Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anet_k_a123

Problem z zamrażarką, poradzcie co mam zrobic, PROSZĘ

Polecane posty

Dzisiaj po raz pierwszy chciałam rozmrozic rozmrażrkę która jest w lodówce. To jest chyba stary typ lodówki bo nie ma tam żadnych przycisków do rozmrażania. Wyłączyłam ją z prądu. I wogóle nie myślączaczełam nożem skłuwac lód, niestety nagle jakiś gaz zaczął się uwalniac, zaczęłam ten otwór przytykac ręką to nic nie dało miałam tylko tłuste ręce, a po ok 2 czy 3 minutach przestało syczec. Co teraz, czy lodówka nadaje się już na śmietnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktototakiktototaki
nie wiem czy jesteś dzieckiem, czy próbujesz stworzyć prowokację :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktototakiktototaki, ani jedno ani drugie, już dzwoniłam do dwóch osób i powiedziały mi że mam 500 stów w plecy, bo muszę kupic nową. Naprawdę nie wiedziałam czy tak mogę i teraz żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamam
lodowke mozesz juz wyniesc na smieci. ja rozmrazam przy pomocy suszarki do wlosow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wypuściłaś gaz chłodzący to pewnie go trzeba uzupełnić. Zadzwoń do jakieś serwisu chłodniczego. Ale może się okazać że to kosztuje tyle co nowa lodówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktototakiktototaki
freon jest BARDZO drogi a jak widać dziewczyna uszkodziła lodówkę i gaz się ulotnił. Więc taniej wyjdzie kupno nowej lodówki od reperacji starej i uzupełnienia gazu-tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety ale pomysł z nożem
będzie kosztował nową lodówkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×