Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

no fajne:classic_cool: ale Ty wiesz ze ja wczoraj nie moglam usnąć😭 musiałam se z paltza strzelic:classic_cool: ojj spalo mi sie wtedy super:D:D a co do moich pazurów to wysle ci jak se zrobie;)znaczy foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 Czy ty zawsze musisz mnie wyleczyc ze stanu pod depresyjnego :P?? a mialam taka ochotę pouzalać sie nad soba :P jaka to ja nieszczesliwa jestem :P:P a teraz:O teraz to juz nie pamietam o co mi chodziło :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej bardzo Cie Wronka przepraszam:( moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina:( mozez teraz mnie ukarać:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra...zaczekam:classic_cool: tylko wiesz ja dlugo nie lubie czekac:P boje sie ze doopa mi zmarznie bo juz sie przyszykowałam:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego ci przeszkadz, że Poo sie spóznia :classic_cool:?? ja własciwie nie powinnam tu byc :O znowu mam sterte papierów do ogarnięcia a czas ... nie chce sie zatrzymac :O ide po kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz ja tam cie znam :P:P niby w czółko a przez przypadek cmokniesz nizej :P:P Won bo za włosy wykudle😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem pewnie czeka aż se pojdę😭 bo chce byc z Toba sam na sam:D:P ale nitz z tego!!! jeszcze Cię zbałamuci a Ty takie naiwne dziewcze jestes ze sie nabierzesz na jego sztuczki:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×