Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

...wulgarność bab, mnie przeraża, dlaczego do pukania? Nie ma już takiego zjawiska jak kochanie się? Zaniknęło? Teraz pozostało już tylko roochanie, pukanie, bzykanie, przelatywanie i ciupcianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D Aby sie kochac trzeba kogoś kochać:P nie?:P A aby sie bzykac to nie potrzebne jest do tego żadne uczucie, tak przynajmniej ja to postrzegam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawaj, nasmaruję miodem i w zależności czy byłaś grzeczna napuszczę na Ciebie mrówki :P ... albo znajdę inne rozwiązania. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ale mrówki niech lepiej nie maja uzebienia tylko zajebiste jezyki :classic_cool::D Wtedy pozwole sobie nawet i cycki wysmarować tym miodem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość? A ... co to takiego ?;) Człowiek swoje potrzeby powinien załatwiac bez zbednych uczuć, wtedy żyłoby mu się prościej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fąflak ?:classic_cool:?? Tak zwiesz swojego ... małego :P:D A kuciapka kojarzy mi sie z rozciapciana pezzdą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano ? Pod prysznice?:classic_cool: mowiłam ci juz o swoim uzaleznieniu :classic_cool:?? Mruwkojad nadałby sie, fajna ma .. trąbe!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówkojad1 widzisz jak ja pisze:(? A co do Misia... miłam kiedyś fajnego, ale sie popsuł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkohol p rzym "Tym" uzaleznieniu to pikuś, zawsze moge przestac pic :classic_cool::D ale prysznić ??😭 Mogłabym zacząć śmierdzić :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz:P dlatego prysznic to straszne uzależnienie pozatym robi zajebiście dobrze:classic_cool: Zaden facet nie potrafi zrobić mi tak językiem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ... nie wiesz przypadkiem czy jak beda dymać to nicki też czy tylko posty, bo waham sie jeszcze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasio wchodzi do pokoju rodziców. I widzi akcję 69. Stoi patrzy i mówi wkurzony: -A wy mi kuurwa mówicie, żebym nie dłubałw nosie bo to OBRZYDLIWE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Poo, czy jak byłeś dzieckiem to ktos ci robił krzywdę:P:D? a.. może byłeś molestowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×