Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Tak, tak jednym pocałunkiem, a potem z tej wody co została po stopieniu przy jej współudziale buduje się jeszcze zajeeebistszą lodową twierdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł hjeloł!!!! CO Wy tu pierony pokazujecie??? Jako czytałam trochu wewte to odpowiem temu co to pytała co mam pod halką... no cóż, to zależy od pory roku; na wiosnę mam majty oczywiście robione na szydełku... w lecie ni mom nic(niech się wietrzy) :-P jesienią ... tyż koronki a zimą wełniane galoty... no, nie są za baż sexi ale za to ciepłe... a jak wolę mieć ciepło niz być sexi... ;-P i w nosie mam to co który woli mo być ciepło i tyla!:-) A tak na marginesie... to kany ANIOŁ siem podziewa??? a na drugim marginesie... pijecie dziś co??? bo ja mam bimberek , jak ktoś chętny to podzielę się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby nie to mrugnięcie -;) przy: Moje serce dla wrrrr bije, a penisek to zupełna inna sprawa ;) To jeszcze mogłabym sobie pomyslec że ty masz serce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak powaznie to sie zastanawiam czy mnie prowokujesz do uszczypliwosci czy naprawde mnie lubisz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna ma cipke ta lalunia ;) a lalki Dyy sa tez ładne, zreszta co was tak wzielo na lalki :O? nie lubie sztucznosci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×