Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

la-lyla czekamy na fotorelację:-) A co Cie tak korci ta pucha??Cos konkretnego na oku?:-) De Monik można się wkręcić nie?:-) Ja już w puszcze mam ok 100 zł:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszczędna-> to wszystko przez Ciebie :P Pozazdrościłam Ci milionów w puszce :P A serio to zapomniałam o tym, że w maju są urodziny mojego boja i muszę mu coś kupić, a prowizję dostanę dopiero po 15-tym. Hmm...może poczeka do tego czasu. Jeszcze nie wiem. W dodatku moja pucha już prawie cała pełna. Daje jej miesiąc i będę musiała ją otworzyć bo już nic się do niej nie zmieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
ładnie idzie, dziewczynki :) jak minął łikend majowy? co planujecie już na dluugi likend czerwcowy :D ? i czy oszczedzacie na ten cel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisalam na początku topiku
ja mam jakoś dużo wydatków ostatnio :/ ale póki co z konta oszczędnościowego nie ruszyłam.. wczoraj 180 z zostawiam u ortodonty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, a ja mam mnóstwo wydatków i nie wiem skąd na to wszystko brać... Masakra. Poszalałam z ciuchami i dopadły mnie wyrzuty sumienia. Nadal nie mam premii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
lay-la-> co kupilas? albo mi się wydaje albo moje posty są notorycznie zlewane. :P ale i tak oszczędzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dusigroszko, poza tym co pisałam, że kupiłam z ciuchów to już nic nie kupowałam. Ale też nic nie oszczędziłam :( moja kupka nie rośnie, co mnie martwi. Na szczęście jestem ostatnio bardzo zajęta więc bez sensu nie wydaję pieniędzy. A co do Twojego wcześniejszego pytania to na weekend czerwcowy pójdę pewnie do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
lay-la-> najważniejsze ze masz w kieszeni juz prawie 2000 PLN. jak tam sprawa skarbonki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja muszę zawieźć auto do mechanika, ale zwlekam nawet nie ze względu na pieniądze ale ostatnio codziennie potrzebuję, bo muszę jeździć w jedno miejce - gdzie busem nie dojadę. też jestem zajęta.. ostatnio żyję na wariackich papierach i nie chodzę po sklepach bezsensownie zostało 2 tygodnie do wypłaty... ja już tylko próbuję robić tak żeby nie ruszyć oszczędności z konta. Podziwiam Was, za te oszczędzanie do skarbonki ja tak nie umiem.... zawsze wyciągam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena 1990
Hej dziewczynki!! Ja w ramach oszczędności kupiłam ....... nowy samochód. Skarbonkę "rozbroiłam" bo musiałam, je ubezpieczyć. Całe 1780,00 złotych udało mi się uzbierać:-)) Musiałam zmienić autko bo w stare częściej "wrzucałam" niż do skarbonki. Nowe ma 5 lat gwarancji więc przynajmniej tutaj nie będę "wyskakiwać" z pieniążków. Część pieniążków wpłaciłam (stare auto sprzedałam i trochę oszczędności zagospodarowałam), część płacę w ratach (300 zł) i ubezpieczyłam kredyt na wypadek "W". Nowym autkiem mogę wybrać się spokojnie daleko na długi weekend bo gdyby nawet "coś" to serwis producenta jest 24 na dobę. Powiem tak: jestem uhahana po pachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dusigroszko-> skarbonka stoi w nienaruszonym stanie. Kusi by ją rozbroić ale możliwe że jeszcze poczekam. Kupiłam sobie już drugą w razie czego i wrzuciłam tam jakieś drobne :) Milena->gratuluję zakupu :) Dzisiaj musiałam kupić prezent na urodziny dla mego ukochanego. Cały dzień udaję że zapomniałam i wymyślam teraz sposób jak mu go wręczyć w fajny sposób jak wróci z weekendu :) Może macie jakiś pomysł? Byłabym wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
lay-la-> ale masz silną wolę, dziewczyno :) ja juz pewnie dawno otworzylabym skarbonkę nawet z czystej ciekawosci ile udalo mi się w niej uciułac :)...na wakacje będzie jak znalazł. U mnie wypłata za rowniutkie 24 dni. kupilam: sukienę-100 zl spodnicę-40 zl woda toaletowa-46 zł spodnie 50 zł dzisiaj wpadły mi w ręce rozowe chinosy ... moze kupię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dusigroszko---> normalnie oberwiesz!!!---> GDZIE WIDZIAŁAŚ RÓŻOWE CHINOSY I ZA ILE???? bo nie mogę spać w nocy:) :) :) :) :) powiedz powiedz powiedz :) Pleaseeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUSIGROSZ-KA
lay-la w H&M :). rozowe z czarnym paskiemw talii.. piekne :)) cena katalogowa 99 zł... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUSIGROSZ-KA
kupujemy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejaj link :) Bo już zwariowałam-moje ulubione połączenie róż + czerń! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne !!! :D:D:D:D Jak tylko dostanę prowizję to pędzę do H&M. Pewnie że kupujemy :) Ps.Ja też lubię biały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr.Wilczurka
NOOOOOOOOOOOO piekne Jak miss Pigi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honorcia 34
ale sie podniecacie A nic szczegolnego te portki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
na szczęście o gustach się nie dyskutuje :). najwazniejsze ze nam się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denerwuje mnie polska mentalność. Spodnie mają być jeansowe albo czarne, płaszcz ciemny, najlepiej czarny. buty pod kolor torebki. Ludzie, a gdzie jakiś kolor?! Wystarczy że nasze ulice są szare! Więc nie powinny was dziwić różowe spodnie czy żółte buty bądź torebka. Kiedy mamy szaleć jak nie teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, la-lyla, zgadzam się w 100%. tak samo nie rozumiem tego, że ludzie wysmiewają osoby, które poprawiają swój wygąd za pomocą np. operacji plastycznych. sama co prawda nie mam takich doświadczeń ale mam koleżanki, które mają i uważam, ze teraz, gdy są mlode, jest najlepsza pora na cieszenie się sobą, swoim ciałem itd. oczywiście bez przesady, która nigdzie nie jest wskazana. ot, taki off top :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny , pamiętacie mnie jeszcze :p widzę , że dalej dzielnie trzymacie się planu ;) Gratulacje kochane . ja już poltorej miesiąca w de , jestem po pierwszej wypłacie , ale prawdziwe oszczędzanie zacznie sie po 2 wypłacie czyli ...za 3 tyg bo moja wyplata będzie przelewana bezpośrednio przez szefa na polskie konto ....więc te pieniądze będą do mjej dyspozycji dopiero za pół roku jak wrócę....oczywiście dostanę jakąś tam ''małą kwotę'' na egzystencje a reszta bedzie lezala sobie na koncie ;) pozdrawiam Was i trzymam cały czas kciuki za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
ja z kolei nie rozumiem nie tyle ze nie podoba się komuś barwna ulica ale ze ludzie są tak nietolerancyjni :P. niech każdy nosi co chce, jak chce i kiedy chce. i należy to uszanować, zrozumieć i zaakceptować.. Roznorodnosc jest piękna. Zmotywowana-> kiedy wracasz do pl? :) za pol roku jak zrozumialam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To akurat na moje urodziny wracasz :) Powiem wam, że wczoraj miałam chwile zwątpienia i chciałam otworzyć puszkę ale mój chłopak mnie powstrzymał :D I dobrze, bo dzisiaj miałabym wyrzuty sumienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
lay-la-> kupilam rozowe chinosy czym uszczuplilam znacznie budzet :P.. co sądzisz o mietowych rurkach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
i gdzie właściwie jest oszczedna? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×