapłaciłam 101,50zł Okulary i buty nowe z metkami. I teraz nie wiem co ubierać na siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
o matko ! to nieźle się oblowilas :) i wszystko za stoweczke :). szalenstwo :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość użeczona jak nigdy
Andrychów to nie daleko:) podaj ulice gdzie ten outlet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak się nazywa ulica,ale to ta główna. W budynku gdzie jest biedronka, a obok jest kaufland. Na I piętrze,niedawno otwarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość użeczona jak nigdy
aha spoko wiem gdzie kaufland :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczedna z przymusu
ja dzis zaoszczedzilam i upieklam sama ciasto drozdzowe z jablkami ,nie musialam nic specjalnie kupowac, wszystko mialam w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wprawiona w boju
Proszę o przepis :) Ja umiem tylko nie-drożdżowe z jabłkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lejdis:):) U nas już trochę cienko z kasą ale zakupy spożywcze zrobione. I robimy obiady z tego co mamy. Ja upiekłam ciasto marchewkowe polecam:) Tanie szybkie i pyszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczedna z przymusu
przepis mialam z internetu :) http://pychaciasta.bloog.pl/id,4321248,title,Ciasto-drozdzowe-z-kruszonka-przepis-II,index.html?ticaid=6e182 wszystkiego o polowe mniej, bo to przepis na duza blaszke, zamiast kruszonki powkladalam kawalki jablka do srodka, nie na wierzch, bo sie spala ..mniamm mniamm, jest jedna zasada: wszystko musi miec temp pokojowa, ja dodalam tartej skorki z cytryny jeszcze i troche soku nawet, wyszlo bez zakalca :D. ale to zawsze ryzyzko i po miedzy kolejnymi krokami daje na 2 h w cieplym stac to dluzej niz w przepisie, bo w zasadzie im wieksze wyrosnie tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisałam na początku topiku
hej u nawet ok. Dostałam 100 zł na urodziny, i z tego kupiłam swterek za 50 zl, a drugie 50 zł poszło na konto oszczędnościowe. niestety musiałam troszkę zmodyfikować moje konto oszczędnościowe :), spłaciłam resztę kredytu jakieś 900 zł, ( no ale już będę miała spokój i nie będę musiała płacić co miesiąc), zapłaciłam rachunek już na poczet kwietnia (240 zł), 3500 zł przelałam na aparat i OC auta (w kwietniu będę płacić)a na oszczędnościowym zostało mi 2219 zł. ( ale dokładnie stan podam jak już będę wiedziała ile mnie wyniesie ten aparat) . Do tego mamy tez mieć jakiś dodatek na święta. ogólnie to na pierdoły nie wydaję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wprawiona w boju
oszczedna z przymusu - dzięki, wkrótce wypróbuję! Mniammmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski, co z wami? Wiosna zaatakowała a wy już na zakupy poleciałyście :P:P:P Skandal skandal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
na stos! na sto! ja nie na zakupach0- bop nie mam za co :D. oszczedzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie stwierdzilam
ze ciuchy na wiosne kupie sobie jesienia w outlecie to bede miala na przyszly rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie kupilam, prawie :) bylam w tygodniu na szkoleniu w Krakowie, widzialam sie z siostrzyczka, wstapilam wprawdzie do zary, bo super szpilki sobie wypatrzylam ale nie bylo juz ani jednej pary, nawet na stronie int nie ma juz rozmiarow :( kupilam tylko krem energizujacy w douglasie :) no i chyba bede musiala ruszyc oszczednosci i kupic nowy piekarnik, bo mi stary wysiadl a swieta za pasem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awangarda jest ok
swietny pomusl z kupowaniem letnich rzeczy jesienia! ja tak robie Wiec na to lato mam,a na nastepne lato kupie sobie tej jesieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
jak idzie oszczedzanie, dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest dobrze chyba , czekam za wypłata będzie lada dzień . Mam zamiar z drugiej części przelać 350 zl zobaczymy. a u ciebie dusi jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
a u mnie srednio w sumie... ale to dklatego ze wypadl mi niespodziewany wydatek w wysokosci 250 zl, a nie dlatego ze poszlalaam z pierdolami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w tym miesiącu wpadły dodatkowe pieniążki dlatego troszke nadrobie oszczędzanie , na szczęscie . teraz musze jak najszybciej uzbierać okolo 2,000 bo byc może wyjadę z powrotem do niemiec i muszę mieć na wyjazd i na pierwszy miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuchy! Coś was wcięło?! Ja tu codziennie zaglądam i nic nie piszecie więc se idę :P Moje oszczędzanie w pełni. Odrobiłam straty, a tu już w przyszłym tygodniu kolejna wypłata. Ale ten czas leci-starzeję się i nawet nie wiem kiedy. Kupiłam ostatnio tylko jedną bluzkę w Stradivariusie za 44,90 zł :P I myślałam nad nią dobre 2h. Stałam się skąpiradłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
16 dni do wyplaty. leci ze hej :D 30 zl w portfelu niezagospodarowane. ale do konca miesiaca i do wyplaty daleko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×