Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Własnie... tym bardziej nie weim czy potrafilabym bzyknąć jakiegos faceta od tak bo czuje taka potrzebe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrr przepraszam Cię, muszę się odłączyć, wrócę za godzinę. Przepraszam. :( Życie nie je bajka. :) Życie je bitwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieprzony Nooo rozumiem Cię, faceta też ja bym nie bzyknął :P :D to sie chyba jednak nie rozumiemy :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim się odłączę. Najgorsze jest to, że strasznie się ludzie, jeden od drugiego ludź oddala. Wstydzimy się przyznać, że mamy duszę i emocje. Najbardziej wstyd nam pokazać, że coś czujemy. Smutne to bardzo. Kiedyś gdy ludzie mieli serdecznych przyjaciół nie byli potrzebni psychologowie. Bądź za godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę ... Ja sie nie wstydze tylko boje:( bo ktos zawsze to wykorzysta.. Mam przyjaciółki, ale czasami wydaje mi sie że mnie nie rozumieją:O i wcale sie temu zbytnio nie dziwię, bo aby kogos tak naprawdę zrozumieć trzeba by było zamienic sie miejscami;) Oddalamy się chyba przez internet, kiedyś ludzie bardziej ze soba współżyli;), teraz to wszystko jakies takie internetowe, cyber - przestrzenne:OA to przeciez nie to samo co kontakt wzrokowy, na przykład.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to zadne potajemne schadzki nie są :D wrecz sie obawiam że one sa zbyt jawne:O i potem przypląta sie jakis trol i bedzie sie ciągnął za mna jak jakis smród w gaciach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyyy:( nie chce mi się dzisiaj nic po pracy a jutro też mi sie nic nie chce:( najchętniej to bym sie gdzies zaszyła:O ale jak na złość muszę😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam ochote na kawe, na seks :classic_cool: tylko z kawa se poradze gorzej z zeksem:o chyba mi sie coś od Ciebie udzieliło:o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ta pogoda tak działa bo mi tez sie nic nie chce i zeby nie to ze czasem musze wysc z domu to chyba bym zmieniła sie w grube owlosine babsko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu ciężko wiesz jak niewiele mi barkuje do tego stanu?:o zaczyna mnie to przerażac😭 dobrze ze dzisiaj mialam wyjazd to wlosy umylam pazury pomalowałam na krwista czerwień, obcisłe dzinsy, futerko i dawaj :D:D do spozywczaka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahah nie moge z Toba :D a te krwisto czerwone pazurki to poprosze na @:P bede je pieścic wzrokiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyy :D dam ci :P ale pod warunkiem ze sobie obie poruszamy :classic_cool: tak jak na obrazku który ci wczoraj przesłałam :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×