Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

Gość dusigrosz-ka
zmotywowana-> ile wydalas ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUSIGROSZ-KA
ROZGRZESZAM cIE. BO NORMALNEI TYYLE KOSZTUJA SAME BUTY ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
15 dni :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczerniłam sobie nicka i wstawilam stopkę. musiałam naruszyć moje konto oszczędnościowe, tzn wyjęłam z niego na aparat, OC i spłaciłam resztę kredytu za laptopa. w czwartek planuję przelać na konto oszczędnościowe jakieś 200 - 300 zł, zależy czy wypłata będzie z premią czy bez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki:-) U mnie w piątek wypłata i na konto oszczędnosciowe pójdzie sporo więcej bo szykuje się jak co roku premia świąteczna:-) Z planu oszczędzania się nadal wywiązuję-chyba weszło mi to do krwi już na dobre :-) Teraz już nie wyobrażam sobie nie przyoszczędzić pieniędzy w każdym miesiącu....jakaś choroba???? :-) piękną wiosnę mamy dziewczynki!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie korzystałam z zadnego posrednictwa pracy zagranicznej bo za bardzo kroja na pieniadzach , nie dosc ze sie narobisz jak dziki osiol to 1/3 Ci zabiora.....najlepiej wybrac sobie male miasto turystyczne i szukac tam pracy , a wierzcie mi pracy w takich miasteczkach jest duzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczedna z przymusu
do zmotywowana- to kiedy wyjezdzasz??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczedna z przymusu
to szerokiej drogi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
zmotywowana-> dobrze ze mialas troszke oszczednosci na start :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmotywowana-obiecaj, że będziesz nas odwiedzać :) życzę powodzenia i trzymam kciuki by Ci się udało spełnić marzenia :) U mnie kiepsko z oszczędnościami ;/ dobijają mnie niespodziewane wydatki. Nic nie oszczędzę z najbliżej wypłaty a premia pewnie też będzie kiepska ;/ Ehh...ale na szczęście zamknęłam już sesję (albo dopiero) i mogę zabrać się za jakiś biznes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah nicki pomyliłam , śpie chyba jeszcze :) La-lyla OBIECUJĘ :) dusigrosz-ka tak to prawda , oszczędności się przydały , inaczej musiałabym się zapożyczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ja zaciskam pasa jak mogę bo za cel wyznaczyłam sobie otwarcie swojego biznesu. Teraz juz konkretnie wiem na co zbieram pieniądze! Po spotkaniu z moja koleżanką okazało się ze ona chętnie wejdzie ze mna w spółkę. Chcemy otworzyć sklep-hurtownią z kosmetykami ( specyficzne kosmetyki, brak konkurencji w miescie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej oszczędna kobieta -- super, że masz cel w oszczędzaniu. ja jutro wieczorem mam nadzieję, będę miała przelew wynagrodzenia. 4 kwietnia już załatwię ten aparat w końcu więc, podsumuję stan mojego konta. ale chyba szału nie będzie.. muszę dać auto do naprawy, tzn wahacz zrobić i oleje powymieniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
zmotywowana-> jak przygotowania do wyjazdu? mam andzieje ze bedziesz do Nas wpadac :) jak reszta, dziewczynek? są postrępy w oszczedzaniu? koniec miesiaca bliski- chwalić no się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przelałam trochę też i mam ok.1600zł, ale jak dostanę premię to też całą przeleję. Tylko jeszcze nie wiem ile jej będzie :) Cieszę się że mam już na wakacje odłożone :) teraz zbieram dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaktualizowałam stopkę, w tym miesiącu odłożone 200 zł. Mam dużo wydatków OC, naprawa auta, kilka planowanych zakupów ciuchowych .... więc jak mi coś zostanie to przeleję na koniec kwietnia. wydatki w tym miesiącu pewne to: * oc -- około 300 zł jedna rata (płacę z reguły w dwóch częściach) * rata --220 zł * aparat -- ok. 2300 zł * telefon -- 60-70 zł ( w tym miesiącu wyjatkowo duży rachunek się spodziewam, zawsze miałam 40 zł) * dojazd do pracy jakieś 400 zł ( w tym tydzień jestem na urlopie więc bez kosztów:) * konto oszczędnościowe -- 200 zł * zakupy ciuchowe --- X ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! DZiś dzień wypłaty a więc raporcik już gotowy!! 400 zł poszło na konto 50 zł kosmetyki- szampon elseve,podkład AA,lakier do włosów wella, podpaski bella +50% gratis 100 zł tankowanie auta na fulla 150 zł szkoła 300 zł dla mamuśki do skarboki wrzuciłam wsztsko to co zostało mi z poprzedniej wypłaty a więc ponad 30 zeta!! NO!! i elegancko! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW! Dziewczyny SUPER! Jestem waszą fanką :P Patrząc na Wasze stopki uświadamiam sobie jak bardzo jestem w tyle :) Ale motywujecie mnie! Więc dzięki dzięki :) Mam nadzieję że dotrzemy do 10 tysiaków i stwierdzimy że jesteśmy zajebiaszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la-lyla AAA dziękuję za uznanie.. ( jak to wróżbita maciej zwykł mawiać hehe) :-) A powiedz jak Ci idzie otwieranie biznesu?? Ja postanowiłam że zaryzykuję i otworzę w moim mieście sklepik. Może nie za miasiąc ale do roku czasu mam nadzieję to zrobić. Poza tym ostatnio byłam w ciucholandzie i kupiłam na wagę orginalną koszulkę za 4 zł a na allegro sprzedałam ją za 22 zł:-) Chyba zacznę polować na takie perełki bo można na tym co nieco jednak zarobić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cZEŚĆ DZIEWCZYNY Czas jakby zaczął szybciej lecieć a ja jeszcze tyle na głowie . Spakowana no prawie prawie , brakuje tylko rzeczy , które potrzebuje na codzień i spakuje je w ostatni dzień. O dziwo w tym roku lepiej mi idzie pakowanie , ostatnim razem nie mogłam dopiąć walizki teraz mam jeszcze sporo miejsca , no ale dojdzie jeszcze notebook , suszarka prostownica , malowidła moje , bielizna , jakoś to będzie. Ale wzięłam mniej ciuchów niż ostatnio ;p;p;p bo i tak nie miałam czasu ich nosić. bilet kupiony , euro kupione i o 2,000zl jestem lżejsza..... jeszcze muszę zrobić zeszłoroczne dokumenty na ksero, zdjęcia do nowych dokumentów , powrzucać troche filmów i muzyki na lapka , i spotkać sie z paroma osobami ....a dzisiaj juz sobota jeju jak ten czas leci .... We wtorek wyjeżdzam w środę jestem na miejscu a w czwartek aczynam pracę , stres jest mega , i najgorsze jest to , że juz zaczynam za wszystkimi tęsknić mimo iz jeszcze jestem na miejscu. Wczoraj miałam takiego doła , że musiałam wypić piwo , było mi mega smutno i czułam taką zajebi....stą pustkę Obym wytrzymała do tego października...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×