Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

nie piertol:P jak dasz mi wódki, to zmienie zdanie :classic_cool: i bedę chciała sie bzykac :O:P gdzie jestes Qtasie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meble-venus
Producent mebli ! - Najwyższa jakość za najniższą cenę - Sprawdz ! www.venus-meble.eu Produkujemy : * Meble tapicerowane ( kpl.wypoczynkowe, kanapy , narożniki i wiele innych ) * Bajkowe kanapy dziecięce - Słonik , Mickey Mouse, Kubuś Puchatek , Hello Kitty oraz inne... * Krzesła * Stoły * Hokery oraz wiele innych....... Długoletnie doświadczenie pomaga nam zaoferować Państwu najwyższej jakości mebli za najniższą cenę..... - Sprawdz nasze opinie na allegro - możliwa płatność przy odbiorze bez żadnych dodatkowych kosztów !!! www.venus-meble.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne ptaszysko
chyba tęsknic zaczynam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Tworek
Jestem w depresji na leczeniu w Tworasach. Są tu miłe siostry (wielokrotnie) przełożona (nie przeze mnie). Jaste chooynia i grzybnia, nawet whisky nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Tworek
Didi, Ty nie wzywaj faceta na daremno :P Idę się nawalić i przywiązać do wyra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Tworek
Tęsknota uszlachetnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pop ale to nie rozmowa z Wrona tak depresyjnie na Ciebie podziałała?:P idem sem kawy zrobić i wracam do wyrka:D miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieprzony z Tworek Jestem w depresji na leczeniu w Tworasach. Są tu miłe siostry (wielokrotnie) przełożona (nie przeze mnie). i całe szczeście że nie przez ciebie, bo bym suke wykudiliła:classic_cool: za to :P popieprzony z Tworek Tęsknota uszlachetnia w takim razie jestem OGROMNIE szlachetna:classic_cool: i sie pytam !!:P gdzie kwiatki dla ptaszyska:P?? i Dyy, oczywiscie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabliczka78 Pop ale to nie rozmowa z Wrona tak depresyjnie na Ciebie podziałała? Dyy, ja cie prosze ty mu nie podpowiadaj :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszczę ci tej kawy w łozku :( ja sobie moge co najwyżej pomarzyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poszłam leżeć😭sąsiadka zadzwoniła zebym ją gdzieś podrzuciła a ja jestem miła zawsze i uprzejma:classic_cool: wiec ją zawiozłam tam gdzie chciała a potem nie chcialo mi sie już doopy uwalic na wyrku:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeee... to szkoda:P że jestes taka uczynna :classic_cool::P trzeba było sasiadke do wyra zaprosic ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty:P sąsiadka nie w moim typie jest:P a ja ze mam dobre serce to czasami sie to źle kończy dla mnie i nie mam tu na mysli sąsiadki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wieeemmm😘* przepraszam :P ale to wszystko przez to twoje gadulstwo :P przyganiał kocioł garnkowi, co ?;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kurrwa moje😠 ja zawsze żem jest szczera i mówie to co mysle a ze Tobie sie to czasem nie podoba to juz nie moja wina😴:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, już mi lepiej cosik jakby powietrze ze mnie uszlo:D:D tak tylko... raz se cmoknęłam, wiec nie przesadzaj z ta tapetą😴:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×