Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

kocham 😘 ale ty sie pogniewalas na mnie😭 balam sie odezwac...:( A co do facetów i śffin:D lubie niektóre sffinki :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty swoje :o zapytaj się jej kto wyszedł z propozycją abyś przyjechała? to byłam ja, tylko nasza znajoma myślała że nie będziesz chciała jak Ci powie wiec powiedziała ze to ona chciała :D:D ps nie wiem czy mnie zrozumiałaś:p juto Ci to wytłumaczę:classic_cool::p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wy krętaczki:D no trudno:P za bardzo pokreciłyscie i wyszło inaczej... Jeszcze nie raz sie spotkamy w trójkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie a ja sie już z nią omówiłam w pewnej fajnej knajpce:) i parę jeszcze naszych wspólnych znajomych szczegóły omówimy jutro;) chyba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten weekend to ja mam zajęty znaczy wiesz... nie będę sama:) czyli lipa a tam podobno fajnie, nową knajpkę otworzyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeehh... Aja za dwa tygodnie musze wyjechać ... Ale chyba piątkowy wieczór miałąbym wolny;) no chyba ze sie coś zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to do jutra w takim razie;) i już też chodź stąd Pooo nie przyjdzie:p ;) chyba że czeka aż se pójdę😴Pooo Słońce właśnie wychodzę;) branoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle kutfa
se ne da wkleić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie diabeł nie może
tam babe pośle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
@wronełłe: Sor'ca? U mnie bez zmian: leży we mnie toto martwe, ale cosik zdawać mi się zaczyna, że i tak bardziej żywe, niźli wielu. Podobno mnie Kocha, ale ja boję się zranić Wiarą, zatem w czarnej pozostaję doopie:D 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
Gdzie baba nie może, wyręczy się diabłem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No paaacz aniołku:P to razem w czarnej doopie utkneliśmy :classic_cool: Nie sadzisz, że trzeba byłoby sie stamtąd zbierać :classic_cool:?? Bogus 😘 ostro grasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×