Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

Gość *liliann
Daj znać czy coś jakieś kiece dobre na wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaq656
liliann przeciez ty jestes gruba i sie odchudzasz z south beach. po co ty kupujesz ubrania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
a ja znow zaszalalam :P kupilam spodnie na szafie za 25 zl. nie mam do siebie sil. Liliann jak zakupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaaardzoGruba
A ty "jaq656" jesteś blondyn czy blondynka???:-)) Wg Ciebie gruby ma się nie ubierać??? Rozumiem, że ten post miał za zadanie wywołanie niemiłej dyskusji o wyższości chudych nad grubymi?? Płytkie to i tanie. Jedyna wojna jaką tutaj można wywołać to wyższość grubego portfela nad chudym i to też nie do końca, więc może szukaj taniej sensacji gdzie indziej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
bardzo gruba => piekna pointa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem skąpa :D nie kupiłam nic. Tak samo szukam kiecki na wesele, a nawet na dwa i dwa mam 8 września. Poza tym marzy mi się taka długa do kostek sukienka odcinana pod biustem ale nigdzie nie ma, poza Mango gdzie była ale nie w moim rozmiarze. Ehh... opadły mi ręce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
O, ktoś wie lepiej ode mnie czy jestem gruba :) A na SB byłam aż 2tyg i to w maju. A rozmiary na siebie mogę znaleźć, czyli aż tak gruba nie jestem ;) Mniejsza z tym. @ BaaardzoGruba Dzięki! 👄 @ dusigrosz-ka Na zakupy jadę jutro, aż się boję :) Póki co wczoraj znowu na allegro zaszalałam :O Kupiłam jakieś płyty z ćwiczeniami, co by mój tłuszcz zbijać (:D) oraz zestaw olejków Nuxe. @ la-lyla Też coś odcinanego szukam :) Tylko może nie do kostek a do kolan, lekko za kolana :) Poda mi się ten letni trend, "syreni ogon", więc będę szukała czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liliann jak znajdziesz cokolwiek daj znać gdzie. Bo mam miesiąc czasu, a ja jestem w czarnej dupie :) Dzisiaj jeszcze po pracy uderzam do innej galerii na końcowe wyprzedaże, może tam uda mi się coś znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Ja będę szukała w Złotych Tarasach w Warszawie, czyli samie sieciówki będą :) Gdybym miała więcej czasu to pewno szukałabym w Krakowie, bo na ślub tam jadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie jestem z Krakowa i tu szukam, ale kurczę... wszystko już tu znam na pamięć. Potrzebuję chyba powiewu nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Ja ostatnio z moim M. buszowałam po Factory w Modlniczce, ale tam to nie wiem czy coś na wesele by było. Bardziej skupiałam się na jakichś codziennych szmatkach. Tylko plus jest taki, że naprawdę można okazyjnie kupić :) Jak pogoda w Krakowie? U mnie jest czarno, leje, i wygląda tak jakby koniec świata miał być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
mi się akurat syrenie ogony i sukienki mgielki nie podobaja. ale jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje. to chyba zasada. mimo ze koniec m-ca i ze obkupilam się w Ziai i ze kupilam siostrze prezent urodzinowy i ze w portfelu golo i wesolo- wpadlam do Biedrony dzis :). Fajne kosmetyki w promocyjnych cenach. A jako że już z 2 tygodnie temu zrobilam listę niezbędników- robię taką zawsze z miesiecznym wypzedzeniem- toteż musialam ruszyć moje zaskórniaki i kupialm kilka rzeczy. Jak zwykle żel micelarny Tołpy, farbę garnniera- 15 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, skrzyp polny w tabletkach, i trochę innych drobiazgów.W rossmanie znów odzywke do paznokci eveline- za wszystko zaplacilam 50 zl. po wyplacie więc kupię tylko podklad eris- 15 zl i budzet na kosmetyki( 60 PLN) przekroczę tylko o piątala :D a jakie cudenka kolorowe byly w Biedrze, dziewuszki! lakieryu Bell- swietne kolory, nie wiem jak z trwaloscią- po 5 PLN :). Jak ktoras ma troche zaskorniakow to mozna poszalec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Mi też takie zwiewne kiecki nie podobały się kiedyś, ale gust z wiekiem zmienia mi się :) Ale jak znajdę coś innego fajnego to wezmę, bo te "syrenie ogony" to na sezon są a wolałabym coś klasycznego. Byłam w Biedronce! Widziałam :) I kupiłam tusz i puder rozświetlająco-brązujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
liliann-> jaki tusz? i jak się sprawdza? u nas w rzeszowie też poochnmurno się zrobilo- straszno, zwlaszcza ze siedzę w pracy do 22.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Jeszcze go nie otworzyłam, bo mam inny, ale za 10zł stwierdziłam, że mogę wziąć. Ja ja ogólnie używam i czarnego i brązowego. Brązowy do pracy, żeby oczy na mocne nie były a czarny na wyjście :) U mnie już słońce jest! Ale 2h była czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Uciekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
Liliann(ku)-> powodzenia w poszukiwaniu kiecki :) dajcie znać jak poszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) jak tam deszczowa niedziela? pojechalam w odwiziny do rodzicow i zjadlam w 2 dni tyle, co normalnie w 4 ;/ i od razu waga pokazala kilo wiecej! szok! dostalam kase za polecenie kolegi do pracy, uzupelnilam oszczednosci o brakujaca kase i terz mam 14 000 na koncie, 600 zl do kolejnej wyplaty, ktora jest 28 :( no i kase na czynsz odlozona wiec jakos to moze bedzie... to tylko niewiele ponad 3 tygodnie, wiec kolo 2 stow na tydzien... hmmm ale w pepe jeans jest przecena i mam tam upatrzona sukienke, eh, najwyzej zacisne pasa ;) ciesze sie, ze udalo mi sie trzymac pl;anu, z tym, ze we wrzesniu mam zarezerwowany urlop i pewnie znowu narusze moja kasiore a w pazdzierniku ide na studia podyplomowe i zanim firma zwroci mi kase, to tez bede musiala wylozyc z wlasnych... kupilam sobie w zeszla niedziele na Żydzie 2 bluzki za 25 i 30 zł:) dziewczyny z krk beda wiedzialy co to Żyd a dla reszty- to plac w krakowie na kazimierzu wykazujacy najwieksza aktywnosc handlarek w niedzielne poranki, gdzie mozna kupic po prostu wszystko, ale przede wszystkim upolowac fajne ciuchowe okazje :) aaa i dziewczyny super news- spodobal mi sie chlopak z pracy i zostalismy ostatnio zaangazowani do pewnego projektu, zaczelismy rozmawiac na komunikatorze i nawiazal sie taki mini flirt ;) a wiem od kolegow ode mnie z zespolu, ktorzy chodza z nim na silownie, ze bardzo mu sie podobam:) aaa :P :) milej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_lraf_clover
Matkoo, 14 000zł oszczędności!! Moje marzenie :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha to mile co piszesz, ale musze myslec o swojej przyszlosci, bo na chwile obecna moim jedynym majatkiem jest zalany niedawno wodka, piecioletni laptop, dziewczyny z tego forum maja swoje samochody, kąty, a ja nic :/ wiec narazie ciułam, oczywiscie, nie odmawiając sobie małych przyjemności raz na jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszczędna- ja cię podziwiam, ze z taką pensją umiesz jeszcze zaoszczędzic, ja mam niewiele więcej i niestety nie wychodzi mi to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet grunt to trzymac sie planu wydatków:-) Masz plan?? Jak nie to szybciutko go przygotuj i się go trzymaj. Bez planu ani rusz!!! Ja mam od września do teraz na koncie ponad 3 tysiaki, a wierz mi ze tez mi się wydawało ze z mojej głodowej pensji to nic sie nie uda zaoszczedzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczedna z przymusu
fajne przeceny, swietne te ciuchy, niestety cenowo na calym swiecie jest tanio, ostatnio sprzedawcy nie maja jak sie pozbyc towaru- wszedzie cala masa promocji.. popatrzcie lepiej jak drogie sa pojawiajace sie juz kolekcje jesienno-zimowe, w zeszlym roku bylo to samo, niewiele sobie kupilam :( tego lato dorwalam pare cieplejszych rzeczy, ale to byly dobre promocje, a tak szykuje sie kolejny sezon, ze sobie nic nie kupie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×